Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
13653 replies to this topic

#801
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 posts
File tipus detektalasnal jo esetben a file-t editorban megnyitva az elso par sorban kell lennie egy a tipusra utalo karakter sorozatnak a sok zagyvasag kozott.
Vagy alternativ megoldaskent (mivel a fenti nem mindig mukodik).
How to Handle Files With No Extension
Onine is muxik (fontos mert a progihoz a szemetszutyok .NET kell szerintem)

#802
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Keresd úgy, hogy "klasszikus menü office 2007"

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#803
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház
A 2007-es Excel menüjét nem lehet átállítani olyanra mint a korábbiaké volt? Semmit se találok.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#804
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

persze. a Fileszerkezet adja h. minek kellene lennie a kiterjesztésnek.
ha tudod h. kép de nem vagy benne biztos hogy van kódolva akkor az irfanview-al megnyitva alapból felajánlja a program az átnevezést a megfelelõ kiterjesztésre.
Egyebeknél ismerni kell az adott végzõdéshez tartozó szerkezetet.


Amolyan "szegény ember fájltitkosítása" apropóján kérdeztem, úgyhogy igazából az lett volna a kérdésem, hogy ha én teszem ezt egy fájllal, akkor valaki más (aki nem tudja, hogy valójában milyen fájlt is kellene keresni) meg tudja-e állapítani, hogy az mi is. Azaz van-e arra módszer, hogy a file szerkezetét kiderítse (a próbálgatás lehetõségétõl tekintsünk most el).

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#805
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

Ha egy fájl kiterjesztését megváltoztatják (pl. bmp --> rar), akkor van arra valamilyen módszer, hogy kiderüljön a fájl valódi típusa?


persze. a Fileszerkezet adja h. minek kellene lennie a kiterjesztésnek.
ha tudod h. kép de nem vagy benne biztos hogy van kódolva akkor az irfanview-al megnyitva alapból felajánlja a program az átnevezést a megfelelõ kiterjesztésre.
Egyebeknél ismerni kell az adott végzõdéshez tartozó szerkezetet.

#806
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Netbook... a fõ szempont a tartósság, és a hosszú akksi idõ lenne, persze emellett lehessen gond nélkül filmet nézni, esetleg nem nagy gépigényû játékokat futtatni. Olyan 95 a max.
Eddig a Samsung NP-NF210-et néztem... vélemények?

Vagy (kb.) ebben az árkategóriában valami más hordozható alternatíva?

#807
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Ha egy fájl kiterjesztését megváltoztatják (pl. bmp --> rar), akkor van arra valamilyen módszer, hogy kiderüljön a fájl valódi típusa?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#808
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest
Azt hiszem megmérgezték az egerem, feltettem a Battlefield Bad Companyt, és az új Medal of Honort, és az egeremmel nem tudok menüben arra a helyre kattintani ahol áll, el kell vinnem jobbra és lejjebb így tudok "rákattintani" a menüpontra. Viszont pl a Call of duty black ops-nál tökéletesen mûködik, mint minden más proginál. Amúgy logitech desktop wave billentyûzetem van az egerével, vagyis rádiós egér. Próbáltam már a programját a setpoint-ot újratelepíteni de nem segített. Találkozott valaki már ilyennel?

Kipróbáltam sima vezetékes usb-s egérrel, ugyanaz a helyzet.

#809
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,029 posts
Az lehetséges,hogy van összefüggés az internet sebessége és a gépem sebessége között?
Ha gyors a netem gyors a gép,ha lassú-1-3 megabit-akkor a gépem is lassú?
Hülyeség?

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.


#810
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
mar szetkaptam a konfigot, es feldobaltam ebayre. Volt itthon 3 LGA 775-os alaplapom lol. Egy Asus P5k DLX wifi, egy Abit IP35 Pro XE meg egy ASRock P45DE. kozbemeg a CPU volt megdogolve.

ahoz az update-hez internet is kene, es az tovabbra is EDGE tethering szinten van havi 3gigas limittel.

egyelore marad a laptop, a pc-bol meg a haz/tap/vga/monitor/periferiak. aztan majd ha ugy erzem szuksegem van konfigra akkor veszek egy ilyen bundle dolgot. ez a 4gigara huzott i5 szimpi amugy. foleg ennyiert.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#811
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

mmm. lehet megiscsak valtok kozben ratjottem. E8400 £130, ha eladom az alaplapomat meg a memoriaimat olyan £100 korul, es beruhazok egy ilyenbe akkor £200bol meguszom a bulit.


Fogod szeretni! ;) Nekem csak 3.4 GHz-en megy, mert nem ástam bele magam nagyon a lelkivilágába, de nincsenek sebesség problémák.

BlackOps-hoz megint jött update, van akinek gyorsult tõle jelentõsen, hátha csoda történik a P4-el is! :)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#812
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,029 posts
Szevasztok.
Help kellene.
Ha használ valaki T-Mobilos usb modemet-ZTE MF637-es- megtenné,hogy felteszi nekem a rajta levõ web'n'walk managert valahová ill,ha tudja kinyeri a firmware-t belõle?

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.


#813
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
nem nagy teher
egy 720p-s video +10W a zenes allapothoz
cad dolgok nem terhelik
jatek meg nincs

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#814
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Próbáld ki azt, hogy valamivel matekoztatod a gépet, és úgy mennyit fogyaszt! ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#815
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
ruter bekapcs felbootolas utan 7-8W
monitor keszenletben 1-2W
gep boot kozben 120-140 W /bekapcsolt monitorral/
gep bekapcsolva itthon magaban monitor nelkul 85W
gep monitorral 106W

radios erosito keszenletben 2W
bekapcsolva akar szol akar nem 36W

szamitogep + radios erosito /szokasos felallas/ kb145W

ha jol latom szamlan kb 37HUF/Kwh
ez a 85W ejszaka ill nappal amikor nem vagyunk ill nem hasznaljuk havi 968HUF-ot jelent

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#816
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
van valakinek mini usb-s pendrive-ja fölösleges? pár száz mega elég használt ütött-kopott is érdekel.
1x1 REKLÁMPENDRIVE.HU-reklámajándék pendrive, fém pendrive, különleges pendrive MINI PENDRIVE
vagy van olyan is ami egy telefonos SIM kártyára emlékeztet

#817
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
ujabb webcam kerdes

Mekkora adatforgalmat general? (fel/le gondolom ugyanaz, persze felbontasfuggo... skype, msn, gmail videochat)

A kerdes hattereben az all, hogy eleg szutyok feltoltesi sebesseg lesz az egyik kamera helyen es azert megsem diavetitest szeretnek...

#818
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
a monitortippért köszi, ez az EX2220-as Samsung nagyonnagyon f*sza.:) (bár nem állítható, de alapból is tökéletesen áll az asztalon)

#819
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
mmm. lehet megiscsak valtok kozben ratjottem. E8400 £130, ha eladom az alaplapomat meg a memoriaimat olyan £100 korul, es beruhazok egy ilyenbe akkor £200bol meguszom a bulit.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#820
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
amugy: :D ez cuki.

e8400 még mindig az egyik best buy, én is 1 hónapja ilyet vettem, fasza és még csak nem is húztam.