Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#32481
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Izomhod, van egy jó és egy rossz hírem. A rossz az hogy amit otthon találtam az sajnos sofõrrel mûkszik csak. Viszont az EuroCar honlapra rámész a Google-n keresztül és terülj terülj asztalkát találsz.
Sanyi az IFA kicsit kabriós, és lassú!!!:wtf:

#32482
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás

Ennek a kritériumnak egy Sprinter, LT, Daily, Movano, Master, Boxer, Ducato, Transporter vagy egy Transit felel meg. Olcsóbb mint egy Ikarus! ;)


IFA :D
Üdv újra a köreinkben!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32483
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Szép jó estét az Uraknak! Visszatértem! :)

#32484
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

ráér, júliusra kell majd. de sofõrünk van, az nem kell bele:)
4 keró és 6 ember beférjen, ez a lényeg. köszi

Ennek a kritériumnak egy Sprinter, LT, Daily, Movano, Master, Boxer, Ducato, Transporter vagy egy Transit felel meg. Olcsóbb mint egy Ikarus! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32485
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás

Olyan busz amiben ki van alakítva a kerékpártárolás,csak a Kovács féle vállalkozásnál lelsz,de ott csak soförrel és 38 férõhelyes. Ha nem késõ akkor holnapra utánnanézek, mik vannak!


ráér, júliusra kell majd. de sofõrünk van, az nem kell bele:)
4 keró és 6 ember beférjen, ez a lényeg.

köszi

#32486
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Olyan busz amiben ki van alakítva a kerékpártárolás,csak a Kovács féle vállalkozásnál lelsz,de ott csak soförrel és 38 férõhelyes. Ha nem késõ akkor holnapra utánnanézek, mik vannak!

#32487
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
Sziasztok!

Tudtok a környéken olyan kisbuszt, amit ki lehet bérelni egy hétvégére, és elfér benne 4 keró utasokkal, és egy kis csomaggal együtt? Esetleg ami erre van kialakítva, de ez nem fontos, ha máshogy is befér.

Köszi

#32488
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Bõ fél éve, mióta eladtam a Crux-ot. Kellett egy "márkafüggetlen" név.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32489
cmaxx

cmaxx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Köszi Tamás (ENTÉ)az infót!Kemény menet volt ez is úgy mint a többi 2006-os maraton.Mióta nem vagy cruxos?

#32490
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Óh, megint késõn kapcsolódok fel, pedig jó lett volna korizni.Ehelyett viszont ülhetek a gép elõtt és fordíthatok meg javíthatok dogákat pffff. Azért, ha kisüt a nap, kimegyek kicsit tekerni is, mert mozgás nélkül nem birom ki.

#32491
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Lehet gyors vagyok, de a meggymagok elõl még nem tudok kitérni :)
Kori idõhiány miatt most kimarad.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32492
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Emberek mi lenne ha megismételnénk a multkori jégkorizást csak most egy kicsit töben?:).Kinek lenne kedve mondjuk holnap?

#32493
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Szerencsére én is részesülök otthoni állatkákban,-nem katicák- de nekem az udvaron tanyáznak a mogyorófa ágán, ezek a széncinegék. Ha nem lennék rest akkor tuti fényképeket lehetne róluk nyomni a madáretetõ közelében. Sõt kerózás közben rengeteg állattal lehet találkozni, csak ne olyan tempót nyomjunk mint Nitró, mert akkor már elmosódik a táj:afro: !

#32494
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

Ezt a nyerget eredetileg nem egy Pinarellohoz adták?


Valószinûleg igen, mert Pinarello prince xp néven fut és csak a pinarello honlapján láttam róla infókat. Viszont a selle italia gyártja.
Ismered valahonnan?

Én nem csodálkozom a békákon, mert a szobámban 2 katica bogarat találtam:)

#32495
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Bocsi a gépírás átka: nem "hortobány", hanem Hortobágy.:cry:

#32496
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Nézd Kata, ahhoz képest, hogy február van igencsak laza az idõjárás és nem meglepõ ha már a korai párzási idõszakban - globális melegedés miatt - megindulnak egyes békafajok. Az erdei barna békák például egészen okt. végéig jelen voltak az az erdõben, most meg az enyhe idõ miatt hajtja õket az ösztön.
Ha lenne olyan háló az út mellet mint a hortobánynál, kevesebb breki pusztulna el és kerülne az útra, de annál több a gólyák asztalára:lick: :lick:

#32497
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
sziasztok!

Kicsit le vagyok maradva itt a dolgokkal, de a nyereg változatlanul tetszik és nem tudom, hogy eredetileg milyen keróhoz szánták. Megvenni persze nem áll szándékomban, esetleg egy kis gyûjtögetés után. Meg nem is mutatna szerintem az én madártej színû Konámon :) Majd ha egyszer valamikor lesz egy össztelósom, akkor talán lesz rá szép nyereg is.
A térdem már sokkal jobban van, ma is voltam laza 20km tekerni, nem hagyhattam ki ezt a szép estét. és majdnem elgázoltam egy békát - februárban kicsit szokatlan jelenség még. És most is persze az aszfalton kell ugrálnia :-)

#32498
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

Kati!
Én is szeretem a fehér nyergeket, ez az enyém:
http://pix.bikemag.hu/showphoto.php?photo=194856&cat=2565


Ezt a nyerget eredetileg nem egy Pinarellohoz adták?
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#32499
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
http://totalbike.hu/tesztek/dongoplus/

#32500
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Kati!
Én is szeretem a fehér nyergeket, ez az enyém:
http://pix.bikemag.hu/showphoto.php?photo=194856&cat=2565