Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#30681
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Devecser. Annál olcsóbb nincs. Igaz, kicsit messze van. :S

#30682
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Valaki tud nekem adni ötletet hogy hol találhatok retro alkatrészeket, vagy teljes outit? Persze olyan olcsó pénzért gondoltam, nem ebay-rõl :)

#30683
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

én ilyet használok városban:
http://www.allez.hu/...328A-külső-gumi

Ilyen volt nekem is, amíg el nem kopott 4 év után. Most valamilyen 1500 Ft-os Conti trekking van.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30684
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,538 posts

Városi közlekedésre akarom használni, napi iskolába járáshoz, meg barátnõmhöz menni vele. Olyan 5-10 km-es távokat szoktam egyben letekerni, és nyélen rakom, nem a járdán! :)

Meg mondjuk néha nagyobb távokat tekernék vele aszfalton, egy kis erõnlét és egészégfejlesztés céljából. Meg persze szorakozásképpen :)



én ilyet használok városban:
http://www.allez.hu/...328A-külső-gumi

de itt a gumitopik, olvasgasd http://forum.bikemag...hread.php?t=322

#30685
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Városba inkább a szélesebb profilú 1500 Ft-os kategóriából válassz. Ilyen kis tételt fölösleges netrõl rendelgetni.


Ilyen kis tételt fölösleges netrõl rendelni? Mert mennyit kellene rendelnie egy átlag felhasználónak? 20-30 db.-ot?:D Ne vicceljünk már egymással...

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30686
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Gyalogkakukk: jössz ma a céges buliba?

#30687
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Városi közlekedésre akarom használni, napi iskolába járáshoz, meg barátnõmhöz menni vele. Olyan 5-10 km-es távokat szoktam egyben letekerni, és nyélen rakom, nem a járdán! :) Meg mondjuk néha nagyobb távokat tekernék vele aszfalton, egy kis erõnlét és egészégfejlesztés céljából. Meg persze szorakozásképpen :)

Városba inkább a szélesebb profilú 1500 Ft-os kategóriából válassz. Ilyen kis tételt fölösleges netrõl rendelgetni.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30688
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts

Sztem 28-cal is lehet nyélen rakni. :) Én a 23-at még mindíg kevésnek tartom városba...


Igen tudom, én is inkább a 28 felé hajlok, de majd még kiderül hogy melyik lesz. Megpróbálok majd valakit rávenni akinek 23-as van fent hogy hadd menjek vele 2 kört kipróbálni :)

#30689
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

Halihó

Van itt valakinek sárga Magellánja némi pirossal vegyítve??


T. Nagy Ádám?

Sztem 28-cal is lehet nyélen rakni. :) Én a 23-at még mindíg kevésnek tartom városba...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30690
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Városi közlekedésre akarom használni, napi iskolába járáshoz, meg barátnõmhöz menni vele. Olyan 5-10 km-es távokat szoktam egyben letekerni, és nyélen rakom, nem a járdán! :)

Meg mondjuk néha nagyobb távokat tekernék vele aszfalton, egy kis erõnlét és egészégfejlesztés céljából. Meg persze szorakozásképpen :)

#30691
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Halihó

Csak az ember a legnagyobb állat.....

Sört nem nagyon szeretem..bor lehet?


Lehet bor is, persze:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30692
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Van itt valakinek sárga Magellánja némi pirossal vegyítve??

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30693
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Errõl biztos mindenkinek más a véleménye, a 23 szvsz elég "sportos", tehát ha jó minõségû utakon mész és hajtani akarsz rendesen, akkor azt, a 28as sem vészesen nagy, fel kell fújni és akkor a padkákon sem izgulsz annyira. Szóval a kérdés inkább, hogy mire szeretnéd használni.
Ha meg ez a két lehetõséged van, és az ár a fontos, akkor az elõbbi.
Egyszerû ez :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#30694
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Szerintetek 23-622 Continental Ultra Sport 2300 Ft/db vagy 28-622 Continental Sportcontact 1390 Ft/db? Meg erre még jönne 1490 Ft szállítási költség. Tehát ha 2 gumira nézzük akkor akkor 1. 2150 Ft 2. 3050 Ft. Vagy esetleg tudtok valami jó külsõt ajánlani olcsóért itt Debrecenben? Néztem 1-2 helyen de vagy drága, vagy nincs normális.


Az elsõre szavazok. Pláne 2300/stück áron:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30695
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Szerintetek 23-622 Continental Ultra Sport 2300 Ft/db vagy 28-622 Continental Sportcontact 1390 Ft/db? Meg erre még jönne 1490 Ft szállítási költség. Tehát ha 2 gumira nézzük akkor akkor 1. 2150 Ft 2. 3050 Ft. Vagy esetleg tudtok valami jó külsõt ajánlani olcsóért itt Debrecenben? Néztem 1-2 helyen de vagy drága, vagy nincs normális.

#30696
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

Sört nem nagyon szeretem..bor lehet?


Inkább ne! :) Egy üveg bor után kanyarban fixivel fékezni fagyos úton fájdalmas!!! Maradj az õszilénél! :)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30697
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts


Halihó

Csak az ember a legnagyobb állat.....

Sört nem nagyon szeretem..bor lehet?

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30698
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
http://www.goldengat...ismalac/pic4696

#30699
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30700
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

két kupakról volt szó!


Mer' neked még sosenem fizettem sörtöt ugye?:) De ha meghívsz egy junájkumra, akkor állom a sört:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"