Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#30461
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
:) :D
Ezek vajon kik lehetnek ?
http://gomboc.csend....ed&cat=0&pos=54
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30462
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Mike Sinyard ezen a képen esküszöm úgy néz ki mint a Neck Sprainbõl Pityesz:)
http://gomboc.csend....eszt/1076_1.jpg

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30463
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Rosszul írtam a guru nevét: Mike Sinyard http://www.mtnbikeha...?page=99&mID=29
Oszi:Sielés-köd-nagy sebesség-bucka-léc megakad-repülés szabadon-kulcscsont törés...


#30464
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Hazajöttem a Tátrábl, hát a -22C' erõs szélben elég kemény dolog...
("A Magas-Tátrában mínusz 23 és mínusz 12 fok közt ingadozott a hõmérséklet szombaton, ezért a hatóságok mindenkit arra kértek, hogy vegyék fontolóra a magas-hegyvidéki sportolást.")
Oszi barátunkat (aki ismeri) hidegre is tette.
Mackófelsõ:Én meg a Mike Synjard által dedikált kulacsot hagytam rá... (tehát ha máshonnan nem is, a vitrinbõl ismerjük egymást! :-D)
SpinniNG Day:Nem kell reklám, így is elfognak fogyni a jegyek... Szerintem érdemes csak annyi órát foglalni, amennyit tuti meg tudsz csinálni, mert csak mástól veszed el a helyet, ha nem bírod (Fõleg ha nem is nagyon jársz spinnire..), meg ciki is ha a hatodik órán már állni alíg birsz a tömegben és mindenki szánakozva néz... Szerintem én Somához csatlakozok, de még bevállalom a Józsit is!
Kaja lesz? Energiaital, stb?


-23°C az azért nem egyszerû. Nem ismerem Oszit, de mi történt vele?

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30465
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,246 posts

Én meg az vagyok aki a fõtéren azt a hosszú féknyomot hagyta tavaly július 23-án... Valami konkrétabbat kérhetnénk?

Az Aktívban spinningbérlettel foglaltathatsz elõre, és napijeggyel arra a napra, de az szinte esélytelen, sõt még örülhetsz ha a másnapi órákra kapsz helyet... Népszerûség szerintem mindnekinél más és más, kinek melyik stílus szimpatikus. Házon belül pedig döntsék el õk...


Nekem ma speciel mákom volt, tudtam foglalni egy helyet holnapra, mert valaki lemondta. De fogadni mernék, most is lesz 1-2 üres gép... egyébként szó volt, hogy szankcionálnak és aki nem megy el a lefoglalt helyre, annak simán leveszik a bérletérõl az alkalmat. Mondjuk ehhez ellenõrizni kéne, hogy a telefonáló tényleg bérletes e... ami a mai napig nincs meg...

Ami meg a spinning napot illeti 23 gép baromi kevés... meg, ha ekkora a kereslet egy bizonyos mozgási lehetõség iránt én elgondolkodnék több spinner beszerzésén... de ez én vagyok és nem enyém az A1 és bmw-m sincs:-)))

#30466
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Hazajöttem a Tátrábl, hát a -22C' erõs szélben elég kemény dolog...
("A Magas-Tátrában mínusz 23 és mínusz 12 fok közt ingadozott a hõmérséklet szombaton, ezért a hatóságok mindenkit arra kértek, hogy vegyék fontolóra a magas-hegyvidéki sportolást.")
Oszi barátunkat (aki ismeri) hidegre is tette.
Mackófelsõ:Én meg a Mike Synjard által dedikált kulacsot hagytam rá... (tehát ha máshonnan nem is, a vitrinbõl ismerjük egymást! :-D)
SpinniNG Day:Nem kell reklám, így is elfognak fogyni a jegyek... Szerintem érdemes csak annyi órát foglalni, amennyit tuti meg tudsz csinálni, mert csak mástól veszed el a helyet, ha nem bírod (Fõleg ha nem is nagyon jársz spinnire..), meg ciki is ha a hatodik órán már állni alíg birsz a tömegben és mindenki szánakozva néz... Szerintem én Somához csatlakozok, de még bevállalom a Józsit is!
Kaja lesz? Energiaital, stb?


#30467
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Félreérthetõ voltam, a kérdés arra vonatkozott, h amilyen órán epyckel voltam Corpusban, az spinracing volt-e.


Az volt!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30468
ynga

ynga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 541 posts
Félreérthetõ voltam, a kérdés arra vonatkozott, h amilyen órán epyckel voltam Corpusban, az spinracing volt-e.
Ride 'n' roll

#30469
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Igen, spinracinget tart Zsófi, az órarendben is azt írják, nem Johnny G.-t.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30470
ynga

ynga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 541 posts
epyc, akartam is kérdezni, az az óra spinracing volt? Mert ahogy Nitr-o leírta a gyakorlatokat, gyanús, gyanús.:)

Mackófelsõ, sztem ha erõs órára vágysz, Emõhöz menj. Én Mariann óráit is nagyon szeretem, mostanában õ is erõsödött.
Ride 'n' roll

#30471
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Tény, hogy átgondolatlan nap, mert 3 órát kell nyomnod, hogy megérje. Bérleteseknek 4-et. :) De tegyük fel nyáron egy szabadtéri rendezvénnyel máris jobb reklámot csinálhatnának... És elsõ körben szélesebb körrel kellene megismertetni a spinninget, erre pedig egy hasonló, jobban megtervezett esemény teljesen jó lenne.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30472
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Nem nagyon láttam hirdetést errõl, ha nem reklámozzák, akkor hogy fogják népszerûsíteni? Vagy mint a népmesék, szájhagyomány útján?


Mégis mit hirdetne?:) Hogy van egy spinning nap, amikor ugyanazok az oktatók oktatnak, akik eddig is, csak most épp drágábban?:) Az emberek nagy többsége azt mondja, hogy elég neki 1 óra spin. Innentõl meg lehúzás az egész, amit kár reklámozni. Ha legalább 1-2 szakember itt lenne, akkor azt mondom oké, de így GÁZ az egész.

(halkan jegyzem meg, mert ez full magánügy, hogy 3-4-5-6-7 órát eltölteni spin kerón, szobában, nagy hülyeség. nyomj 1 órát, de az olyan legyen hogy. én személy szerint rühellek görgõzni a szobában akár 1 órát is, de a szabadban szívesen bármennyit. a dehidrációról már nem is beszélve. nagyon leizzadsz akár 1 óra spintõl is, sok folyadékot vesztesz, gondold el, mennyire tolarálja a szervezeted a 3 órát mondjuk?)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30473
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Nem nagyon láttam hirdetést errõl, ha nem reklámozzák, akkor hogy fogják népszerûsíteni? Vagy mint a népmesék, szájhagyomány útján?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30474
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

Én ott dógozom de nemmtom így ki vagy...

Halihó

Borítsd fel a vitrint,hátha van valami a serleg aljába írva... :)

Spinning:"erõs" órák:Zsuzsi,Emõ és akkor Zsófi (ha azt mondjátok)
Szerintem.....
Jobb lett volna egy kis vendégelõadósdi dolog,de ha már így sikeredett...

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30475
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Én ott dógozom de nemmtom így ki vagy.....
Nitr-Óóó az te voltál? :D
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30476
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

a Joci üzletében, a jobb oldali vitrinben látható nagy serleget én ajándékoztam neki. :cheers:


Én meg az vagyok aki a fõtéren azt a hosszú féknyomot hagyta tavaly július 23-án... Valami konkrétabbat kérhetnénk?

Az Aktívban spinningbérlettel foglaltathatsz elõre, és napijeggyel arra a napra, de az szinte esélytelen, sõt még örülhetsz ha a másnapi órákra kapsz helyet... Népszerûség szerintem mindnekinél más és más, kinek melyik stílus szimpatikus. Házon belül pedig döntsék el õk...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30477
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Pénteken voltunk Nitroval Zsófi óráján, az elég klassz volt. Nem volt sok felesleges sallang, nem voltak izületszétbaszó baromságok berakva és ha adsz rá rendesen terhelést, akkor egész jól el lehet fáradni. Szóval, õt csak ajánlani tudom (a többi hölgyrõl hallottam ezt is, azt is). De ha igazán combos órára vágytok, akkor a Corpusban Anette óráját ajánlom:) yngának is van róla tapasztalata:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30478
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts

Mailben kaptam:

Sziasztok!
Teljes a spinning napról az infó és közreadom.
Március 2.
13-14 Zsuzsi
14-15 Lajos
15-16 Enikõ
16-17 József (Nyíregyházi vendégelõadó)
17-18 Mariann
18-19 Emõ
19-20 Zsófi spinracing
Ez az órabeosztás.Ha megfogott a dolog döntsétek el hány órára és
kiére jössztök.A jegy elõvételben 1500, aznap 1900. Ezért mind a 7
órát végig tekerhetitek. A jegy megvásárlásakor fel kell iratkozni
azokra az idõpontokra, amelyik szimpi. Gondolkozzatok, bár ne sokáig,
mert a népszerû oktatók órái hamar betelnek. Összesen 23 bringa lesz.
Ha valakinek segítség kell a regisztrálásban, szóljon, szívesen
elintézem, csak mondja meg, melyik órákon akar tekerni!
Jó hétvégét és élvezzétek a megmaradt havat!
üdv: Emõ



Hi! Úgy látom alakul ez a dolog, be is neveznék 3-4 órára. Pedálfordulatszám-verseny is lesz?:clap:

De elõször Röfinek válaszolok: a Joci üzletében, a jobb oldali vitrinben látható nagy serleget én ajándékoztam neki. :cheers:

Egy kérdés: Kik a népszerû oktatók az A1-ben? S mi a népszerûség fokmérõje?
Csak azért kérdezem, mert amikor 2005/06 telén nem tudta a vezetõség megoldani a kerékpárok lefoglalását (bérlettel, napijeggyel nem lehetett, csak klubkártyával) :confused: :wallbange :wallbange :scratchhe én azóta talán csak kétszer-háromszor voltam ott. De azért is mert tavaly nem is volt tél... Sok bringást, triatlonost üldöztek el ezzel a dilettáns döntéssel. Akkoriban elég érdekes volt látni 2-3-4 embert az órákon, most mi a helyzet? Jobb belátásra tértek?
Twelve times ironman

#30479
ynga

ynga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 541 posts
Nem igazán így képzeltem el ezt a spinning napot. Egy emberen kívül mindenki az A1 edzõje.:(
Ride 'n' roll

#30480
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

Mit csesztet mindneki Hortobággyal?

Halihó

Jólesik... :)

Spinningre akkor én 13-16ig,Mariann meg 18-20ig megy....

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi