Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#2061
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

na ez azért na:

 

http://totalcar.hu/t...des-benz_ko860/

 

 

meglepően sokan voltak ma a hegyen, egy hirtelen felbukkanó, póráz nélküli német juhászt majdnem elcsaptam, és majdnem el is estem miatta, de aztán sikerült összeszedni.

és úgy néz ki, sikerült végre a fékjeim légtelenítése!


  • Napkin 001 kedveli ezt
__________________

#2062
dhog

dhog

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.151 hozzászólás

én inkább eljátszok az ubuntuval és a wint csak corelra meg játékra tartom egy ssd-n. win 7 of korsz. 8 nem jött be egyszerüen.

14 es ubuntu meg egész jó már. és a terminál miatt megvan az a jó öreg feeling, amit csak a 30 on felüli korosztály ismer a dos-os időkből..

 


I don't care how it pedals

#2063
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Én ma nem :) !


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#2064
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Ma is ...! :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#2065
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Sorry, tegnap mentünk, de nem néztem fórumot...


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#2066
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Kispál full of bike!
  • bucibeka kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#2067
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Szombaton Mariborba van egy szabad helyünk! Elnök Úr and me!


  • mozsafsik kedveli ezt

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#2068
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
4-5 körül tekercs valaki? :)
  • Shoshi kedveli ezt

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#2069
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

hamár homár és kábítógép: én egy reinstallt szeretnék az idestova három éve töretlenül működő laktokomon. és azért töretlen, mert minden éjjel megy rajta a töredezettségmentesítő! :( 

 

ps: szopat az egyetemi bürokrata, aka TO-s k*rva: hiába van szerződésem a szakmai gyakorlatomról, amit meglepő módon nem egy kamuhelyen, hanem a Földtani és Geofizikai Intézetnél végeztem 2012-ben, nem fogadják el, nekik a saját formanyomtatványuk kell. oké, elbasztam, nem adtam le anno. csak épp a másik 10 ember sem, a nőci meg fölkacagva csak annyit mondott: gratulálok. na ott egy pillanatra elképzeltem, ahogy egy steril hűtőházban fekszik folpack-ba csavarva, mellette pedig kiterített csipkés abroszon makulátlan acélpengék sorakoznak filézőkéstől bárdig. de baszottul rühellem az ilyen picsameresztő baszatlan modernkori portás/konyhás embereket. mondjuk gondolom neki meg az ilyen hosszú hajú g*ciktől van ki a fsza.

ja, amúgy ha nem fogadják el a gyakorlatot, akkor baszhatom az államvizsgát, mert nem ad abszolutóriumot a bamba picsa. az persze nem számít, hogy faszán 180 kredit fölött(diplomaszerzéshez minimum mennyiség) teljesítettem, nagyjából 4-es átlaggal. MERT EGY KENYERET VIHETSZ A GULYÁSHOZ, LEKVÁRT PEDIG CSAK EGY KANÁLLAL A DARÁSTÉSZTÁHOZ KISGECIK! 


  • Chicken, filmes, bucibeka és 1 további fórumtag kedveli ezt

#2070
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Zsír, akkor örülök. Nagyon szívesen ;)

 

 

Hát ezt most gyorsan kipróbáltam virtuális gépen, de ott nem megy. Na majd jövő héten megnézem a munkahelyen. Amúgy szerintem ezzel a win 8-al is az a baj, hogy beleraktak egy csomó felesleges szart, amit az egyszerű ember nem fog kigyomlálni...

És a multitaskjától se vagyok elszállva...

 

hát majd meglássuk miről van szó munka közben, de hogy az i7 a 1,5gb videóram, meg a 16giga az jó lesz még win alatt is..remélem :) 

a monitor fura..


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2071
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Juujj de hájtek! Köszönjük Tomi! :)

Zsír, akkor örülök. Nagyon szívesen ;)

 

 

Akinek gondja vannak win8-al pró tipp: win+x hotkey, minden régi win-es kacat egy helyen :) Amúgy megéri váltani sokkal üzembiztosabb ha komolyan multitaskba dolgozik rajta az ember.

Hát ezt most gyorsan kipróbáltam virtuális gépen, de ott nem megy. Na majd jövő héten megnézem a munkahelyen. Amúgy szerintem ezzel a win 8-al is az a baj, hogy beleraktak egy csomó felesleges szart, amit az egyszerű ember nem fog kigyomlálni...

És a multitaskjától se vagyok elszállva...


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#2072
butcher51

butcher51

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

Akinek gondja vannak win8-al pró tipp: win+x hotkey, minden régi win-es kacat egy helyen :) Amúgy megéri váltani sokkal üzembiztosabb ha komolyan multitaskba dolgozik rajta az ember.


butcher51 módosította - 2014. június 17. - 19:44


#2073
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás

Juujj de hájtek! Köszönjük Tomi!:)



#2074
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Jajj, hát a win8 az nagyon buta dolog. Órákat tudok benne tök egyszerű dolgokat keresni. Aztán inkább google. Olyan egyszerű dolgot is eldugtak, mint hogy mennyi idő múlva kapcsolja le a vinyót. És be van állítva 20 perc! Aztán csodálkozok, hogy nem indul valami. Ja, mert még nem pörgött fel a vinyó??? Ja, hogy energiatakarékosság? Áhá, de egy vinyónál az élettartamot leginkább a felpörgés csökkenti. Faszom, buzik mind.

 

Amúgy az USB a monitorokban nem nagy szám, de sok értelme nincs. 2e Ft-ért vehetsz akármilyen hub-ot, és oda rakod, ahova akarod. Akár rá is ragaszthatod a monitor hátuljára ;)

 

Ma mozis napot tartok. Eddig a The Wolverine, meg a Non-Stop volt meg. Mindkettő pont ilyen nyomi napra való kis akciózás. Ja, mert szabin vagyok. Előpihenek fishingre :D


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#2075
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

http://www.dell.com/.../dell-e2214h/pd egy ilyet hoztak épp most be a céghez..szép meg hozzá kaptam egy olyat, hogy http://www.dell.com/hu/p/xps-8700/pd hozzá..szép meg gyors is de win8 baszki........újra tanulhatok mindent :D


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2076
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

jaja

 

univpass. marketing


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2077
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Es lesz-e fizetes? Mit talaltal?

#2078
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

hát ha lenne pénzem akkor vennék egy 27es imacet és akkor nem kéne monitor..

meg egy ChrisKing agyas Enve kerékszettet :D

 

más monitorokon is szokás ez, hogy van mindenféle usb meg mittomén milyen port? 

 

Dell és az LG-nek is van pár szimpatikus IPS monitorja, amit mondtál, bár a betekintési szög nagyon nem hoz lázba, mert asztalnál ülve nézem 95%-ban.

Néztem, hogy ezeknek 23" méretben van 1920×1080  felbontása, nem furi a képarány? Illetve, hogy nem túl pixelesek? Távolról tuti nem, csak ugye egy asztalnál ülve egészen más..

 

Első nap a melóhelyen..állandó parák..

 

Lesz-e "tipikusjócsaj" aki miatt nem fogsz tudni semmire figyelni amit elmondanak, lesz-e olyan zoknisszandálos tipikus IT-s akivel ha jóbanvagy sok gondod nem lesz, lesz-e nyáron cipőből asztal alatt sunyin kibújó büdöslábú, munkahelyen szarós, állandóan zacskóból péksüteményt zabáló, otthnról büdöskaját hozó, megérkezés előtt a főnököd épp nem birngával elütős rákiabálós reggel és a többi.. 


  • dhog kedveli ezt

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2079
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Az Afflicted found footage horror technikai megoldásai szédületesek a mezőnytársaihoz képest. Maxi grat, végre valami új ebben a hitvány horror érában... Nézzetek trélert!


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2080
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Monitorból mit érdemes venni? Használtan keresek valamit  20" környékén. 

Ezen morfodnírozok, egy régebbi cinemad. ez még a kezelhető méret, a többi hatalmas.. Ezt tudja hogy, kb 40 körül mérik már használtan :

Apple Cinema Display 20”
Aluminum (DVI) - M9177LL/A - A1081

Felbontás: 1680X1050
Csatlakozók: DVI, 2 db USB, 2 db firewire 400

 

Vagy más ötlet? 

Hát ha ennyiért nézelődsz, akkor ennyiért már IPS panelos monitort is lehet venni, és újonnan. Annak meg már tényleg szép a képe. Mondjuk most ránéztem néhányra az infolex-nél, és érdekes módon hanyagolják a DVI csatlakozót, de mindegyiken van HDMI...

Bár nemtom ezek mennyiért mennek használtan.

Én egyszer megnéztem, hogy mennyibe fájnak a 27"-os IPS panelos monitorok, de hát annyira nem jöttem még lázba. Ami ugyanazt a felbontást tudja, mint a mostani, az 80e, ami meg már nagyobbat tudna, az 200e. Hát jó ez a 23" nekem! :D


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök