Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#31601
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Kati:Csak egy választásod lehet: Hei Hei
Nem hülyeség a márkahûség, de szét kell nézni a piacon, melyik gyártó mennyit fejleszt, a Kona igazán nagyot nem alkotott a Sex Too (KB.1996) óta... Nekem Speckó volt régen, sokat szívtam vele, errõl Bub tudna mesélni, de a követkzõ valószínû megint az lesz, mert vannak innovatív ötleteik ld. Epic
De bármit választol, biztos élvezni fogod rajta a suhanást! Alíg várjuk a képet!
Bruce:A számom 707702992, részleteket telcsin!


#31602
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Bruce: Látszik nem ismersz, nagyon ratyi idõnek kell lenni, ahoz hogy én ne indulnék el. Nefraz is jelentkezett, mert helyet keres és ha te nem jössz akkor neki nem kell tovább keresni, ezért, ha döntöttél kérlek írd meg ide.

Halihó, élnék a kínálkozó lehetõséggel és elnézését kérem nefraznak!
/csak most kerültem gép elé, azért nem írtam hamarabb.../

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#31603
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
[/QUOTE]

Én maradok XC-nél.
[/QUOTE]

Lisa dual?

#31604
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
[Kati:Az összteló isteni dolog, de miért pont Kona, próbáltad már élesben?
(van egy eladó vázam, de neked úgyis nagy lenne, de nem bírtam ezt a lehetõséget kihagyni)[/QUOTE]

Hogy miért pont Kona? Ismerettség miatt. A Calderát is úgy vettem, hogy ezt ajánlották nagyon jó árban és nem bántam meg. Meg hát - lehet, hogy hülyeségnek hangzik - márkahû vagyok. Majd felteszek képet, ha már megvettem és hazakerül, de az szerintem csak októberben fog bekövetkezni.
És nem Stinky. :no: Én maradok XC-nél.
Egyébként nekem a nagy álmom egy Rotwild, piszkosul tetszik az új gép is. Ha majd egyszer nyerek a lottón..................

#31605
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Bruce: Látszik nem ismersz, nagyon ratyi idõnek kell lenni, ahoz hogy én ne indulnék el. Nefraz is jelentkezett, mert helyet keres és ha te nem jössz akkor neki nem kell tovább keresni, ezért, ha döntöttél kérlek írd meg ide.
Kati:Az összteló isteni dolog, de miért pont Kona, próbáltad már élesben?
(van egy eladó vázam, de neked úgyis nagy lenne, de nem bírtam ezt a lehetõséget kihagyni)


#31606
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás

Hoppá-hoppá! Rákérdezhetek? Stinky?! :D


Ne kicsinyeskedjünk kérem...
Banshee a zsír,abban van anyag meg rúgódzzik is jó nagyokat! ;)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#31607
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hoppá-hoppá! Rákérdezhetek? Stinky?! :D

Röfi: köszi, ez jau lenne! Holnap mondok tutit.
/Ha ratyi idõ lenne -ami persze lehetetlen-, akkor is mennél tekerni szombaton?/

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#31608
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás

Mi lesz a következõ bringád? Úgy tudtam a lányok nehezen válnak meg az ilyen közel álló dolgoktól, mint mondjuk egy szép napokat megélt bicó. Igaz ez?


Nehezen válok meg én is tõle... Ezért is lenne jó egy olyan gazdát találni neki, aki legalább úgy vigyáz rá, mint én.
Egy össztelósom lesz, szintén Kona.

#31609
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Mi lesz a következõ bringád? Úgy tudtam a lányok nehezen válnak meg az ilyen közel álló dolgoktól, mint mondjuk egy szép napokat megélt bicó. Igaz ez?


#31610
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Sziasztok!

Kérdezném Nitr-O-t, hogy érdekli-e a Kona Calderám a barátnõjét? Szeretnék október elejéig-közepéig vevõt találni rá, remélem, lesz is. Felteszem a piactérre is képpel együtt.

#31611
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Van-e valakinek eladó elfekvõ alkatrésze? Jó állapotú használt vagy új, mindegy,csak precízen mûködjön.
Meghajtás, kerekek és váltórendszer érdekelne Aliviótól- xt-ig (8-as rendszer).
Akinek van valamilyen jó ajánlata, legyen szíves írjon ide vagy privátba vagy aki tudja a számomat, hívhat is. Köszi.
(Ja, csere is érdekel ezek közül valamelyikre: http://piacter.bikem...t=87596&cat=all )

Szili van egy pár LX (v) fékkarom és egy régi Louise fékem zsír pofákkal társa nélkül. A cuccok kicsit nagyok rám...


#31612
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Mennyire délben?
A családi ebédet nem szívesen hagynám ki! :)

Najó, gyorsban benyomod a kaját, pakolsz belõlle (nekünk is) és 1-kor indulás!!! Én még tekerni akarok egy kicsit szombaton és még lesz egy biznicem is fent.
Bub:Ez már az a Netty


#31613
szili

szili

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Van-e valakinek eladó elfekvõ alkatrésze? Jó állapotú használt vagy új, mindegy,csak precízen mûködjön.
Meghajtás, kerekek és váltórendszer érdekelne Aliviótól- xt-ig (8-as rendszer).
Akinek van valamilyen jó ajánlata, legyen szíves írjon ide vagy privátba vagy aki tudja a számomat, hívhat is. Köszi.
(Ja, csere is érdekel ezek közül valamelyikre: http://piacter.bikem...t=87596&cat=all )

#31614
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

Most pár napig gólyatáborban leszek. Szombatig ne keressetek. Max telefonon, de az sem túl valószínû.:bye1:


Mit fogtok ott csinálni? csak nem inni ? :chin: ;)
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#31615
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Azon leszek Nitró! Recsegéssel nem tudok mit kezdeni, az enyém is ezt teszi!

Figyelem skacok aki nem készül a mátra marcira annak melegen ajánlom a a Bükk50 TT-t mert az jó muri és csak 500Ft a nevezés és Miskolctól úg y 8 killára van Ómassa irányában.
Utazást szervezze mindeni magának mert az én járgányom már tele van !

#31616
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Zotya: anya csütörtökön beviszi a cuccomat, ami szombatra kell. A kerón addig egy elsõ-hátsó váltó állítást tudnátok eszközölni, légyszi? + valamit orvosolni a recsegésen.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31617
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Dede, Õ az a váz! Ma kapott láncvillavédõt.

Tamás ez a kép.... :stupid:

ûMost pár napig gólyatáborban leszek. Szombatig ne keressetek. Max telefonon, de az sem túl valószínû.:bye1:

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31618
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Megoldható, de mi délben indulnánk.

Mennyire délben?
A családi ebédet nem szívesen hagynám ki! :)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#31619
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Minek indulnál délben??
Hova siettek?

Van netty,he??

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#31620
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Szombat délután mennék Mátrafüredre (kemping), nem megy arra valaki kocsival? :-)
/vissza bp felé/

Megoldható, de mi délben indulnánk.