Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33241
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ott a pont:)

#33242
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Nitr-o: Ha te bemennél abba a keresztezõdésbe, biztos hogy tömegszerencsétlenséget okoznál:)

#33243
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Elvileg a leghangosabb duda elve, de ilyenrõl oktatáson eddig nem hallottam:)

#33244
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Akkor itt most melyik KRESZ szabály az érvényes?!:)
http://www.poenvideo...envideo.hu).wmv

#33245
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Én kb. egy hete hallottam, és nem is lepett meg a dolog. Már nem az elsõ eset, hogy nagy értékû cuccok tûnnek el, de olyan még nem volt hogy a kezébe is adták volna. Pedig úgy tudom néhány éve kamera is van. Majd figyelünk, de biztos, hogy nem a megyében fogják használni.

Azt a telót én is a kezembe fogtam, és senki nem szólt rám. Dehát az én okos, értelmes arcomra nézve senki sem gondolná hogy lopnék:)

#33246
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Meg az "ezüstösen csillogó".
Igen láttam, de azt hittem a pasas örömében rohan olyan gyorsan a villával a kezében:)

#33247
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Misinek nem ilyen van?Csak kicsit az mintha gizdább lenne.:)

#33248
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Ma láttam, a Factorból meglovasították a Reba World Cupot, aki tud róla valamit jelezze nekik!

Láttad? :)
Ezt kell keresni:
http://www.bikepedla...ldcupwoboss.jpg

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33249
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts

Még Kálmi mondta nekem 1 hete, hogy besétélt egy srác a boltba nézegette, kezébevette a villát mint lehetséges vevõ.Õ addig bement a szervízbe.Mire visszanéz se a srác se a villa sehol.Ezért nem jó ha egyedül dolgozik...


Tipikus megoldás a körmözésre.

#33250
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

nyugtassatok meg, hogy poen... :)
megvette valaki a Reba-t?

Én kb. egy hete hallottam, és nem is lepett meg a dolog. Már nem az elsõ eset, hogy nagy értékû cuccok tûnnek el, de olyan még nem volt hogy a kezébe is adták volna. Pedig úgy tudom néhány éve kamera is van. Majd figyelünk, de biztos, hogy nem a megyében fogják használni.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33251
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Még Kálmi mondta nekem 1 hete, hogy besétélt egy srác a boltba nézegette, kezébevette a villát mint lehetséges vevõ.Õ addig bement a szervízbe.Mire visszanéz se a srác se a villa sehol.Ezért nem jó ha egyedül dolgozik...

#33252
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts

Ma láttam, a Factorból meglovasították a Reba World Cupot, aki tud róla valamit jelezze nekik!


nyugtassatok meg, hogy poen... :)
megvette valaki a Reba-t?

#33253
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts

Tody ez kitûnõ ötlet de figyelembe kéne venni hogy msánap Zemplén maraton lesz és van olyan(mint pl én)hogy már szombaton felmegy, szal mi lenne haezt esetleg átraknánk a akövetkezõ hétre (bár én akkor meg Pálházán leszel:P)de sztem több embernek lesz akkor jó.



Akik kitalálták, hogy mikor legyen, ezt nem vették sajna figyelembe. ):
Én meg csak az embereket szervezem össze. De természetesen lesz még ilyen akciónk több is, elég gyász ugyanis a debreceni bringautak (?) állapota.

#33254
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
6-tól ma is tekerés.
Ma láttam, a Factorból meglovasították a Reba World Cupot, aki tud róla valamit jelezze nekik!

#33255
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Tody ez kitûnõ ötlet de figyelembe kéne venni hogy msánap Zemplén maraton lesz és van olyan(mint pl én)hogy már szombaton felmegy, szal mi lenne haezt esetleg átraknánk a akövetkezõ hétre (bár én akkor meg Pálházán leszel:P)de sztem több embernek lesz akkor jó.

#33256
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Figyeljoda!!!!

Sziasztok!

Túl az érettségin, Vekerin, Hegyalján, és az Óperenciás tengeren is, felvetõdött, hogy csináljunk egy újabb bringás happeninget. És csinálunk is!!!

De, mivel mi nagyon jó arc bringások vagyunk, szeretnénk tenni a többi kerósért, ezért egy kis önkéntes munkával kezdjük a dolgot. Mondanám a részleteket:

2006. július 22-én, szombaton bringaút-takarítással egybekötött bográcsozást tartunk! Találkozó a Sámsoni úti bicóút (õ a takarítandó áldozat) Debrecen felõli végénél, a Kassai Sámsoni sarkon, szombaton
17:00-kor.

A tisztítandó rész elsõsorban a városi szakasz (ezt használják a legtöbben), valamint két, táblán kívüli rész,ahol konkrétan életveszélyes most kerékpározni, annyira koszos (homokos) az út.(aki járt arra, tudja). A takarításnak médiavisszhangot isszeretnénk (csak egy kicsit), ezért levél megy a Városüzemeltetési Osztálynak,a vagy.hu-nak, a naplónak, a
haon.hu-nak, a bringaut.hu-nak, criticalmass.hu-nak (egyéb ötleteket kérek, szerdáig!) A takarítás rész körülbelül egy óra, ennyi szerintem belefér, aztán megyünk át a múltkori helyszínre, ahol bográcsozunk egy jót.

További szervezést igényel ez még, mert a csapatot két részre kell osztani. Fõként lányokra lenne szükség az egyik csapatban, akik a bográcsozást készítik elõ, tûzrakás,krumplipuculás, és hasonlók. Nekik külön találkozó lesz,
magyarán nem kell kijönniük a sámsonira.A másik csapat a takarításért lesz a felelõs (ide kell a több ember), õk majd csapatostul vonulnak át a Nagyerdõre,
hogy ott a jól megérdemelt Traubi mellé elfogyasszák a kajeszt.
A harmadik csapatot Suzy alkotja, aki a szerszámokat (ásó,lapát, bozótvágó, seprû) hozza utánunk kocsival.

Röviden:
ha ezt olvasod, kérlek jelezz vissza a kocka.nadrag@freemail.hu mailcímre, és az alábbi infókat
küldd el:
-jössz-e;
-ha igen, melyik csapatban tudnál többet tenni;
-tudsz-e a fenti szerszámok közül legalább egyet hozni;
-van-e médiás ismerõsöd, akinek meg lehet lobogtatni az akciónkat.


A választ lécci legkésõbb szerda estig küldd meg, mert csütörtökön küldjük a levelet a fentebb említett címzetteknek. (értelemszerûen az a legjobb, ha sokan vagyunk, mert egyrészt jobban felfigyelnek ránk, másrészt
hamarabb végzünk).

Addig is minden jót, szóljatok sok sok embernek!!!
tody

#33257
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Nem tom, majd ott megbeszéljük, de kb 60-70 lenne.
Jah és minden kedves Ajándék nevû fórumozónak boldog névnapot kívánok! (ez nálam az Eszmeraldát is üti) :)

#33258
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Megpróbálok odaérni...
Mennyit mennénk?
Vállalom a pénzbeszedést...:)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33259
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
6-tól páran tekerünk a Nagytemplomtól, aki akar jöhet, 500 a beugró:D

#33260
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts

Halihó

Itt a környéken csak a "cibaki"vonalat (Nyíradony vagy Nyírbátor és Nagykálló között)más marad egyelõre....


Ha jól tudom, azon eddig is összesen napi két vonat ment, nem?