Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#32761
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
http://jegcsarnok.hu/

van itt minden, térkép, belépõárak, sõt még webkamera is (ami most valamiért nem ment... :) )
holnap 18.00-tól? (akkor "nyit" az esti idõszak)

#32762
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
~2 éve biztos! :)

Nem tudom az utca nevét, de: a Kishegyesi úton a városból kifelé haladva a Tócóskert mögött utcára kanyarodsz balra, és ott egybõl. Ahol régen cirkuszok (is) voltak. Valami autós pálya közelében. Azt hiszem Derék utca (?).

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#32763
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

legyen fedett, ott még úgysem voltam (neked meg nem is kell túl messze menni :D )

Van fedett is! Mióta? Hol?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32764
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Hogy lehet eljutni oda? Ha bebuszozok Szoboszlóról és leszállok a Tócónál, akkor merre vegyem az utam?

#32765
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
legyen fedett, ott még úgysem voltam (neked meg nem is kell túl messze menni :D )

#32766
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Fedett vagy nyitott koripálya?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32767
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
nem is volt olyan hideg... :D (na jó, a fülem még mindig fázik)

egy esti koriban benne vagyok, ma nem jó, holnap esetleg? (én "csak" 3 éve húztam utoljára korit a lábamra :) )

#32768
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Megint késõn néztem fel :( Pedig ma ki akartam menni tekerni, de inkább ledõltem szundítani egyet. Így már csak esti tekerés marad. Na sebaj, holnap viszont szivesem mennék, de megint csak este van idõm. Esetleg korcsolyázás? Szörnyen kezdõ vagyok, de jót tudok szórakozni saját bénaságomon :)

Nem volt fenékig tejföl a mai néhány km, elég hideg van mostanában. De megjött a kedvem, így holnap este valószínûleg megyek egy kört. Másrészt 10 éve nem korcsolyáztam. :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32769
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás

délután egy rövid kis tekerés? ;)
(ez mindenkinek szól! 2 elõtt kéne indulni, hamar sötétedik...)

Megint késõn néztem fel :( Pedig ma ki akartam menni tekerni, de inkább ledõltem szundítani egyet. Így már csak esti tekerés marad. Na sebaj, holnap viszont szivesem mennék, de megint csak este van idõm. Esetleg korcsolyázás? Szörnyen kezdõ vagyok, de jót tudok szórakozni saját bénaságomon :)

#32770
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Sziasztok!
Tudom, hogy nem ide tartozik, de tegnap véget ért egy két és fél éves kapcsolatom és magam alatt vagyok. Tudtok nekem valami felvidítót írni?


délután egy rövid kis tekerés? ;)
(ez mindenkinek szól! 2 elõtt kéne indulni, hamar sötétedik...)

#32771
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás

Kati: igazából nem értek hozzá, de..... bármelyik pillanatban itt lehet a futár, hogy hozzon nekem alkatrészt :) minden zörejre lesek ki az ablakon, hátha õ az :} ez nekem felvidító, de nem tudom, hogy másnak vajon mennyire.
(És részvétem...)


Nagybub: tûvel sikerült behatolnom a gumi alá /belsõ oldaláról/, de nem akar lepattanni, én meg félek, hogy roncsolok... milyen irányba mozdul ki?

Köszi! Mikor régen egyedül futottam, én is hasonló módon gondolkoztam, most is ezt teszem majd.

#32772
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Kati: igazából nem értek hozzá, de..... bármelyik pillanatban itt lehet a futár, hogy hozzon nekem alkatrészt :) minden zörejre lesek ki az ablakon, hátha õ az :} ez nekem felvidító, de nem tudom, hogy másnak vajon mennyire.
(És részvétem...)


Nagybub: tûvel sikerült behatolnom a gumi alá /belsõ oldaláról/, de nem akar lepattanni, én meg félek, hogy roncsolok... milyen irányba mozdul ki?

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#32773
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Sziasztok!
Tudom, hogy nem ide tartozik, de tegnap véget ért egy két és fél éves kapcsolatom és magam alatt vagyok. Tudtok nekem valami felvidítót írni?

#32774
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Köszi! Gém Janót még ismerem is, csak nem tudom, értékelik-e, ha én is ott szeretnék maradni a szerelésnél :confused:

Valószínûleg nem személyesen fogja szétszedni, a szerelõit meg nem ismerem. Ahogy láttam a szervizt semmi sem választja el az eladótértõl. Ha azonnal elkezdik akkor nem lehet belõle probléma. Ha csak másnapra tervezik be, akkor valószínûleg nem egyeztetnek veled idõpontot.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32775
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Köszi! Gém Janót még ismerem is, csak nem tudom, értékelik-e, ha én is ott szeretnék maradni a szerelésnél :confused:

#32776
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Sziasztok!
Ki tudna nekem segíteni egy villa-karbantartásban? Egy egyszerû Marzocchi EXR Pro rugós villám van, de én egyedül nem merek belevágni a szétszerelésbe és karbantartásba. Tudnátok ajánlani egy megbízható szerelõt?

Szerintem bármelyik komolyabb (Gém, Chili, Vozzy, Pótkerék, Gyöngy) bringaboltaban meg tudják oldani, csak az ár kérdéses. Egy jó segítõvel otthon is kivitelezhetõ.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32777
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Sziasztok!
Ki tudna nekem segíteni egy villa-karbantartásban? Egy egyszerû Marzocchi EXR Pro rugós villám van, de én egyedül nem merek belevágni a szétszerelésbe és karbantartásba. Tudnátok ajánlani egy megbízható szerelõt?

#32778
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
http://www.specializ...iday/index.html

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32779
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
:serduszka Nagyon boldog karácsonyt minden erre járónak!
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#32780
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Ha unatkoznátok az ünnepen, akkor itt egy cím, ahol elég pihent karácsonyos játékok vannak: http://karacsony.coramonde.hu/