Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#30241
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Kocka: Köszi a terkepet, megkaptam.
Majd megprobalom bekalibralni es akkor eliveg meg azt is lathatom rajta epp hol jarok :-)

A mindenki egyenkent mutatkozzon be dolgot kicsit nyugosnek tartom(De ha igeny van ra szoljatok es megteszem :-) ), jobb otletnek talanam neha szervezni egy sorozest vagy szalonnasutest,... akarmit ahol osszegyulhetnenk es szemelyesen kezet lehet fogni mindenkivel.


Aszondom, hogy tavasszal, amikor már elég egy pulcsi és 2 deci házi, hogy ne fázzunk, hozzunk össze egy szalonnasütést valahol.

De a sörözésbe is benne vagyok:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30242
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Szetettel várok mindenki a 3 m2-es erkélyemre egy szalonnapörgetésre! :-D


#30243
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Kocka: Köszi a terkepet, megkaptam.
Majd megprobalom bekalibralni es akkor eliveg meg azt is lathatom rajta epp hol jarok :-)

A mindenki egyenkent mutatkozzon be dolgot kicsit nyugosnek tartom(De ha igeny van ra szoljatok es megteszem :-) ), jobb otletnek talanam neha szervezni egy sorozest vagy szalonnasutest,... akarmit ahol osszegyulhetnenk es szemelyesen kezet lehet fogni mindenkivel.

#30244
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts
Ynga,
kedd 17.30-tól sorry, de sajnos nem tudok menni a csúnya ronda melóhely miatt..

Mindenkinek: kedd 17.30-tól A1-ben foglalt hely van spinyóra, menjetek helyettem.


Jenessanyi: szép lett a bicaj, mennyi gempa mire ilyen lett?
Kocka: üdv a fórumban! a múlt héten olvastam elõször a geocaching-rõl, és szerintem k* jó :) egyszer csatlakoznék egy ládavadász túrához! leginkább gyalog, terepre bringám nincs, csak aszfaltra.

#30245
ynga

ynga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 541 posts

Csak kár, hogy szinte minden mondatot szájról kellett olvasni...


Szerencséd, hogy feléd nézett. Mi ott a másik végen szinte semmit se hallottunk. Inkább kajabáljon kevesebbet, de halkítsa le a zenét, h értsem mit mond. Remélem a vörös fejû, csatakos fotóm felkerül a netre.:)
Ride 'n' roll

#30246
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Kocka: köszi a térképet! ;)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30247
Kocka

Kocka

    vendég

  • fórumtag
  • 221 posts

Mackofelsõ köszi az utleirást, ha lesz egyszer egy kicsit jobb idõ, megprobalkozok vele. Majd beirok ide is, hogy legyen tars is az eltevedeshez :)

Kocka: Az a terkepszelet nekem is kellene a kornyekrol. Van egy GPS Tuner nevu kis progim, ha minden igaz azza lehet ilyesmit kezelni.

Az emilcimem hyper80_kukac_gmail_pont_com

Koszi


Elküldtem.

Kocka

#30248
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Röfi vagyok csak a régi fórumban elcseszték a jelszavam. A Klinikán dolgozom fõállásban. Elsõsorban maratonokon robogok. Nem nagyon szeretek Debrecen körül a homokban tekerni, ezért itt aszfalton nyomulok. Ha tehetem inkább megyek a hegyekbe. Nállam mindig minden eladó! :-D
Ja és a legfontosabb:Somával egy kommunában nevelem a gyermekeit! :-DDD


#30249
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Ezt a bemutatkozás dolgot amúgy ki lehetne annyival is egészíteni, hogy ha már az újak bemutatkoznak, akkor a régiek is írjanak már magukról pár sort:) Ti kik is vagytok?:)

(Nem Röfike, tényleg nem piszkálódok, csak pl. van akikkel nem találkoztam még személyesen:))

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30250
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Így kell csinálni, lendület kell, eladni magad, tény hogy õ szóról szóra megtanulta a Johnny G. nagykönyvet. Még jó, hogy Amway-t nem árul, mert biztos rámbeszélt volna valamit!
Csak a könyv szerint járt el(öltözködésben is):


#30251
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Csak kár, hogy szinte minden mondatot szájról kellett olvasni...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30252
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Pedig a cél elõtted volt, kisebb akadályokkal, de el kellett érned, Õ azért volt ott, hogy segítsen ebben, de a többi benned dõlt el, mennyire akartad, mennyire küzdöttél a célért! :D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30253
ynga

ynga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 541 posts
Röfike, nem is akartam több órára menni. Rugalmasan kezelték a lányok, aki csak egy órára ment, nem kellett napijegy, elfogadták a bérletet, ezért gondoltam, h csak benézek. Ha már volt vendég edzõ, akkor hozzá(juk). Mondjuk a kutya nem tudta volna meg, ha bennmaradok még tovább. Kicsit evett is a fene. Nekem sok volt a kacsintás, meg rövid a short, de ettõl eltekintve tetszett.
Ride 'n' roll

#30254
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Szorosra húztam a cipõm, ez van, de ha kiállva nem, legalább ülve csináltam ahogy bírtam... mind1 ez már így alakult.
A Nyíregyi srác jó volt, kicsit Hit gyülekezetes beleéléssel nyomta, de jó volt.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30255
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Sanyi! Mit is mondhatnék erre... Soma és én "csak" hat órát voltunk, de azt becsületesen!
Ynga:Nem maradtál sokáig.
Kocka:Szia! Végre egy elsõre bemutatkozó ember!
A Sinning Maratonon is csak minden ötödik ember köszönt elsõre, aki bejött a terembe, és minden harmadik, ha ráköszöntünk... Sportemberek... A Nyíregyi fiúk megmutatták, hogy kéne ezt csinálni, igazi show-t adtak!
Nem pont ilyen volt, de nekem tetszett:


#30256
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ez is megvolt... Közel 7 óra tekerés kis szünettel, talpzsibbadással/fájással görccsel, pici meghalással. Nekem tetszett, csak kár, hogy az utolsó órára már csak entével maradtunk.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30257
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Mackofelsõ köszi az utleirást, ha lesz egyszer egy kicsit jobb idõ, megprobalkozok vele. Majd beirok ide is, hogy legyen tars is az eltevedeshez :)

Kocka: Az a terkepszelet nekem is kellene a kornyekrol. Van egy GPS Tuner nevu kis progim, ha minden igaz azza lehet ilyesmit kezelni.

Az emilcimem hyper80_kukac_gmail_pont_com

Koszi

#30258
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Szia!
Elment, a címedben az m-et n-re cseréltem. Remélem így az igazi!

Kocka


Igen, externet akart lenni eredetileg:) Ahogy nézem, eléggé szép részletes térkép, meg ez az OziExplorer tud up- és downloadolni Garminra is. Na ezt kipróbálom:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30259
Kocka

Kocka

    vendég

  • fórumtag
  • 221 posts

Úúú áá ez érdekel:) Ha küldesz, azt nagyon megköszönöm:)

epyc_kukac_extermet_pont_hu

És milyen progival csinálod?


Szia!
Elment, a címedben az m-et n-re cseréltem. Remélem így az igazi!

Kocka

#30260
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Üdv a fórumon kocka! :)