Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#29901
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

Nitr-OMost jöttem a fõtérrõl, az Alleycatesek másfél óra után is a városban keringtek, jó kis feleadtok voltak, bánom, hogy nem tudtam indulni.

Bánhatod is, nagyon jó volt, Tody lett az elsõ, Levi és én pedig holtversenyben 3. A verseny nagyon jó volt, ahhoz képest hogy 1. Alleycat volt, egész sokan voltunk (kb. 15-20an). A feladatok között akadt egy két elég szopatós, de olyan is amit mint utólag kiderült nem lehetett teljesíteni, mert csak nappal látható. Nekem nagyon tetszett, a feladatok jól ki voltak találva, aki csak teheti jöjjön a következõre.

#29902
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
Sziasztok!

Hát sajnálhatod Sanyi, hogy nem jöttél!
A feladatok nagyon jók voltak, és a szervezés is prima volt! Egész sokan voltunk (15-en). Nekem kb. 105 perc kellett az egészhez, de nem én voltam az elsõ aki beért, és nem is az utolsó!
A fórumosok itt is jó eredményeket értek el!:
1. Tody
3. Ladindani/Lecsa ÿ(én hamarabb értem be; de Dani eggyel több pontot szerzett, így /teljesen véletlen/ osztoznunk kellett a harmadik helyezésen!)

Tody jutalma, a legközelebbi alleycat megszervezésének joga! Sok sikert hozzá! Igyekszünk azon is ottlenni! ;)

Köszönet mazsolának, Kálminak és mindenkinek aki megszervezte!

Biking may be hard, but it's easier than growing up!

http://porcsinbros.aminus3.com


#29903
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Román kör (outival): szombat reggel 9.00 az DE (KLTE) elõtt.


Ha jönne valaki a román körre (ami nem lenne baj, mert úgy gyorsabb): indulás 08.30-kor DE fõépület (KLTE). Vissza kell érnem 13.00 körül. A táv kb. 115 km.
Twelve times ironman

#29904
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Ha nem lesz pénzem kenyérre, leakasztom a 2 pyxis vázat a falról és beadom a MÉH-be:D

Hát kenyérre lehet, hogy nem, de bicóra mindig lesz egy kevés...


#29905
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Most jöttem a fõtérrõl, az Alleycatesek másfél óra után is a városban keringtek, jó kis feleadtok voltak, bánom, hogy nem tudtam indulni.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#29906
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Ha nem lesz pénzem kenyérre, leakasztom a 2 pyxis vázat a falról és beadom a MÉH-be:D

#29907
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Az aluminium vázadat akarták. 400 ft/kg áron átveszik a méhben:)


Nem jó az ár/érték arány. Mert így a Cannondale 2.8-as vázam kevesebbet érne mint a Pyxis Team???

Román kör (outival): szombat reggel 9.00 az DE (KLTE) elõtt.

Kocka! Vasárnap reggel 9.00 óra, ha esik, ha nem.
Twelve times ironman

#29908
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
JenesSanyi: Hát küld haza még este! ;-DDD Õ lesz máskor is, de expó csak egy év múlv (talán)....


#29909
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Mennék az expo-ra, csak az a baj hogy barátnõm ma nálam alszik, és nem akarom itthagyni reggel :)

#29910
Kocka

Kocka

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás

Bocs, nem láttam jól, mert hülye módon megint sötét szemüveggel mentem ki, Bodán zsebre is vágtam, kezdett besötétedni. A kocsmánál elém ugrott egy részeg indián – de én kimanõvereztem – így nem kellett lefújnom és agyonütnöm, :rocketman :snajper: :cegly: kimentem még a gázvezetékig, majd levezetésként vissza Józsáig 15-20-szal papírkutyáztam, mert a keréknyom se látszott már jól.

Szombaton „román” kört mennék országútival (100-110), vasárnap benne vagyok egy terepezésben, de nem 11-tõl, hanem 9-tõl mondjuk 4 órát. Vagy ez nagyon hajnali idõpont?


A vasárnap délelõtti terepezés 9-tõl nekem is megfelelõnek tûnik jelenleg, remélem nem jön közbe semmi.

#29911
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás

Nincs valakinek szalagcsiszológépe kézi kõcsönybe a hétvégére? Hmmm? :)


Halihó

Festegetnénk?

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#29912
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

29-én még van hely a kocsiban a Bike Expora + utána Decathlonos vásárlásra, esetleg még amerre kéritek...
Ha szombat este nem lesz semmi, akkor nekem jó a 9 óra.

Lehet mennék, majd kereslek.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#29913
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Nincs valakinek szalagcsiszológépe kézi kõcsönybe a hétvégére? Hmmm? :)
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#29914
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
Mackófelsõ: köszi az infókat! Jól értem, hogy "Kunce" õ a Knoch Laci? Boresz mondta hogy idén õrültebb mint valaha, de jó formában is van..

Egy ilyen román oúti körre én is beneveznék, ha nem most hát máskor. De ha mégis úgy adódna: szombaton kb mikor és honnan van indulás?

#29915
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

A mai napig nem tudom, kik voltak, mit akartak?[/SIZE][/FONT]


Az aluminium vázadat akarták. 400 ft/kg áron átveszik a méhben:)

#29916
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Helyes a meglátás....

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#29917
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Halihó

Hétvége nekem is foglalt(botot forgatok egyesek szerint :) ) de én is vágyom már a román dombokra.
A romániai tekergésrõl meg csak annyit hogy toronyiránt nem jó elindulni,mégha rövidnek is tünik a táv,mert úgyis útba esik egy patak vagy mocsár :D ;)


Aha. Úgy látom, ugyanazt a terep-útvonalat nyaltuk be (én többször is...) Az Ér parton Érkeserû és Érselénd között azt sem tudtam merre járok. A tanulság: Romániában román térkép kell! A magyar térkép útnak jelzi azt is, ahol csak keréknyom van.
De errõl beszélünk még.
Twelve times ironman

#29918
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás

Hi! Nagybub és Röfi!

http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2776 (Román kör)

Úgy látom, némi hasonlatosság látszik a szolid kis edzõköreink között.:)
(Képek)

Tehát, mikor is legközelebb? A hétvégén jó idõ várható.

Halihó

Hétvége nekem is foglalt(botot forgatok egyesek szerint :) ) de én is vágyom már a román dombokra.
A romániai tekergésrõl meg csak annyit hogy toronyiránt nem jó elindulni,mégha rövidnek is tünik a táv,mert úgyis útba esik egy patak vagy mocsár :D

A Turinform irodájánál( régi városháza)ingyér elvihetõ "Irány Debrecen, Túrák kerékpárral és gyalog" címû kis térképecske leledzik,beépített bicós/futós emberünkkel ;)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#29919
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
Hidd el nekem, 9-kor ugyanolyan meleg (hideg) van, mint 11-kor.

Mackófelsõ: majd egyszer egy ilyen román körbe beneveznék hozzád. Kíváncsi vagyok merre megy!


A román kör egyszerû: A Vámospércsin ki a határig - Érmihályfalva - 19. sz. fõút - Székelyhíd - Létavértes - Db. Forgalom csak a Vámospércsin, Nyírábránytól semmi.
Van még terep román kör, errõl majd máskor, ha láthatóak lesznek a képeim.


Cickond! Kaland faktor? Tessék: írok én nektek olyat, h ezek után soha nem mentek ki a hadházi lõtérre.

Tavaly télen történt hogy már vagy 1 órája másztam a dombokat , amikor egy rozsdaboglya szürke Opel tûnt föl mögöttem és egyre közelebb jött. Tudni kell, hogy közel van a hadházi rezervátum, meg a szeméttelep, ide a lõtérre is betévednek közülük orvvadászok, színesfém-tolvajok és egyéb becsületes iparosok.
Ezért én – inkább csak ösztönösen - az Opeltõl távolodni akartam, a dombról lefelé borítottam egyet balra, majd a Pósa erdõ melett elsprinteltem egy másik dombig, ahol felmászva megálltam, körülnéztem. Az opeles észrevett és elindult felém, mögöttem a Pósa-erdõ volt, ide lehetetlen kocsival utánam jönni, ezért közelebb engedtem. Akkor már láttam a rendszámot és a két napbarnított urat, h egyenesen felém tartottak. Nem volt kedvem még hazajönni, így az elõzõ kört ismét elkezdtem – mert az egy hülye, aki azt hiszi, h egy Opel tud versenyezni egy mountis ellen terepen. Ha sz@rban vagyok (már bocs) még mindig lemehetek az útról az õsgyepre, õk meg ugye nem. Erre megint rám fordultak, fel a dombra, azután le, el az erdõ mellett, fel a dombra. Tanácstalanul megálltak. Azt persze nem tudták, h a pulzusom 180 körül volt, a max meg 40 km/h. De talán sejtették, h fáradok, mert még 1 kört lejátszottunk ugyanígy. A dombon megálltam és intettem nekik: még egy kört? Erre kiszálltak az autóból és leültek az út mellé cigizni, én meg kerestem másik terepet.
A mai napig nem tudom, kik voltak, mit akartak?
Twelve times ironman

#29920
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás

vasárnap benne vagyok egy terepezésben, de nem 11-tõl, hanem 9-tõl mondjuk 4 órát. Vagy ez nagyon hajnali idõpont?


Ez nagyon papírkutyásan hangzik, de késõbb (pl. 11-tõl :D ) melegebb lesz :)
Az iram lehetne szintén papírkutyás? :) Bár Nitróval biztosan nyomnátok... De ha én is megyek... Meg ha Csabi is jön... Legfeljebb az elsõ kilcsi után leválunk:D