Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vélemények a bringaboltokról #2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1191 hozzászólás a témában

#1181
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Engem nem nagyon foglalkoztat, hogy mások mit írnak egy-egy helyrõl. Persze elolvasom és fejben is tartom, de ennek ellenére ha néha Bp-n járok akkor abba a boltba megyek be amilyikrõl tudom, hogy hol van. Aztán ahogy kisztolgálnak, levonom a következtetést. Eddig az a tapasztalatom alakult, ki hogy valamivel fásultabb a modor a fényûzõbb és jobb cuccokkal ellátott boltokban. Persze lehet, hogy nem voltam a gonosz garázsboltokban és a "tejben vajban fürösztõs" paloták mindegyikében. Sõt, biztosan nem. A dolog inkább személy-, mintsem bolfüggõ.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1182
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
ugyan elég ritkán járok a zp-ben, de velem is mindig nagyon kedvesek voltak(hopp itt eszembe jutott egy ingyen szolgáltatás, bevittem a keróm, hogy légyszí olajozzátok meg a láncot, meg is tették, sõt még megnézte, nincs-e nagyon megnyúlva a lánc, nem kért érte semmit), egydül azt utálom, hogy általában nincs hely betolni a bringát, ezért kénytelen vagyok az ajtóból bekiabálni..:)
Van állásom...:bananadan

#1183
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én majd írok valami jót is.
Én a Zöld-pontba járok rendszeresen, náluk vásárolok, õk szerelik a gépemet is. Ha kértem tõlük valamit, mindig szivesen megcsinálták, ha nincs készleten valami, beszerezték. Értenek is ahhoz amit csinálnak. Teljesen nyugodtan bízom a fiúkra a dolgokat. Nem akarnak rámtukmálni méregdrága cuccokat.
És ami a legfontosabb: ha hibáznának is, még akkor sem húznám le õket, mert tudom, hogy õk is emberek, hibázhatnak. Meg , nekem már bizonyitottak.
Ezt csak azért írom, hogy jó is legyen írva...

#1184
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
(kicsit)OFF

Biciklit 1989 óta ugyanott szereltetek - nem sok minden van, amit nem magam csinálok. Elsõsorban saját tapasztalataim alapján válaszottam azt a szerelõt - messze nem a legnépszerûbb a városban. Kicsit mogorva, kicsit barátságtalan, kicsit lekezelõ, kicsit irigykedõ - de hidegen hagy, ha egy általa fûzött kerékhez 5.000 kilométer után sem kell hozzányúlni.

Ahol az autóm szervizeltetem az adott márka "fanklubjának" fórumán többször pokolba szidták (fõképp új autót vásárlók), nekem eddig (2 éve) hibátlan, ötcsillagos kiszolgálást nyújtottak.
Egyszer, az elsõ "nagyszerviz" után abszolút szárazon, tényszerûen beírtam a tapasztaltakat a fórumukba - és lehurrogtak, hogy bérenc vagyok, ill. úgy ment tovább a diskurzus, mintha nem is írtam volna semmit. Azóta csak olvasom azt a fórumot.

ON
"In idem flumen bis non descendimus"

#1185
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
akkor valószínûleg én értelmeztem rosszul a topic célját..én úgy gondoltam/gondolom, hogy nemcak a komoly megoldhatatlan dolgokat lehet leírni, hanem ha egyáltalán volt gondom..ahol gond van, az nem jó hely, ahol vitatkozom kell..persze nem fröcsögésrõl beszélek!!

edit:köszi az áthelyezést
Van állásom...:bananadan

#1186
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
én annyit mondok csak, hogy nagy mázli hogy az a topik nem a techben van :D

szerintem is feleslegesen ment a szájtépés és nem kéne lesülyedni egy színes mai lap szinvonalra azért ;) ott van az új topik, ha valakinek tényleg komoly megoldhatataln gondja akad vmelyik kereskedéssel és miután nem sikerült dülõre jutniuk szerintem beírhatja oda (most megint fogadatlan prókátor vagyok, de amint dig beírta az spd topikba, hirtelen kirügyeztek a fák és tavasz lett). pozitívat meg mindíg lehet, azzal csak nem bántunk meg senkit.

#1187
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Milyen szövegkörnyezetben volt?


önmagában :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1188
GreatVictory

GreatVictory

    vendég

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
Könyörgöm! Ne! Vége van. Lezárult. Hagyjuk! Inkább beszéljünk ez élet szép dolgairól. Bár a szóbeli elõtt egy se jut eszembe.:)
most akkor mivan?
na de Mr. Garrison!

28! Öreg, 28! Miért? Csak! Nem érdekel, nyomolunk tovább!

#1189
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
jogos a becsukás.

ahogy zuhant a színvonal nemsokára oda jutottunk volna, hogy 'az XY boltban csupa nagy paraszt van, amikor bementem nem köszöntek ezek a g*** +!/"%=!%=!-k, oda se megyek többet, ez a sz@r bolt' stb.

/aztán meg mondjuk kiderült volna, hogy 1) köszöntek csak nem hallotta, 2) épp egy vásárlóval beszéltek fontos dolgot stb... illetve itt kit érdekelt, hogy köszöntek vagy sem, miért nem tõlük kérdezi meg, hogy miért nem köszöntek?/

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1190
GreatVictory

GreatVictory

    vendég

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
Én is írtam egy féloldalas véleményt, erre meg becsukták. Nncs igazság.

És kéretik nem itt háborogni a boltos téma miatt!
most akkor mivan?
na de Mr. Garrison!

28! Öreg, 28! Miért? Csak! Nem érdekel, nyomolunk tovább!

#1191
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
mire végeztem a mondandómmal, bezárult a boltos topic..nem értek egyet a törléssel (tudom, egyéni szoc problem), miért nem lehet valamit kritizálni?? akkor ne lehessen ezentúl semmirõl sem negatívumot írni, s szolgáltatásról, se helyrõl, se termékrõl, se emberrõl, se ételrõl-italróül, mert az hitelrontás.
Van állásom...:bananadan

#1192
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A "kissé" elmérgesedett vita itt folytatható - normális, higgadt, emberi módon.
"In idem flumen bis non descendimus"