Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60705 replies to this topic

#221
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Nem értem, hogyan lehetséges ez egy hónappal premier után, de majdhogynem kifogástalan Fury Road torrent érhető el.

Nem merem kitenni, hátha nagyobb bűn a torrent, mint egy pina.

Screenshot


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#222
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Vazzeg...ez mekkora szám!!😃
Kaprun tudna mesélni!!😃😃

Ma 5 kor valaki tekerés?!
  • Shoshi likes this

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#223
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

http://ritcheylogic....&utm_term=noBox  ez para nagyon? :)

 

Ha valaki venne gépet, eladó a macbook air-em. 89 Töltés van benne, modnhatni új. 

 

Ha valakinél kering 10s lánc+váltókar ne titkolja :)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#224
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts

Faakem, már megint itt vannak:


  • mozsafsik and bucibeka like this

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#225
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts
Szerda is jó! Komlói ride csak hétvégén!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#226
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Még nem tudom melyik nap lesz jó.
Hét első felében szeretnék országútizni, aztán montizhatunk!
Talán szerda jó lehet!

És jövő héten egy komlói látogatás?

Edited by Shoshi, 2015. June 21. - 21:09.

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#227
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

remélem szerdán ;)


  • bucibeka likes this

#228
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Holnap?


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#229
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts

Szóval mikor megyünk egy jó kis naplementés KisTubest?

 


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#230
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Hadd idézzek szegény megboldogult Ol' Dirty Bastard mestertől: "Please no fat bitches I'm fucking slim" :)


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#231
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

gif-erotic-sandbox-1585244.gif


  • Shoshi likes this
__________________

#232
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Én is voltam hegyen! Majdnem lekifogásoltam magam a dologról, de nem engedtem el... Kurblira jó volt!!!!


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#233
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
Nekem csak makróm van.

Én legszívesebben egy ava cuccot próbálnék ki. Vagy csak simán a Nomádot egyben.

#234
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Valakinek van felesleges/eladó mikrója?


  • Shoshi and mozsafsik like this

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#235
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts

Szar napom volt. Hazaértem, mondom iszom egy sört. Aztán mivel fájt a torkom, ittam egy páleszt is. De ez az irsai pálinka kibebaszott finom. Szóval a vége az lett, hogy egy sörrel és három pálesszel voltam egy tornyot, és már jó napom van B)

 

Ehhehee :D :D :D!

Émmeg itthon voltam a mára már alig hányós fiúkkal, aztán gyorsan elmentem játszani én is egyet.

Nagyon jól esett...


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#236
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

Szar napom volt. Hazaértem, mondom iszom egy sört. Aztán mivel fájt a torkom, ittam egy páleszt is. De ez az irsai pálinka kibebaszott finom. Szóval a vége az lett, hogy egy sörrel és három pálesszel voltam egy tornyot, és már jó napom van B)


  • Shoshi, bucibeka and toronte like this
__________________

#237
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

jóvan. nem osztok meg veletek semmilyen technikai újítást. nem értékelitek. (mert a legjobb bázis és a legjobb csillapítás így ötvözhető)


  • albertfish likes this

#238
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

kéne:

 

http://www.vezess.hu...erikabol/61481/


__________________

#239
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

Nem tudok mit linkelni, mert instagramra toltak fel csak egy képet, de a Vorsprung suspension csinált egy adaptert Fox 40-es villákhoz,amivel a RS Charger csillapítást bele lehet applikálni :) Holy mother of fuck....


https://cavegirlcult...ut-why-ogif.gif
  • Magoo likes this

#240
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Nem tudok mit linkelni, mert instagramra toltak fel csak egy képet, de a Vorsprung suspension csinált egy adaptert Fox 40-es villákhoz,amivel a RS Charger csillapítást bele lehet applikálni :) Holy mother of fuck....


  • mof likes this