Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#31261
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Hát láttam azt a világoskék nyakbaakasztót, de nekem nem elég férfias.
Biztos lányoknak találták ki:) Maradok a feketénél. Gyere bulizni.

#31262
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Krisz, nem érdekel esteleg egy Magellan nyakbaakasztó-csere? :) A kék jobban menne a keródhoz. Szerdán lehet én is megyek a Loviba, most elvileg sok ismerõs jön.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31263
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Gyere szerdán szórakozni. A belépõ neked természetesen INGYEN van;)

#31264
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Akkor kapósak az elsõ kerék nélküli Malik:)

Epyc: menj be az erdõbe, ott még szebb.


szerdán dolgozol? Lehet kinézek a Loviba, pláne ha addig rá tudom magam beszélni, hogy megér annyit a beugró... :)

#31265
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Kkrisz: végre egy szép avatar!
Epyc: Hát még milyen csodás, ha felmész a mondjuk a Bükkbe! (Tar-, Három-kõ)


#31266
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

Hát esküszöm hogy az egy piszok zõõd keró volt amit ott hurcolásztak a biztonsági õrök....


Akkor kapósak az elsõ kerék nélküli Malik:)

Epyc: menj be az erdõbe, ott még szebb.

#31267
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Tegnap tekertem egy jót a Panoráma úton, aki teheti menjen ki, mert nagyon szép az erdõ így õsszel ;)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#31268
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás

Az nem lehet, hogy Soma a te malidat látta a fürdõnél?...:chin:


Halihó

Hát esküszöm hogy az egy piszok zõõd keró volt amit ott hurcolásztak a biztonsági õrök....
Színtévesztõ meg nem vagyok,MÁV bevizsgált.. :)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#31269
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás

Mi más, mint egy GT...


Hát mi más is!!!

#31270
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Ma tekerés? úgyan úgy mint tennap.

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#31271
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Mi más, mint egy GT...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31272
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
aki jönni akar ma tekerni az hívjon fel 06306771593. olyan 2-3 körül indulnánk.
még nem tisztázott hogy merre az közmegegyezésen alapul:)

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#31273
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
http://www.goldengat...ismalac/pic4267

#31274
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Szívesen mennék, de csúnya Szerv.Magot kell tanulnom, hétfõn ZH...

Igen, monitorral vihetõ a gép 35-ért.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31275
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
Üdv!
Szerintem én is megjelenek ezen a Kazinczy túrán.
Remélem szép idõnk lesz, de az elõrejelzések nem ezt mutatják(felhõs, esõs; 7-12°C).

#31276
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Kazinczy Ferenc (Érsemjén, 1759. okt. 27 - Széphalom, 1831 aug. 23.) író, költõ, nyelvújító születésének 248. évfordulóján, 2007. október 28-án (vasárnap) 09.00 órakor Kazinczy-emléktúrára kerül sor. Útvonal: Debrecen (Csokonai Színház) - Érsemjén - Debrecen (84 km). A kerékpártúrához a Vámospércsi út 7. kilométerénél (Panoráma Étterem) is lehet csatlakozni, 09.30-kor. A résztvevõk érvényes útlevelet, vagy személyi igazolványt hozzanak magukkal!



Érdekel ez valkit?


Egyszer elvittem egy bringát a termál fürdõhöz, és ott mondta egy masszõr srác, hogy onnan rendszeresen visznek el bringát. Ezen a mikrobuszos dolgon én eléggé meglepõdtem.:wtf:


Jó ötlet ez a Kazinczy túra, de vajon shitbike-kal is jó ötlet-e? (régi vacak
agyváltós Puch) Felteszem nem túl szigorú a tempó, kb. 2 óra oda és 2 vissza lazán. Kit érdekel még? Én benne vagyok.

---

És hogy ki a f... vagyok:
Egy páran ismerhettek, néhányszor már be is írtam a fórumra, de a rend kedvéért: az igazi nevem Pataki Péter, életkorom 26 év, a munkaköri leírás szerint "üzleti folyamat minõség elemzõ" vagyok (bármit is jelentsen ez).
A bringázást a nagyfatertõl kapott triciklivel kezdtem, azóta jópár biciklin túlvagyok (egyet sajnos rommá törtem, magammal együtt). Ami leginkább érdekel: országút ('98 óta, bár versenyen elõször '05-ben voltam) és hosszútávú túra (több nap, csomag, pár éve).
Ehhez végre normális kerókat is sikerült újítani -> úgyhogy: motiváltabb vagyok mint eddig bármikor -> úgyhogy: f*szául elterveztem, hogy a következõ idényben komolyan veszem az alapozást, felkészülést -> úgyhogy: kapok én is pólót a Mátra Körön :) Na meg jövõ nyárra is kinéz vmi túra, leginkább Csehország a valószínû, de majd kiderül.
A nagyszerû remek Panoráma úton én is gyakran megfordultam a nyáron, így lesz ez jövõre is. Közös gurulás, túra, miegyéb: 70/286 00 08. Ennyi!

---

Kell télibicaj: 58-60-as méretû országúti vas. Van vkinek vmi tippje? Sárvédõt honnan érdemes szerválni? Köszi!

#31277
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Nitro: számítógéped eladó még? Tudnék rá vevõt.

#31278
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

Kazinczy Ferenc (Érsemjén, 1759. okt. 27 - Széphalom, 1831 aug. 23.) író, költõ, nyelvújító születésének 248. évfordulóján, 2007. október 28-án (vasárnap) 09.00 órakor Kazinczy-emléktúrára kerül sor. Útvonal: Debrecen (Csokonai Színház) - Érsemjén - Debrecen (84 km). A kerékpártúrához a Vámospércsi út 7. kilométerénél (Panoráma Étterem) is lehet csatlakozni, 09.30-kor. A résztvevõk érvényes útlevelet, vagy személyi igazolványt hozzanak magukkal!
Érdekel ez valkit?
Egyszer elvittem egy bringát a termál fürdõhöz, és ott mondta egy masszõr srác, hogy onnan rendszeresen visznek el bringát. Ezen a mikrobuszos dolgon én eléggé meglepõdtem.:wtf:



#31279
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Tisztára mint egy Guy Ritchie-film. Címre javaslat: "A kerék, a lánc és a kétszer ellopott bicaj".

Sorry a kis hátsó piros villogóért :)

A mi cangánkat egy ismerõsünk budai erkélyérõl nyúlták le, de a tolvaj olyan pancser volt, hogy rögtön a Király utcába gurult eladni, ahol a rendõrök egybõl elkapták. Így a keró még azelõtt visszakerült az ismerõsünkhöz, mielõtt észrevette volna, hogy ellopták.

#31280
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Az nem lehet, hogy Soma a te malidat látta a fürdõnél?...:chin: