Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#33921
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
és a marzocchi az olasz? :D
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33922
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Onnan gondoltam, hogy norvég, mivel ottlétemkor a kerók több, mint fele Merida volt és a tavalyi Lánc katalógusban is Norvégiában mentek vele. És az anyacég telephelyére értettem, hogy norvég, mert a Magellanra is mondják, hogy magyar, mégis Made in Taiwan.

A Magellan a cégbejegyzés szerint magyar, más kérdés, hogy a vázak tajvaniak. A Merida a könyvek szerint is tajvani.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33923
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Onnan gondoltam, hogy norvég, mivel ottlétemkor a kerók több, mint fele Merida volt és a tavalyi Lánc katalógusban is Norvégiában mentek vele. És az anyacég telephelyére értettem, hogy norvég, mert a Magellanra is mondják, hogy magyar, mégis Made in Taiwan.

A narancsot arrafel írtam, hogy a vörösbõl is utalhatnak erre-arra és a narancs miatt nem-e fog pampogni a másik oldal...

Amúgy közeli ismerõst azért bevittek 89 elõtt, mert magyar zászlóval ment a Piac utcán, szal nem volt egyszerû a helyzet. Jól tudom, hisz 9 hónapot abban a korszakban éltem:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33924
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Igaz, választás elõtt ebben a világban mindenre figyelni kell. De mit fognak szólni a narancssárga CM pólókhoz? Fõleg, hogy kampánycsend idején lesz a felvonulás... Jól tudom, hogy a Merida az norvég márka?

Az nem számít a kapmánycsend megsértésének, és szerintem még nem lesz pólós az idõ. (Bár a SZU-ban régebben megesett, hogy valakit bevittek, csak azért mert nyugati farmer volt rajta.) Bármelyik emberhez odamehetsz, hogy meggyõzd. De ha bármiden rajta van egy párt emblámája akkor viszont baj van. Ha szórólapozok az sem jó. Ehetsz narancsot, vehetsz szegfût, gyûjtheted a leveleket, és galambokat is eregethetsz (:)). A szín önmagában nem törvénysértõ. A fekete pl. akár lehetne a nácik színe is, mégis az emberek fele feketében jár. Egyébként le kell írnom, hogy a Manitou Srareb jó teló. ;)

Ja és a Merida nem Gunn-Rita Dahle országából származik, csak azon teker. Lehet, hogy meglepõ, de a Marida teljesen tajvani cég, és a Giant is. Ott készül a Specialized és sok más nagynevû márka.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33925
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Igaz, választás elõtt ebben a világban mindenre figyelni kell. De mit fognak szólni a narancssárga CM pólókhoz? Fõleg, hogy kampánycsend idején lesz a felvonulás... Jól tudom, hogy a Merida az norvég márka?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33926
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

...Mentem egy kicsit a vörös villámmal. Telón kívül minden hibátlan, de tény, h a hideg miatt nem akaródzott megmozdulni.

Ezt a vörös jelzõt inkább hanyagoljuk, még rámfognak valamit! Dél körül kinéztem Pallag felé. Volt olyan útszakasz ahol porszáraz volt a homok (100 m), de a maradék részen inkább a belvízzel kellett megküzdeni. Ha ilyen marad az idõ akkor csak hetek múlva lesz tekerhetõ. Ha melegszik akkor talán 1 hét. A városhoz közeli erdõben vannak használható utak. A dombon nincs víz, a DH-sok már repkednek.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33927
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás

Akkor ez egy idõfutam lesz és másnap a mezõnyverseny? Az lehet hogy érdekelne.


tudtommal ilyenkor csak idõfutam van. De lehet már ezt is rosszul mondom :)


:love1:

#33928
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Bocs rosszul tettem fel a kérdést, de a várt válasz hasonló lett volna.
Ma Tamással tekeregtünk egy kicsit a Nagyerdõn. Mindenütt vagy félig fagyott, vagy fagyott a talaj, az Ördög domb lankásabb részén még foltokban hó is volt, talán elég egy kis hógolyózásra is. Mentem egy kicsit a vörös villámmal. Telón kívül minden hibátlan, de tény, h a hideg miatt nem akaródzott megmozdulni.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33929
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás

És hogyhogy csak most jöttél rá a repedésre? Pusztán véletlen volt?


ha figyelmesen égigolvastad olna a másik topicot..
szóval le volt ragasztva a fejcsönél, állítólag azért hogy a bowden ne koptassa a festést :S
de mint mostmár tudom mégsem

egyébbként most 7égén terveztem takaritgati stb, és gondoltam megnézem már, de álmomban sem gondoltam volna hogy találok valamit :(
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33930
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
És hogyhogy csak most jöttél rá a repedésre? Pusztán véletlen volt?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33931
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
jajj NitrO én nem azért irtam amúgy, csak te tudtál erröl a vázrol :)
Mellesleg a srác vagy 15éves, szóval nem hiszem hogy ilyen nagy bünözõ tag lenne. Remélem elökerül és lehet vele szépen beszélni! De ha a szép beszéd nem segít.. :)
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33932
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Hát sajnos magadat szivattad meg. Én is sok alkatrészt, vázat is vettem vidékrõl és nem is én hoztam el, hanem barátaim. Mindig elmagyaráztam nekik hogy mit nézzenek meg rajta, pedig nem hozzáértõ emberek. Ha az igaz hogy nem magyar állampolgár, lehet hogy nem sokra mész a személyi igazolvány fénymásolatával. Vannak olyan emberek akik hamis igazolvánnyal jönnek-mennek, de szerintem ezt te is tudod. Sajnálom hogy igy jártál:(

#33933
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Gratulálok! Ezt szépen benézted. Nekem annyiból biztonságoisabb a helyzetem, hogy ez egy vadiúj váz papírokkal, garival és még összeépítve sem volt, de azért köszi szépen, hogy figyelmeztettél! Remélem sikerül megoldani az ügyet!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33934
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Helobelo

Fõként a Csire Sanyinak üzenném de mindenki megnézheti az
"Apróhirdetõ v3 - észrevételek" nevezetû topicot!
És egy picivel lentebb a pénteken 17:58-kor irt hozzászólásomat kéretik elolvasni, és az arra való reagálásokat...

Nagyvonalakban arról lenne szó hogy kiedrült hogy átvertek egy váz vásárlással kapcsolatban, felvettem a kapcsolatot az elözö tulajjal, elöször higadtan, majd miután "kinevetett", hogy úgyse tudok mit kezdeni vele, picit rámenösebben :) jelenleg már ott tarunk hogy lehet meg tudom szerezni a személyi igazolványának a fénymásolatát :)
de nem ajánlom neki hogy megtaláljam..

érdekes kis sztori... (tanulságos is :( sajnos)
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33935
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
www.last.fm - netes rádió, eddigi legjobb amit használtam.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33936
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
muppet matrix :

#33937
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

márc 18-hoz: Ha továbbra is ilyen idõ lesz a megjelenést is megkérdõjelezem. Elhelyezését tekintve a panoráma úton va na verseny, ha mondjuk a vámospércsin mész kifelé és jobbra kanyarodzs le a panoráma körre.
Akkor pár száz méter múlva találsz egy "nagy" rétet egy kis parkolóhellyel, onnan szokott indulni és a két tevepúpig tart, ami pedig a bánkúti alborétumnál vala. ha hétvégén nem ilyen idõ lesz lehet én is kitekergek arra végre...

Szép kis idõfutam lenne ha a Bánkúti két dombocskáig tartana! Mg világrekord is lehetne! Annál jobb ha esik az esõ, mert akkor elõrébb végzel!

Egyébként köszi a gratulációkat! Majd egyszer-egyszer körbejárhat a gép. Egész más egy új géppel menni, minden mûködik, majdnem... Országútit nem adtak, de ha Thommey megfûzi az elnök urat akkor még minden lehet! :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33938
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Szerintem a piros villámra, a Meridára gondolt...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33939
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás

Halihó


No országútit is mellékeltek az új Piroskához?


ha ez nekem szól akkor nem értem...


:love1:

#33940
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás

Nem bánki?:D

2 hetem van elpasszolni a vázat. Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ha tud bárkit szóljon. Sajna addig nem vehetem meg, amíg ezt el nem passzoltam...


hopsz tényleg :D


:love1: