Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#30281
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Széép binyó :clap: Balesetmentest vele;)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30282
mazsola

mazsola

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 611 posts
hát gratula Sanyi! szép lett, nem is olyan ronda a színe mint ahogyan mondtad:) ja ja, a prizmákat szedd le, élj veszélyesen!!!!:)
vasárnap hatkor a modemnél?

#30283
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Köszönöm! :) Lesz az még szebb is, csak tegnap miután tekertem vele egyet nem tudtam megállni hogy ne rakjam fel :) elsõ kerékrõl leszedem majd a prizmákat mert feleslegesek, meg a pumpatartót is eltávolítom valahogyan.

#30284
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Szép biz', gratula!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#30285
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Elöl-hátul lámpa, elsõ fék... túl biztonságos :D Szép lett.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30286
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Készen van a prototípus, még 1-2 dolog lesz rajta változtatva de már körvonalazódik :)

Elõtte:http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Utána:http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Idõvel majd lesz hozzá egy új elsõ kerék, meg pénteken jön meg a klipszem.

#30287
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts
Ma 60 km terep: a Józsaparknál 09:15-kor! (5 percet várunk)
Twelve times ironman

#30288
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Ha valaki garantálja a hátszelet VÉGIG,megyek én is! :D
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30289
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Hétvégén 60-90 km/h erejû széllökések lesznek, de akár 120 km/h-s is lehet. Ki jön telekerékkel edzeni? :D


Vitorlázó edzés lesz?:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30290
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Inkább tartogasd az erõd vasárnapra! :-D


#30291
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Hétvégén 60-90 km/h erejû széllökések lesznek, de akár 120 km/h-s is lehet. Ki jön telekerékkel edzeni? :D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30292
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Püspökladányban voltam, 14:00 elõtt jöttem haza, és ott szépen esett, nekem egyértelmû volt, hogy stornó a bringázás, Zozoba ült mellettem és vele is beszéltem, hogy biztos ki se megy senki... Bocs...
Ja a telefonom pedig útközben lemerült.


#30293
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Na én kimentem a talakahelyre a megbeszelt idöben de nem volt ott senki, vartam de nem jött senki...
:zniecierp

A mamikák ott suhantak mellettem biciklivel...

#30294
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Jol ertem, hogy akkor tudtok egy utat harmashegyaljára terepen? Az engem is erdekelne!
Csak az a baj hogy szombatra esõt mondanak. :( De ha megse egy turat szervezhetnenk oda.

#30295
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts

Cickond! Tartalékold az erõdet szombat reggelre! 80 km terep: Józsa - Boda Bocskai - Ligetalja - Bököny - Dombostanya. Nem bánom, legyen papírkutyázás!:bananadan

Sztem Kocka is jön.:cheers:


Á, ez már nagyon kifogásnak tûnik, de szombaton nem leszek itthon: Budapest-Kassa köröm lesz, sajna, keróval nem teljesíthetõ. Legközelebb hétfõ délután bukkanok fel Cívisben. Most, hogy már beindult a(z utazási) szezon, hétvégenként jövök-megyek :) Talán majd jövõ hétvégén kerekezhetünk (valószínûleg az azután következõ legközelebbi üres hétvégém június 7-8) :(
Pedig ez a Ligetalja-Bököny útvonal izgatja a fantáziámat. Kedden láttam, hogy Dombostanyán még körforgalom is van :rofl:
Az óraátállítás után már hétköznapokon délután/este is mehetünk, nem? De csak szigorúan papírkutyázva :) Addig is jó tekerést!



Szeretem azt a részt, de legutóbb eltévdtem, illetve eltünt a régi piros jelzés.
Ha legközelebb arra mész szoljál, mert szivesen tekerek arra. Legalább te tudod az utat.


Nem turistajeleket követek, hanem girbe-gurba, de tetszetõs utakon megyek. Én is jobban szeretem, mint a Boda-Bocskai környéket, de a Nagyerdõig csak 1 kilcsit kell "aszfaltoznom". Meg ha porosodik, akkor nagyon! Legközelebbit megbeszélhetjük :)



Arra én is tudom az utat, csak nem a Tájháztól, hanem Fancsikától.


Kíváncsi lennék rá, mert tuti, hogy nem ugyanaz. Össz. négy tó mellett szoktam elmenni a Tájháztól a csárdáig, visszafelé már csak kettõt érintek.

#30296
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Arra én is tudom az utat, csak nem a Tájháztól, hanem Fancsikától.


Ha montizni akarsz, mehetünk arra.

holnap déltõl aszfaltozni ráérek. lesz egy kis idõm munka elõtt.

#30297
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts
Szombaton melyik útvonal legyen?
Twelve times ironman

#30298
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Arra én is tudom az utat, csak nem a Tájháztól, hanem Fancsikától.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30299
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Tájház - Halápi csárda - Hármashegy


Szeretem azt a részt, de legutóbb eltévdtem, illetve eltünt a régi piros jelzés.
Ha legközelebb arra mész szoljál, mert szivesen tekerek arra. Legalább te tudod az utat.

#30300
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts
Cickond! Tartalékold az erõdet szombat reggelre! 80 km terep: Józsa - Boda Bocskai - Ligetalja - Bököny - Dombostanya. Nem bánom, legyen papírkutyázás!:bananadan

Sztem Kocka is jön.:cheers:
Twelve times ironman