Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#30041
mazsola

mazsola

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 611 posts
nálam lesz spray:) mindig van szinte. szóval majd gyertek mellettem vagy elõttem:D

#30042
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Haláp felé a csárda elõtt 3 kutya is van – egész a 48-as fõútig szoktak kergetni.[/SIZE][/FONT]


Ezek a dögök kergettek meg tavaly engem, csak akkor hatan voltak!
Használni kellett a paprika spray-t:)
Itt a Lovarda mellett lehet kapni a taktikai boltban spray-t. Én ott vettem.

#30043
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Én mindig is mondtam: gázspray. Venni kell valami normális CS gázt (a boltban kapható, magyar, ammóniás vacaktól max büdös lesz a téged kergetõ kutya, szóval azt ne) és akkor ha nem tudod lehagyni õket, akkor se vagy elveszett gyerek. Maximálisan állatbarát vagyok, de ha egy térdig érõ kuvasz kerget habzó szájjal, akkor jól jön a spray. A CS pedig paprika-oldat, nem hagy kárt bennük, csak gondolkodóba esnek 10-15 percre.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30044
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts
Utólag is Boldog Névnapot Krisz!

#30045
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Téli túrán sem volt para, akkor mondjuk halápnál nem HHH hanem Vámospércs felé mentünk tovább. Mondjuk ha Fancsikánál a kék jelzésre nem jó helyen mész le, van egy tanya, ami elõtt balra kanyarodik az út és a dögök jobbról rohamoznak... De az csak látványra gáz, simán otthagyod õket.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30046
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts

NYáron Nefrazzal nem egyszer és Gyalogkakukkal is végigmentem ezen az úton, jah meg még Szabiékkal is (igaz fordított irányban), de egyszer nem kergetett minket kutya...


Na igen. Nyáron... De most nincs nyár. Én szombaton kaptam belõlük, tehát képben vagyok, Hármason az esõ is eleredt, a homok ragadt.
A tanya-tulajdonosok tavasztól õszig valóban jobban ügyelnek a dögökre, a kirándulók miatt.
Twelve times ironman

#30047
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
NYáron Nefrazzal nem egyszer és Gyalogkakukkal is végigmentem ezen az úton, jah meg még Szabiékkal is (igaz fordított irányban), de egyszer nem kergetett minket kutya...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30048
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts

A vasárnapi túrára aki nem egyetemi hattusa-résztvevõként jön, nem kell fizetnie!


Hi! Olvastam a honlapon a túra-útvonalat.

Kerékpározás: 2008. márc. 16.
30 km, Debrecen-Martinka-Hármashegy-Haláp-Debrecen
részvételi díj: 500 Ft
jelentkezési határidõ: március 14.
jelentkezni: 30-2484589

Martinka – Hármashegyalja – Haláp.
A legjobb sprintes terep-szakaszunk.:clap: Akit elvittünk arra, az nem jött többet...:wallbange :D adrenalin a fejbe, tejsav az izmokba.
Most komolytalan leszek: :bananadan
Martinka után a Hajcsák tanyában egy idegbeteg puli és egy kuvasz-nemtudommilyen korcs nincs megkötve, tehát szabad kijárásuk van. A tanya déli kerítésénél fognak kijönni. Nagyon gyorsak, a korcsnál 35 km/h-t is mértünk már. Legyen akármilyen jó gumid, a homokos úton ez nem lesz gyenge!:scared:
A sárgán balra kanyarodva (Horváték tanyája?) egy 2 év körüli (talán) német-juhász és egy fekete ismeretlen fajta korcs vigyáz a birtokra. Kijáratosak, de tõlük nem kell félni, nem igazán harapnak, inkább csak éhesek, barátkozósak. :kiss:
Hármashegyaljáig már csak két tanya van, itt vagy kijönnek a dögök, vagy nem. Egy fehér kuvasz-féle keveréket meg pulit láttam itt, de eddig még nem vettek üldözõbe.
Hármason a büfénél ajánlatos kissé megpihenni, :matahara: :beer: :jabol: mert Haláp felé a csárda elõtt 3 kutya is van – egész a 48-as fõútig szoktak kergetni.

Jó edzést! :cool2:
Twelve times ironman

#30049
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Köszi mindenkinek!

#30050
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Boldog névnapot Krisz!:clap:

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30051
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
sokat és boldogot:)

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#30052
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts
Bódog névnapot, Krisz!

Biking may be hard, but it's easier than growing up!

http://porcsinbros.aminus3.com


#30053
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
A vasárnapi túrára aki nem egyetemi hattusa-résztvevõként jön, nem kell fizetnie!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30054
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts
Krisz! Csatlakozom.:cheers:

Elküldtem a 2 Pyxis képet.

Twelve times ironman

#30055
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Névnapot neked Krisz!


#30056
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Boldog névnapot Krisz!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30057
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts
Lecsó: oké, jó ha jössz. Ha Böszörmény, Balmaz felé megyünk, találkozhatnánk az Egyetem elõtt, mondjuk 8:30-8:35 között. Jó nektek?

Csütörtökre mit terveztél? Mondjuk ha nem 15-tõl, de vmivel késõbb talán ráérek.

Mazsola: köszi az infót, akkor úgy fest megint shitbike túra lesz :)

#30058
mazsola

mazsola

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 611 posts
a vasárnapi túra délelõtt 10-kor indul a bodega melletti parkolóbol, 500 huf, azért talán kapsz pólót. Martinka és a halápi csárda közt nincs aszfalt, földúton fogunk menni. ennyi a tegnapi megbeszélés eredménye. laza kis tura lesz, olyan papírkutyázós ahogy itt szokás mondani:)

március 30-án viszont megyünk a zemplénbe gyalogtúrázni, Újhutáról két útvonalon lehet majd menni, lesz egy 12 km-es és egy 20 km-es túra. Ha a már fent említett szervezõ csaj, akit mellesleg Sarkadi Nagy Áginak hívnak, elintézi, akkor lehet hogy lehet majd bicóval is menni, vagyis a busz elviszi a bicókat és akkor a kerékpárosok mehetnek hosszabb túrát is.
de akinek van kedve az már most jelentkezhet a gyalogtúrára. 1500-2000 huf a buszköltség....

#30059
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts

a történelem egy kicsit másképp:D mindenki gondolkodjon el hogy melyik kaja milyen nép lehet:)

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#30060
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Természetesen a vázzal párhuzamosan rakta fel mint Garga bácsi a Macskajajban!