Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
13653 replies to this topic

#761
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Egyáltalán nem talál hasonló nevü filet, gondolom ott is keres, nem?
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#762
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Ha a registry-ben magad keresel rá, akkor sem találsz ilyen nevû bejegyzéseket?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#763
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Sziasztok!

Feltelepítettem a SolidEdge egy rossz verzióját, megkaptam a jót, és szeretném feltelepíteni. Letöröltem tehát a régit, rendesen, vezérlõpult, programok eltávolítása...
Namost az új verziót nem engedi felrakni, merthogy "Setup has detected that a version of SolidEdge is already installed. The existing product must be uninstalled for setup to continue."
Namost megnéztem mégegyszer, egy könyvtár volt, letöröltem. Nem jó. Ccleaner futtatás, törlés mindent ami ez lehet. Nem jó. Tweak Now Regcleaner futtatás, törlés. Nem jó.

Keresés, se Solid, se Edge nevû file nincs sehol.

Most akkor???

Fontos lenne, köszönöm :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#764
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Régi motyó?

Kb a hónap elején vettem.

tp link

1:firmware frissités(nem garancia vesztõ-ha igy is szakad és garis,akkor vidd vissza a boltba)
2:huzd ki egy estére,aztán proba(félévente egyszer megjátszom,azota nincs ilyen gond)

ez a két dolog segitett a környezetemben lévö rutereken(kb 8db tp link különbözö tipusai)

Köszi!
A firmware a legújabb , de az is 2008-as...

Hétvégére kihúzom akkor, majd kiderül. Most toltam neki egy reset-et, hátha...

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#765
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 posts
tp link

1:firmware frissités(nem garancia vesztõ-ha igy is szakad és garis,akkor vidd vissza a boltba)
2:huzd ki egy estére,aztán proba(félévente egyszer megjátszom,azota nincs ilyen gond)

ez a két dolog segitett a környezetemben lévö rutereken(kb 8db tp link különbözö tipusai)

#766
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Régi motyó?

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#767
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
TP-LINk WR543G wifi router-rel akadt problémám. Véletlen idõközönként nem kap rajta keresztül a pc internetet, ilyenkor csak a router reboot vagy az utp kábel ki- és újra csatlakozása jelent megoldást. Találkoztatok már ilyen problémával?

Kela, másik kábellel próbáltad már a csatlakozást?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#768
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
a szellénhenger fáradása is okozhatja, mert nem tapad rá a festék normálisan. Ha van másik toner próbáld ki azzal. Ha akkor is ugyan ott csíkoz akkor kakukk. Lehet a toner adta meg magát másikkal kilehet deríteni ki a ludas. Töltögetéssel nekünk is volt sok probléma. Nem a sajátot kaptuk vissza stb Egy rekklamálást is megér a töltöüzemben :D

#769
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
Konica Minolta 1350w lézernyomtató, utántöltött tonerrel. egy ideje elkezdett függõlegesen "csíkozni" - 2, nagyjából egy centi széles, függõleges sávban halványabb a festék, és nem egyenletes. 6000 oldalra volt töltve a toner õsszel, azóta ~1200 oldalt nyomtattam (a nyomtató driver-bõl olvastam ki az infót)...azt a tippet kaptam, hogy érdemes felrázni a tonert - ez megtörtént, de nem segített.

mitõl lehet, mit tisztítsak meg benne?

#770
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Van egy kis problémám. Meghallt a notiban az akku.
2 éve vettem és az elején tapasztalt 3 órás akkuidõ mostanra leesett 2-2,5 órásra, ami szerintem még bõven szép teljesítmény egy 2 éves akksitól, tekintve, hogy éjjel-nappal megy a gép, hol akksiról, hol töltõrõl.

Ma azonban egyik pillanatról a másikra meghalt. Akku töltöttség: 0% és nem hajlandó töltõdni és ki is írja, hogy "Javasolt a telepcsere".
Van valami varázslás, trükk, amit érdemes kipróbálni vagy innentõl egyenes út az akkuvásárlás.

Nem akartam már rá költeni, mert fél év múlva le akartam cserélni...érdemes használt akksiban gondolkodni?

#771
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
hogyan tudok openoffice-al pdf-et létrehozni doksiból amiben mûködnek a tartalomjegyzék linkek? Külsõ hivatkozások mennek.

#772
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts

bootolós memetesztet eressz rá. az kihozza a ram és cpu hibák többségét.
aztán lehet egy bootolós hdd gyári teszt. ha az is ok akkor újratelepít.
fordítva is megjátszhatod a sorrendet.

de elsõnek keress rá a hibaüzenetre.
rossz helyre hivatkozás kismillió ok miatt lehet.

Ráeresztettem, 4szer végigment hiba nélkül, ekkor untam el (4 óra kb).

Más hiba is volt vele (pl HD videók beszaggatnak), úgyhogy hétfõn az eladó arcába vágom :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#773
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
küldd vissza, kérd vissza a pénzt.
anno én is vettem hasonlót. sokat bosszantott... hamar lemerült, megszakadt másolás közben.
lehet jobb is így az idegrendszerednek :)

#774
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Blau Alu mini MP3 4GB Fitness Sportlich Clip function bei eBay.de: MP3-Player, Sonstige (endet 14.02.11 10:31:14 MEZ)

olcsó volt, és úgy néz ki, hogy beugrottam neki:/

#775
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
természetesen nem reinstallt hanem restartot akartam írni.

#776
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,530 posts

adott egy mp3 lejátszó, usb-re rádugom, elvileg létrejön a kapcsolat, de nem jelenik meg mp3 lejátszóként( nem tudok zenét tölteni rá), mi a teendõ?

Miféle lejátszó?
Márka....

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#777
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ez így azért elég tág .)
másik gépen jó?
nem igényelne saját programot? nem mindegyik playerre lehet intézõbõl másolgatni.

esetleg töröld eszközkezelõben az usb portokat, majd reinstall hadd telepítse újra a win.
ha ez sem, akkor tán firmware frissítés.

#778
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
adott egy mp3 lejátszó, usb-re rádugom, elvileg létrejön a kapcsolat, de nem jelenik meg mp3 lejátszóként( nem tudok zenét tölteni rá), mi a teendõ?

#779
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

tudom, hogy nem szabad de másolni


Akkor továbbra is a CloneCD, vagy Alcohol 120 programokat ajánlom. Az utóbbinál külön opciók vannak a különbözõ típusú másolásvédelmek megkerülésére.
Van egy ClonyXXL nevezetû ingyenes program, ami csak annyit csinál, hogy a lemez szkennelése során a másolásvédelmet detektálja. Ennek ismeretében az elõbbi másolóprogramok beállításai finomíthatóak.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#780
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

tudom, hogy nem szabad de másolni


szabad másolni saját felhasználásra, pl archiválás céljából. Épp ezért jogsértõ a másolásvédelem.

Megtaláltam az ikonos panelt, szét van csúszva és lelógott róla :D