Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33161
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Megy valaki közületek a Szlovák Paradicsomos maratonra?

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#33162
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,246 posts

ó szerencsétlen Bükkmarcisok! Gondolom ott is zuhog az esõ rendesen, mint itt. Jól megjárták...

Jó volt az esõben is:-D

#33163
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Hát ha az a pár gramm neked annyit ér...........

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33164
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
A boltban lévõ skinny drótos, az enyém meg kevláros. Ez lehet a titok az árkülönbségben.

#33165
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
ó szerencsétlen Bükkmarcisok! Gondolom ott is zuhog az esõ rendesen, mint itt. Jól megjárták...

#33166
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Lehet nem most vették azt a skinnyt! :)
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#33167
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
5000 ft volt akciósan. Biztos hogy skinny jimmy az a boltban?

#33168
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Skinny Jimmy-t mennyiért mérik mostanában?
Ugyanis a Bethlen utcai autósboltban 2190 huf....

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33169
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Fél áron jutottam hozzá, 15000 pénz volt. 187 grammos nagyon merev. Rájöttem hogy a nyeregcsövemet kell lecserélni, mert a mostani hátranyúlós és már nem tudtam elõrébb tolni, igy meg nyújtózkodni kell. Ja és nem is fokozatmentesen dönthetõ. A másik bicajomba, megfelelõ nyeregcsõvel maga az álom:). Megyek kedden Pestre dolgozni a Szigetre, és majd ott veszek ny.csövet. Úgy néz ki hogy egy pazzaz lesz. A skinny jimmy 1.9-es. Jó a gumi csak megfelelõ nyomáson kell használni. Ha valakinek kell Pestrõl valami, vagy fel kell vinni valamit az szóljon mert kocsival megyek és megoldható a dolog.
Viszem a bicajom és meghóditom a budai hegyeket:)

#33170
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts

Hát, az elsõ 20km-en állitgattam, a második 20km-en kényelmes volt, az utolsó 35 km-en nem igazán volt már kényelmes. Bár a többi nyergemet is meg kellett szoknom, gondolom ez is betörik majd.
A skinny jimmy egyre jobb. Vagy kezdem megszokni.


Hello Krisz!
Szép nyereg mennyi volt mert az én Selle Italiám is megrongyolódott. :(
Skinny Jimmy 1.9-es?

#33171
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
igen volt, gyárilag 14est szerelnek rá.
a fék csak a szülõk miatt van fent.
meg egyelõre biztonságérzetet ad.
bár már nem szoktam hozzányúlni, megszoktam a fékezõs dolgot.
(:
Ellenben ez érdekelhet: http://www.alleycat....m-pattan-a-fixi

Elég érdekes. köcsög rendõrök azért vannak ott is.
Jóéjt!

#33172
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Üdv a Fixisek között!
Örülök neked!De azt a fránya féket felejtsd el......
Garcia is megmondta:csak a buzik fékeznek:) (bocsi mindenkinek)
Volt a h.agyhoz lénctányér???

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33173
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Na skacok, képzeljétek, mától fixim van!!!
Hú de jó, tényleg, nagyon állat!!
Külön köszönet nagybubnak, mert az õ tapasztalatai nélül lehet h hagyom lebeszélni magam.
A bringa egy régi Puch versenybicó, amirõl legallyaztam mindent. 2500 ftos b+ agy van hátra új kerékbe fûzve, mert a régi szingós volt. A hátsó féket a szülõk külön kérésére (: fenn kellett hagynom, legalább két három hétre.
Az áttét az 39*14, 2 napig próbálgattam oútin, és a 16 az túl pörgõs lett volna. Így maradt ez. (nagybub, a 32es tányért majd visszaviszem vmikor).
Fotó lesz vmikor, már ha vkit érdekel.

Más: drága Nitr-o barátunk rávett, h induljunk a 3as csapatidõfutam versenyen bújvárosban (a 3. az Norbi lesz), így most erre készülünk. (:

Remélem jön a jó idõ újra és lehet menni tekerni!
Ahoj!
tody

#33174
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Én meg tavaly jártam úgy hogy kishíján városi bringa nélkül maradtam.Piac utcán leleaktoltam 6e ft-os ,persenyes ABUSZ lakattal gépem amitõl azt hittem valamit véd.De mégsem... hiába fedik egymást a persenyek mint a kígyó pikkelyei az elsõt nem fedi át semmi.Ezt tudták a tolvajok is rögtön ott is láttak hozzá.Csak azért tudták csak félig elvágni a belsõ sodronyt mert a lakat testét takara a támvilla.
Szóval ha lakat akkor csakis 2 centis sodrony vagy U-lakat mert ezeket vasfûrésszel elfûrészelni legalább fél óra, és szigorúan 5000 forintos városi bringára, hisz hiába marad meg a vázad ha a 60e forintos telódat fél perc alatt maglovasítják egy mezei imbusszal.

Bocsezs annak az 5 emberenk aki ma hívott, otthonhagytam a telefont :D

#33175
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Egyeseknek a bringáit lopják, másokat meg elütnek:D Bonyolult egy nép ez a kerós...
Új bowdeneket és házakat raktam ma fel, megtakarítottam a fékeket és utána egy ujjal blokkoltam az elsõ kereket is vizes úton. Nagyon jól adagolható lett, ennyi a difi az Altus és az XT közt...
A cipellõmmel is mentem egy próbakört és egy álom... Már várom a bükki dagonyát.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33176
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Ugyan annak a srácnak, akinek szétszerelték a bicaját, egy másikat is elloptak innen. Tanult az esetbõl ugy gondolta, és betolta a ruhatárba. Onnan pedig szépen kitolták a portás fülke elõtt!!!!!! Azóta sem látta senki. Azt csak halkan súgom meg, hogy két hete a PORTÁS FÜLKÉBÕL elloptak egy mikrofont!!!! Mindezt ugy hogy volt bent biztonsági õr is!! Na ilyenek miatt nem bizok meg semmilyen õrben, portásban. HA valaki jön a Loviba bulizni, szóljon nekem és a studióban lerakhatja a cuccait ill. a bicajt. Innen nem tûnik el, mert aki rá mer nézni az halálfia:)

#33177
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Én amikor lóval mentem a Lovardába (Kispálra), gondoltam kinézek, megvan-e még a paci, de nem engedtek ki. Mondom nekik, hogy miért mennék, erre mondja, hogy 'ááá, semmi baja sem lesz, sosem volt még gond'... De hát ezek szerint az csak kamu volt. Nem szép tõle.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#33178
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Ne hozzál magaddal semmit, van itt a studioban mindenféle szerszám:)

#33179
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Mostantól én is imbuszkulccsal és villáskulccsal és csavarhúzóval fogok koncertre járni, még a részeg állatok ellen is hatásos módszer, fõleg 1-2 alkatrészt is lehet pótolni:)

Megvan, a 13:25-ös vonattal megyünk.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33180
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Amúgy azóta mûszakváltásnál õr áll a tárolónál de az egyik azt mondta hogy nem sok értelmét látja az kerók örzésének mert fölösleges.
Na de mindegy az a lényeg hogy van lakatom.

Pont ezt mondom! Én a barátaimra sem biznám a kerómat, nemhogy egy idegen tuskó biztonsági õrre. Szerinted a lakat mennyit véd? Én tavaly elhagytam a lakatkulcsomat és fûrésszel kb:17 másodperc alatt lefûrészeltem a lakatot. 3 éve a Lovarda elõtt a kolléga lelakatolta a kerót. Koncert kezdés elõtt gyülekeztek kint az emberek pár százan, és simán SZÉTSZERELTÉK a kerót, csak a váz maradt odalakatolva az oszlophoz.