Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#32501
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Nocsak, nocsak! :)
http://www.sportakti...&raceValue=duna


nahát :)
ez az a "fotópályázat", amire ezek szerint többen küldtünk képet, de nemhogy a Bükkmaratonon nem díjaztak senkit (valahogy mire odakerült a dolog elfelejtõdött a Sportaktív által, pedig az elsõ díj egy 20e Ft-os ajándékcsomag volt...), de képesek voltak sunyiban feltenni a képeket jóval késõbb. (tavaly többször néztem a honlapot, akkor még nem volt fent semmi). :) Jól nyomják...

#32502
Icevandergreeg

Icevandergreeg

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Hmmm nem erzodott ki az ironia a szavaimbol? :) semmikepp sem kell kemenyebb terep a bükk50nél, reg aludtam olyan jot, mint aznap este :D Kar h nem jossz, jo kis dagonya lesz ;)
Az emberekbõl általában nem az erõ hiányzik, hanem az akarat.

#32503
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Hmm!Egész aranyos a Petya elsõ képe! Jó benne a kontraszt( tiszta "szurkolók"+sáros versenyzõ). Neked is tetszik Tomi?:)

Addig a pontig nem jutottam el, viszont valamivel tisztább maradtam...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32504
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Hmm!Egész aranyos a Petya elsõ képe! Jó benne a kontraszt( tiszta "szurkolók"+sáros versenyzõ). Neked is tetszik Tomi?:)

#32505
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Nocsak, nocsak! :)
http://www.sportakti...&raceValue=duna

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32506
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Ne viccelj Pisti! Durvább terepet akarsz a Bükk 50 tt-nél?:scared: Bocsi , hogy ha kicsit vontatott menetû volt a túra, de igyekeztünk bevárni mindenkit a 15 fõbõl és nem vagyunk egyforma fittségûek és technikailag sem volt azonos a felkészültség! Tegnap voltam fogorvosnál:( és nem igazán aludtam ki magam, sõt, 1 hétig érzékeny marad a tömés. Ez az egyik ok hogy nem megyek, a másik: 3/4-ed havit melóztam és odavertem már a fizetést ( csekk, doki, ruházat,stb.)+ egy kis fék vásárlás!:)

#32507
Icevandergreeg

Icevandergreeg

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Zoli

Orszaguton zajlo turakon en is szivesen reszt veszek, montison csak akkor ha kemenyebb lesz a bükk 50nél :D Hetvegen jossz a kazincbarcikai turara?

Pisti
Az emberekbõl általában nem az erõ hiányzik, hanem az akarat.

#32508
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Hú egy kicsit kimaradtam, nem voltam gép közelben! Szerintem biztosan jó bagázs verõdik majd össze. Ha ilyen marad az idõ eleinte biztos, hogy csak országuton tekergünk mert takarosan felázik a terep. Így eleinte olyan település csoportot fogunk meglátogatni, amik fõképpen jól összekötött, aszfaltozott uttal van ellátva. Nagybub az igaz, hogy még keresem az igazit, de telekvásárlás, esetleges házvásárlás elõtt vagyok. Nem igazás a "tezsvíri" rokonság a nagy!:)
Kata neked hogy van a térded? A nyeregrõl pedig csak annyit, hogy a Flite nyergek mindig is a legkedveltebbek voltak!Ezek után sem lessz másképp és klassz amit kinéztél!:oczko:

#32509
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Sziasztok!

Láttátok már a Selle Italia 2007-es Flite nyergeit? A héten megvettem a két német bicós újságot, mind a kettõben ott díszeleg egy fehér gyönyörûség, a Kit Carbonio. Nekem nagyon tetszik :love1: Pedig eddig nem gyönyörködtem nyergekben.

#32510
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Vasárnap 18:05 - Pedálkirály a Filmmúzeumon!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32511
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
http://www.break.com..._wipes_out.html

#32512
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Sikeresen befutottunk, nagyobb sérülés nélkül. Mostantól elérhetõ vagyok.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32513
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Én is mennék veletek ha nem baj mert már hegyhiányom van és csillapítani kéne, és még az új vázamat sem próbáltam ki hegyen:D

#32514
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás

Mivelközel 80 települést szeretnék meglátogatni.....

Halihó

Jó nagy a rokonságod! :)
Ha nem ismernélek még azt hinném hogy nem az idén barnultál! :D
De tényleg:miért akarsz te ennyi települést bejárni?Valakit elvesztettél,vagy keresed a jövendõbelit??

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#32515
transmeta

transmeta

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
OK! Akkor lassan el is kezdem a gyúrást, ha bevesztek a csapatba! Ha van valami fejlemény vagy konkrétum, kérlek dûldj meg egy e-mail -vel, vagy egy privát üzivel! Hátha összeverõdik egy jó kis csapat. :clap:

#32516
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Konkrétumok a helyiségek amiket meg akarok látogatni. "Amint jó az idõ" kb.:15 fok feletti, és idõ+pénz engedi, vasárnaponként indul a mandula.

#32517
transmeta

transmeta

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Rendben, majd meglátjuk. Zozoba már tudsz konkrétumot (idõpont, útvonal, stb..) vagy még csak tervezel? Csak hogy a kondim rendben legyen! :)

#32518
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Kkrisznek:a rugó remélhetõleg meg van már!
Transzmeta-nak: 28"-as külsõbõl is van olyan ami középen futóéles és az oldalmintázata murvásabb erdei útra is jó, és még ballonos is. 622-47, 622-52 széles külsõk is léteznek. Sõt a cyclocross bringáknak nincs ilyen széles a gumijuk!Rengeteg márkából választhatsz!:)

#32519
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Mivelközel 80 települést szeretnék meglátogatni, és van úgy hogy 4-5db van egy csomóban ezért minden számításba jöhet. Ez mind idõjárás, és idõ függvénye. Ha túl távol vannak és még kerülõ az ha aszfalt utat választunk, akkor dózer, vagy jelölt túrista uton közelítjük meg a következõ települést.:chin:

#32520
transmeta

transmeta

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

Csak gonoszkodtam :). Ha szükséged van a túrák alkalmával terepgumira, biztos tudunk kölcsön adni neked amig nem veszel.


Köszi rendes vagy, de 28" -os a kerék (622 /700c/). Ha nagyon kell majd beruházok rá.