Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#30421
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Ha Hosszúpályiból a faluközponttól kanyarodsz Sáránd felé, az még egy rázós rész, ott vmi roma közösségi ház is épül, nyáron közkedvelt szórakozás a megfáradt vándornak beszólongatni, anyázni...

Mai tekerésbõl nem lett semmi, Debrecen táblánál elkapott a víz, még most is a Chiliben száradok...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30422
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

"Házáviszém, mégszérélém tezsvírem!" "Mennyibe kerül?" "Mondd csak mérré láksz tézsókám!"


ez a trabis videó nagyon kúl :) annyira, hogy ez már k**va kúúl :)

viccesek ezek a dzsipók, csak aztán nehogy tényleg megszereljék a gípet...
én Létavértesen szeppentem meg egy kicsit, ott is erõs a brazil csapat, nem
is nagyon nézelõdtem, inkább elpályáztam jó gyorsan.

#30423
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Menjen a matricákért, aki még nem ment! Ne csak rendelgetni, fizetni is tessenek;)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30424
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Délután valaki tekerke?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30425
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Úgy látom ez is egy "korai" állapotod... :D
Holnap cserélem,addig tessék ezt nézni :)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30426
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Óóó Sanyi megint megleptél egy jó kis avatarral!
Már az elõzõt sem Bírtam de EZ???
ÁÁÁáááááÁÁáÁÁáá :)
Na jól van te akartad!
Jõ az új fotóm! :D
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30427
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás

Szûkszavú válaszaim felkorbácsolhatták vágyaikat, mert rövidesen különbözõ pénzösszegek emlegetése kíséretében tömör és lényegre törõ szexuális felvilágosításba kezdtek. Összefoglalásától most eltekintenék.


Halihó

Öccsííím pont a lényeget hagytad ki... :D
Na nehogy megfossz már minket a népgazdaság eme titkos információitól :)

Ezek a dobrai brazilok is tudják mitõl döglik a légy :)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30428
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Jól van no, nem az én sportom...
Aszfalton voltak az éjszakai tekerések.


#30429
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Képzelem mi lett volna ha baseball ütõvel kapsz... :)
Akkor azok az éjszakai rájdok nem terepen voltak? Én azt hittem eddig...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30430
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Jól beszélsz Mackótestvér, csak semmi homokozás, engem tuti nem rángattok bele az ilyen dolgokba, pedig Soma és Nefraz mindig bepróbálkozik! :-D
Én nagyon régen kaptam kocsiból kilógatott basket ball ütõvel (unatkoztak), hát megrogytam egy kicsit, de azóta nem volt gondom a cigókkal.
Aranyos kis videó, már láttam régebben! ;-)


#30431
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
"Házáviszém, mégszérélém tezsvírem!" "Mennyibe kerül?" "Mondd csak mérré láksz tézsókám!" "Hád vigyem mán el egy kõrré, Isten ággyon meg!" Eddig ilyeneket kaptam brazil barátainktól. Erre bezzeg van eszük...


"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30432
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás

- Neeeem lááátod, teeeee, telefónozik! – így a másik, már 25 év körüli, szóval már nagypapakorú.
- Szíp bicigli – így egy kiscsávó, pont miközben kerülöm ki õket.

Hello!
Nah ilyeneket már nekem is mondtak, de azért nagyot néztem (nevettem : ) a többin is :)

#30433
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Rossz hír: sok helyen puha még a talaj, viszont néhol már porosodik.
:D



Cickond:
Nem néhol, mindenütt! :wallbange Ajánlom figyelmedbe a sárga jelzésen a Zelemér - Bodaszõlõi út és a gyöngyvirágos tölgyes (Böszörményi erdõ) közötti szakaszt. Vagy a fácános – Alsó-Józsa köztit. Csak a felni közepéig ér a homok. „Úszott” a bringa. Ha nincs szombat-vasárnap mínusz 5 fok, akár nyár is lehetett volna. Így viszont örültem, hogy nem fagytam meg, nem is bírtam csak 2-2 órát.
A homok meg közben rágja a láncot.
Röfi imádná!:D

Kkrisznek: a Parlagi templomrom Dombostanyától nyugati irányban, a vasútvonal mellett található. A 471. sz. fõútról Ilia de Riska (tényleg így hívják!) magánvára (makettvára?) mellett kell lekanyarodni és a Dombostanyára vezetõ aszfalt út mellet 500 m-re áll. Nekem is Cickond mutatta meg.
Twelve times ironman

#30434
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

Parlagi templomrom

Az hol van?

Én csak rohadt vérszomjas kutyákkal szoktam találkozni.

#30435
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Ebben az idõben nem lehetett bent maradni, szóval terepeztem egy 60+ kört (Db-Pallag-Józsa-Boda-Hadház-Parlagi templomrom-Bocskaikert-Boda-Józsa-Pallag-Db).

Jó hír 1: sár nincs.
Rossz hír: sok helyen puha még a talaj, viszont néhol már porosodik.
Jó hír 2: megvan még a mobilom és bringám.

Sztori:
Még erre nem jártam, így nem csoda, hogy Boda után Hadház felé pont oda lyukadtam ki a 4-esen, ahol két rossz(arcú)lány dekkolt. Meg kellett várnom, míg a kocsik elmennek, így természetes volt (nekik), hogy a szexuális szokásaimról érdeklõdjenek – megjelenésükhöz képest – aránylag kulturáltan. Szûkszavú válaszaim felkorbácsolhatták vágyaikat, mert rövidesen különbözõ pénzösszegek emlegetése kíséretében tömör és lényegre törõ szexuális felvilágosításba kezdtek. Összefoglalásától most eltekintenék.
Ez kb. 1 percig tartott, aztán át tudtam menni a túloldalra. Közben a szemközti fasorból elindult egy fickó felém, egy másik meg ottmaradt fekve. Addig észre se vettem õket, annyira beleolvadtak a setít aljnövényzetbe :)
Elõször ekkor kezdtem sajnálni, hogy két napja tönkrement a jó kis fém minipumpám. Finom járású, kézre álló darab volt - ha kicsaptad a fejét, viperaként használhattad :chase: E helyett egy gagyi mûanyag van most.
A manus nem igazán igyekezett, a másik is ottmaradt fekve, gondoltam, nem lesz gond. Nem is lett, nem kereszteztük egymás útját – ha nagyon akart volna, odaér.
Lenyugodva tekertem be Hadházra. Ahogy beértem a házak közé, hívott egy ügyfél, fel kellett vennem a mobilt. Mivel nem az egyensúlyérzékemrõl vagyok híres, leszálltam a bringáról, és toltam. Meg jobb is, ha az ügyfél nem tudja, hogy én lazázom, miközben õ dolgozik. A lepukkant utcán senki, a Nap süt, az ügyfél boldog - mi kell még? Befordultam egy utcasarkon – a mobil még a fülemen -, vagy 6 roma áll a járdán pár lépésnyire. Közben beszélek.
- Mi va’? Nekem szóósz? – így az egyik csávó. Mobil az egyik kezemben, bicó a másikban, ezért - kissé arisztokrata módon - a mobilomos kezem kisujjával intettem, hogy nem oda beszélek. Ekkor sajnáltam másodjára fémpumpámat. :chase:
- Neeeem lááátod, teeeee, telefónozik! – így a másik, már 25 év körüli, szóval már nagypapakorú.
- Szíp bicigli – így egy kiscsávó, pont miközben kerülöm ki õket.
Hû, bakker, nehogy már einstand legyen: mobil a zsebbe (persze, vonalbontás nélkül, kesztyûben kinek van ilyenkor ideje szöszmötölni ezzel), bicóra fel, nyomás!
Félperc múlva, biztonságos távolban elõkapom a mobilt – a partner még vonalban. Elnézést kértem. Ha hallotta, vajon miket gondolhatott?

Milyen kalandokat tartogat a terepezés!? Tuti, hogy legközelebb valahol máshol vágok át Hadházon.
Cickondné meg azon aggódik, hogy ha így murdelek meg, nem fizet a biztosító :D

#30436
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Nekem régen volt, most nem mondhatom, hogy az acél váz 1 collos nyakkal fú de modern. Akkor mod: régebbi szériás LX szettel szerelt kerót láttam...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30437
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Kocsár Lászlónak hívják és Master kategoriában indul.

Egy nagyobb avatar alapján akár ki is találhattuk volna. :)

Ma az egyetemnél láttam egy Õsmontit, fekete 5ágú LX hajtókarral és fékkarokkal, STX kantifékekkel, bennük XT Kanti fékhez való, cserélhetõ betétes fékpofa.

Ezzel néhány fórumózót alaposan vénnek nyílvánítottál, nem volt olyan régen az a fekete LX szett. Fõleg nem az õsidõkben!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30438
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Ha ma nem megyek le megnézni a boltba ki vagy Mackósajt, Titty sem tudja most.:)

Ma az egyetemnél láttam egy Õsmontit, fekete 5ágú LX hajtókarral és fékkarokkal, STX kantifékekkel, bennük XT Kanti fékhez való, cserélhetõ betétes fékpofa. Addig nézegettem míg el is késtem óráról... Szép állapotban volt.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30439
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
Lebuktam! Tittymannál a pont. :beer:

Egyébként az az LX a legnagyobb sárban-trutymóban is jól vált.

(És nem zörög!)
Twelve times ironman

#30440
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Nna a Mackófelsõ jó ember! :)
Kocsár Lászlónak hívják és Master kategoriában indul.
Akkor Üdv! :)
Csak az elsõ váltód ne zörögjön! :D
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers: