Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33501
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Ezt a panorámán találtuk.
http://kep.tar.hu/nkarcsik/50282810#2

Már teknõsökkel is tekersz? ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33502
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
Ezt a panorámán találtuk.
http://kep.tar.hu/nkarcsik/50282810#2

#33503
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ezt a kört passzolnám, mivel másnap töri és matek tz-t írok, de legközelebb már okés lesz szerintem.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33504
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Akkor lesz infó érettségim, az délkor ér véget úgyhogy megint rohanhatok...
Amúgy jöhet!:clap:

#33505
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Nitro, Szabi: jövõhét szerdán ismétlés a piros úton:)?

#33506
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
A belvíz kezd visszahúzódni. Hálla a jó idönek.
A panoráma út egy része beszakadt, de csak a oldala.

#33507
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 posts

Hello!
Bringázásra lehet biztosítást kötni?
És bringára?
Mert a mi lakásbiztosítónk csak addig biztosít,amíg a pincében van Bianka. Szóval az érdekelne, hogy ha bedarál egy IFA, vagy megzabálnak Nitro ebihalai a Sámsonin,akkor kapok e lóvét,vagy vmi ilyesmi.
Kerékpáros biztosítás - nyugaton így nevezik, itthon még nem találkoztam vele.
Ugye vágod,mire gondolok?
tody


fixim lesz,bibibi!


hehe
most te konkrétan a biciklidre gondolod a biztosítást vagy magadra nézve?
ha bedarál egy ifa, sztem a legkisebb gondod amugy hogy mi lett a bicikliddel :)
egyébként ha elcsap egy ifa, persze! természetes hogy fizet a biztosító...
annak mértékében mennyire sérültél..
Lehet viszont arra gondolsz hogy a bicódat kifizetnék-e...
Na most ezt konkrétan nem tudom, biztos hogy megoldható..
Mindenre tud a biztosító egy összeget mondani amennyiért kockázatot vállal az adott dologra :)
üdv
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33508
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

hehe. Ha elütnek, és a kocsi a felelõs, az eljárás során tuti Te leszel a hibás, akármit csinálsz. Akkor pedig ne várd h még fizessen is a másik biztosító. Ez a magyar jogrend. Tapasztaltam sajnos.

Nekem szó nélkül fizettek, minden belekötés nélkül és akkor még szólóban nyomtam. Az Alföld KSE debreceni székhelyû országútis egyesület.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33509
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts

Ha elütnek akkor a gázoló felelõsségbiztosítása állja a költségeket. Ha egyesületi tag vagy és van licenszed akkor automatikusan van balaesetbiztosításod, kapsz egy kis pénzt a törött csontért. Ha egyedül sikerül egy fának hajtani, az nem érdekel senkit, tehát nem is fizetik.


hehe. Ha elütnek, és a kocsi a felelõs, az eljárás során tuti Te leszel a hibás, akármit csinálsz. Akkor pedig ne várd h még fizessen is a másik biztosító. Ez a magyar jogrend. Tapasztaltam sajnos.
Debrecenben káé úgy áll a helyzet, hogy pl a tavalyi diákolimpia országos döntõ, amit itt rendeztek, pénzhiány miatt nem volt biztosítva. Debreceni országúti egyesületrõl én pedig nem tudok.

Nyugaton ez úgy mûködik (ahogy hallottam/olvastam), hogy kötsz egy biztosítást, ami túlmutat a balesetbiztosításon, és ha monfjuk egy kurvanagy kátyúban töröd szét a bringát (rosszesetben magad), és ezt bizonyítod (úgy,mint az autónál most),akkor a biztosító minden károdat (bringa/kórházi ápolás+fájdalopmdíj,stb.) téríti. Ha meg elütnek, s nem te voltál a hibás, tuti tudod bizonyítani, mert mögéd áll a bringás egyesület, vagy párt vagy amit akarsz és profi ügyvédekkel védik igazad.

Na jól elkalandoztam, lényeg az, h egy nyugaton teljesen jól mûködõ biztosítási módot nem találtam még egyetlen egy itthoni biztosító palettáján sem, és ezért kérdeztem h itt van-e.
tody

#33510
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts

Este leszek ICQ-n, majd átküldhetnéd a jobbakat! Úgy néz ki nekem is fixi kerekedik a dologból...

OK!

#33511
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

Ma megyünk belvizet fotózni.


Este leszek ICQ-n, majd átküldhetnéd a jobbakat! Úgy néz ki nekem is fixi kerekedik a dologból...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33512
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Hello!
Bringázásra lehet biztosítást kötni?
És bringára?
Mert a mi lakásbiztosítónk csak addig biztosít,amíg a pincében van Bianka. Szóval az érdekelne, hogy ha bedarál egy IFA, vagy megzabálnak Nitro ebihalai a Sámsonin,akkor kapok e lóvét,vagy vmi ilyesmi.
Kerékpáros biztosítás - nyugaton így nevezik, itthon még nem találkoztam vele.
Ugye vágod,mire gondolok?
tody

Ha elütnek akkor a gázoló felelõsségbiztosítása állja a költségeket. Ha egyesületi tag vagy és van licenszed akkor automatikusan van balaesetbiztosításod, kapsz egy kis pénzt a törött csontért. Ha egyedül sikerül egy fának hajtani, az nem érdekel senkit, tehát nem is fizetik.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33513
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
Ma megyünk belvizet fotózni.

#33514
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts

heloka

mizu skacok?
megy a bringázás?
én már 3 teljes hete nem ültem a gépsasomon :(
de most hétvégén megyek fel Bükkbe és veretem egy kicsit!!!! :D

És már ha ittjárok, egy kis reklámozás következne:

Nem tudom kinek mit mond ez a név hogy Generali Providencia...
"Bízza az oroszlánra.."
Ezentúl bármiféle alábbi dologgal kerülsz szembe, legyen szó hosszútávú pénzügyi megtakarítási dolgok, befektetés, élet-, lakás-, gépjármû-, vagyon-, lakás-, család-, gyerekjövõ-, egészség + baleset biztosítás, nyudíjpénztáras témák, ingatlanfedezets hitel (nagyon kedvezõ!) stb..
keress fel nyugodtan. Tájékoztatlak az aktualitásokról, cégünk jelenlegi szolgáltatásairól, kedvezményekrõl... ez a dolgom.
És ezúton is kérlek, hogy ha valakinek körülötted hasonló problémái merülnek fel, és egy jó megoldást szeretne, ajánlj nyugodtan.

Nagyon szépen szivesen segitek akit érdekel! :)
20/99-60-292

További szép napot mindenkinek, sok sikert az érettségizõknek..



Hello!
Bringázásra lehet biztosítást kötni?
És bringára?
Mert a mi lakásbiztosítónk csak addig biztosít,amíg a pincében van Bianka. Szóval az érdekelne, hogy ha bedarál egy IFA, vagy megzabálnak Nitro ebihalai a Sámsonin,akkor kapok e lóvét,vagy vmi ilyesmi.
Kerékpáros biztosítás - nyugaton így nevezik, itthon még nem találkoztam vele.
Ugye vágod,mire gondolok?
tody


fixim lesz,bibibi!

#33515
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ahogy balra fordulsz az étteremnél, a sín után van egy tanya, nah ott öntött ki, de ha középen mész, kb a felniig ha felér. A sámsoni meg tényleg poén. A Debrecenhez legközelebbi kacsaúsztató már monoblokk felé és és az ebihalak egyre csak nõnek és nõnek benne, már nagyobbak, mint a hüvelykujjam és elég izgágák:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33516
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Látjátok, ha velünk jönnétek nem találkoznátok belvizzel:) Nagyon jól szuperált a cipõ.

#33517
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts

A Panoráma út is belvíz alá került. A Martinka felöli részen kb. 10-15 méteres szakaszon öntött át a víz. A sámsoni úton a kerékpárúton a belvíz rosszabb mint egy hónapja volt.


mennyire gáz a Panoráma úton a helyzet? meddig ér a víz?

Kkrisz: használd egészséggel az új cipellõt ;)

#33518
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
A Panoráma út is belvíz alá került. A Martinka felöli részen kb. 10-15 méteres szakaszon öntött át a víz. A sámsoni úton a kerékpárúton a belvíz rosszabb mint egy hónapja volt.

#33519
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Túl van tárgyalva :) Tamás, jössz végül?

Sajnos nem tudok menni.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33520
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 posts
heloka

mizu skacok?
megy a bringázás?
én már 3 teljes hete nem ültem a gépsasomon :(
de most hétvégén megyek fel Bükkbe és veretem egy kicsit!!!! :D

És már ha ittjárok, egy kis reklámozás következne:

Nem tudom kinek mit mond ez a név hogy Generali Providencia...
"Bízza az oroszlánra.."
Ezentúl bármiféle alábbi dologgal kerülsz szembe, legyen szó hosszútávú pénzügyi megtakarítási dolgok, befektetés, élet-, lakás-, gépjármû-, vagyon-, lakás-, család-, gyerekjövõ-, egészség + baleset biztosítás, nyudíjpénztáras témák, ingatlanfedezets hitel (nagyon kedvezõ!) stb..
keress fel nyugodtan. Tájékoztatlak az aktualitásokról, cégünk jelenlegi szolgáltatásairól, kedvezményekrõl... ez a dolgom.
És ezúton is kérlek, hogy ha valakinek körülötted hasonló problémái merülnek fel, és egy jó megoldást szeretne, ajánlj nyugodtan.

Nagyon szépen szivesen segitek akit érdekel! :)
20/99-60-292

További szép napot mindenkinek, sok sikert az érettségizõknek..