Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33521
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Túl van tárgyalva :) Tamás, jössz végül?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33522
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Igazad van!
A holnapi menetrend:12 kor befejezem az írásbelit, lesz negyed 1 mire be is adom, fél óra buszozás, 12:50-re otthon leszek, kaja, pia,..., 1 kor indulok és 1 re Lovardában leszek.:)

#33523
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Gyors és ügyes fiú vagy Te, utolérsz minket :D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33524
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Kb. 12 kor végzek és még haza kell mennem...
Menjetek 1-re lehet egy kicsit várni kell majd rám, próbálok sietni fél kettõ elõtt ott leszek.

#33525
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Fúha, akkor korán kell kelnem :) De megoldom valahogy.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33526
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
13 órakor találkozhatunk a Lovi elõtt. Én ott leszek:)

#33527
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Ha lesz érettségi akkor azért, ha nem akkor meg azért megyek!

#33528
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ha nem esik, megyek!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33529
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Gyalogkakukk: meg van a szép új cipõm:) Köszi a felajánlásod, de igy már nem élek vele;) Emberek, lesz tekerés holnap?

#33530
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Köszi Nagybub, rémlik valami bár már én is 12 éve érettségiztem:)

#33531
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Na ne már:)
Ilyen matuzsálemek lennénk?

Tomika ha nem "oyan" sürgõs a vázfelvitel,akkor a jövõ hét vége fele(vagy az azt követõ héten 22- ) biztosan megyek a Bükkbe..

Müncheni probléma:valszeg a következõ idézetbõl kiderül annó hol tartott Hitler szivesen naggyûléseket,beszédeket,tanácskozásokat:

Az 1920. évi február 24én a Hofbräuhaus (Udvari Sörfõzde) dísztermében Münchenben megtartott elsõ nagygyûlésünk még élénken foglalkoztatott bennünket, amikor már az elkövetkezõ gyûlésünk elõkészületeit tettük meg.
Olyan városban, mint München, mindeddig meggondolandó volt havonként, esetleg tizennégy naponként egy-egy kis gyûlést tartani, most mégis minden héten egy tömeggyûlés tartásának a szükségszerûsége merült fel. Nem tudom eléggé hangoztatni, hogy bennünket mindig csak az az aggodalom gyötört: vajon eljönnek-e az emberek, és meghallgatnak-e minket, bár magam személy szerint már akkor tántoríthatatlan meggyõzõdéssel vallottam, hogyha egyszer eljönnek, akkor ott is maradnak és meg fognak engem hallgatni.
Abban az idõben nyerte a müncheni Hofbräuhaus díszterme számunkra szinte kegyeletes jelentõségét. Hetenként egy gyûlés és majdnem mindig ugyanabban a teremben, amelyet minden egyes alkalommal egyre jobban megtöltött az egyre áhítatosabb emberek tömege. A "háborús felelõsség" kérdésén kezdve amellyel akkoriban senki sem törõdött az ún. "békeszerzõdések"-en keresztül majdnem mindent megtárgyaltunk, ami agitációs szempontból szükséges volt.

Forrás: :) http://www.geocities...k/harc1.htm#r01

NO COMMENT

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33532
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
Sokk sikert az érettségihez!
Nagybub: Nekünk ez 15 éve volt!

#33533
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Sany!
én négynél hamarabb ma nem indulok, mert ki kell pihenni ezt a kurva magyar érettségit, meg esik is most. szóval négykor felkelek, kinézek az ablakon és eldöntöm h megyek-e. ha igen, msnen vagy itt jelzek, de addig jelezz vissza h Neked jó-e 5 körül.
pápá

#33534
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Nagyszerû, akkor már vagyunk négyen szerdára. Indulhatnánk a Lovardátol(mert én dolgozom akkor elvileg) 13 órátol. Az utvonal: Debrecen-Vekeri-Haláp-Hármashegyalja-Debrecen. Ez háztol házig kb.57km, ebböl 30km erdõben. Ha valaki kedvet érez jöjjön:)

#33535
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Jaja, jól esett. Szerdán én is csatlakoznék, már ha nem közösítetek ki, hogy országutisokkal mentem edzeni :) 16-án én is érettségizek földrajzból, szóval már hárman vagyunk! Sajna az egyezmény helyét én sem tom...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33536
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Látom nem csak én érettségizek és bringázok egyszerre:).
Még csak Aranynál járok, és vészesen közeleg a holnap!De csak lazán...

#33537
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Próbáljunk keríteni valakit,aki errejár (Miskolc-Kazincbarcika),de ha nem sikerül,akkor a posta is OK!
Holnap mail-ban jelentkezem.
Üdv.
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#33538
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Jót tekertünk ma,ugye Sanyi? Fasza volt, jól elfáradtam, remélem holnap fel tudok azért kelni idõben, nem kéne a magyar érettségirõl elkésni... :D

#33539
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Postán mennyibe kerülne elküldened?
Vagy az nagyon gázos Neked? Esetleg ha valaki Miskolcig elhozná már azzal is ki lennék segítve.

A postaköltség 1200 Ft, a csomagolást meg tudom oldani. Vagy ha valaki megy a Bükkbe tekerni, akkor vonaton el tudja vinni, remélem.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33540
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Postán mennyibe kerülne elküldened?
Vagy az nagyon gázos Neked?
Esetleg ha valaki Miskolcig elhozná már azzal is ki lennék segítve.
Ötleted?
Vagy feldobom a "Telekocsiban" a problémát.
Mi legyen?
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."