Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#2041
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

http://www.bikeradar...tense-m1-41468/  ááá

 

 

Ok, bent vagyok a Koller utcában a "szomszédba" beviszem magammal.

 

Ötlet arra, hogy miért fagy, egy hét hete se üzemelő, i7-es 3.4GHz-es 16GB-nyi rammal, R9-es 2GBos videókártyával a win8 5x fagy ki chrome weblap admin buherálás közben? Lehet a chrome baja? Vagy hiányzik neki valami bővítmény?

szerintem az a baja, hogy szar. 

 

amúgy kaptam egy négyes államvizsgát. 


  • Napkin 001 likes this

#2042
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

http://www.bikeradar...tense-m1-41468/  ááá

 

 

Ok, bent vagyok a Koller utcában a "szomszédba" beviszem magammal.

 

Ötlet arra, hogy miért fagy, egy hét hete se üzemelő, i7-es 3.4GHz-es 16GB-nyi rammal, R9-es 2GBos videókártyával a win8 5x fagy ki chrome weblap admin buherálás közben? Lehet a chrome baja? Vagy hiányzik neki valami bővítmény?


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2043
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Já voll! Holnap felhívlak napközben.

 

baromállat vs vadállat

 

2scFpSd.gif


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2044
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

http://totalcar.hu/t...s_royce_wraith/ azért ez kéne... háta nem szép, de úgy összeségében kéne :)

 

triál úr, ram kő?

 

 


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2045
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

holnap erre valaki?

https://www.facebook...ry_type=regular

 

új meló faszás..megnyugtató érzés, hogy nem haszontalankodik az ember egész nap..

 

ellenben asszonynak ha valaki tud formatervező,grafikusi melókat ne titkolja


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2046
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
88% :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#2047
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,265 posts

ez jó jó, de ha utánam jönnek, mert nem tudtak lefotózni, akkor rábaszás van gondolom:

 

http://csudajo.eu/po...s=og.recommends

 

 

El ne hidd, hogy ez itthon műkszik. :)



#2048
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

gif-dat-ass-memes-1321869.gif


__________________

#2049
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Nem pálya! 

Nekem inkább majd csak július 20onutolsó szombatja lesz szerintem a' alkalmas! Ügyeletek és egyebek alapján!


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#2050
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts

Július 5, szombat Maribor?

 


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#2051
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Hali!
Valaki esetleg ha rendel külhonból, szóljon légyszi!
Kellen 2pár fékbetét!

Thx

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#2052
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Megértem, hogy a HP fénymásolóknak ki kell írniuk, hogy "Eredeti HP kellékek telepítve" vagy micsoda, mert protokoll, de miért 5 másodpercig és miért minden egyes fénymásoláskor? Írja ki, amikor bekapcsoljuk! Mi a faszt gondol, hogy két lapfeltöltés közben kicseréltük a lapadagoló bizbaszt vagy valamit? Ki a náthás gecit érdekel, és pláne ennyiszer?!

 

Ja és mivel megnéztük az Alien4-et.

d9a.jpg


Edited by deathcode, 2014. June 23. - 10:54.

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2053
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

háémmeg torony-tubes-vöröshegy karikát nyomtam, aztán jóféle volt. el is pusztultam a fakereszttől lefelé, mert a kormányig érő fűben nem láttam a keréknyomot. ilyen van.

 

http://indavideo.hu/...ign=videoplayer

 

 

 

10390181_655295267878771_738197218346773


Edited by Magoo, 2014. June 22. - 17:56.

__________________

#2054
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts
Plaza korul csavargatom a vasat, mekkell rohadni. Polot nem merem levetni, bevisznek varoskeprontasert...
  • Chicken likes this

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2055
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Tegnapi Pohorje zseniális volt! Bár az első kör után be akartuk ülni inkább sörözni, mert valami borzasztóra sikeredett! Aztán belendültünk! Mentünk vagy nyolc karikát, ebből hatot az Illegálon, két olyan eltévedéssel, hogy tekerhettünk vissza a parkolóig kilométereket!

Egyszóval bitang tempó, bitang élmény! Rohadt jó volt!

Elnök úrnak THX! :D


  • Chicken, mozsafsik and mof like this

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#2056
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

tegnap hazarángattam Mettyú kocsiját Orfűről, aztán volt tekercs, aztán Kaposvár, aztán meg itthon múzeumok éjszakája, szóval mozgalmas volt. most meg rendesen fájó derékkal ébredtem...

 

az első fékem vhogy nem lett jó, vándorol a nyomáspont. szopás ez, pedig gondoltam az xt-t majd egyszerűbb lesz légteleníteni, mint az avidot..

 

ma is mennék vmit, de még nemtom mikor és mit.


__________________

#2057
dhog

dhog

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,151 posts

ez jó jó, de ha utánam jönnek, mert nem tudtak lefotózni, akkor rábaszás van gondolom:

 

http://csudajo.eu/po...s=og.recommends

 

 

ma egy melegmányi karika van tervben, mivel 4re haza kell érnem, ezért dél körüli indulással. akinek jó, az írjon/hívjon, mert még pontosítunk.

 

 

szerintem az ott egyből nem derül ki.. csak tippelem.

nekem sulyos eurokat spórolt volna az elmult két hónapban..

 


I don't care how it pedals

#2058
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,121 posts
Merga joo!
Festek.

#2059
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

ez jó jó, de ha utánam jönnek, mert nem tudtak lefotózni, akkor rábaszás van gondolom:

 

http://csudajo.eu/po...s=og.recommends

 

 

ma egy melegmányi karika van tervben, mivel 4re haza kell érnem, ezért dél körüli indulással. akinek jó, az írjon/hívjon, mert még pontosítunk.


__________________

#2060
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

 tegnap jöttem le a bringaúton (mostanában az outit erőltetem inkább) és szintén egy kutyás néni miatt kellett megállnom (szintén póráz nélküli németjuhász-szerű eb). ahogy sikerült elterelnie a kutyát az út közepéről, fordulás közben a kezében lévő bottal majdnem kiszúrta a szemem (szerencsémre csak a vállamat bökte meg)

 

kutyás nénik monnyanak le.