Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#29761
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Holnap 5 tõl nincs kedve valakinek tekerni?

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#29762
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás

Sziasztok. Nekem lenne egy kérdésem, te ki vagy Trek 8000? Mert sajna még én sem ismerlek, de lehet téged láttalak ma 6 körül a kishegyesin egy GT társaságába?

És Röfi ne aggódj, ha mégis a közepen maradsz velem összemérheted az erõdet:D.


A GT én voltam.
Látod Puzsi a GT-t megismerik :)

#29763
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Sziasztok!

Szerintem kellene valami feltételt szabni Puzsinak, hogy milyen eredmény ( vagy valakihez mérve, Soma, Tomi ) kapja meg az ingyen nevezést.

Itt Röfivel megy a szókarate, esetleg hozzá mérve. A közép és a hosszú táv, ha jól tudom, Bánkúti sipolyáig együtt megy. Melyikük ér oda hamarabb.

Összegyûjtitek Puzsinak a nevezést, vállalja valaki a szállítást, de ha nem teljesít akkor visszafizet.

#29764
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Sziasztok. Nekem lenne egy kérdésem, te ki vagy Trek 8000? Mert sajna még én sem ismerlek, de lehet téged láttalak ma 6 körül a kishegyesin egy GT társaságába?

És Röfi ne aggódj, ha mégis a közepen maradsz velem összemérheted az erõdet:D.

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#29765
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Levi: Ezeknek van külön topik...
Puzsi: Nevezzünk be, vigyük oda a pucádat és még azért is én fizessek, hogy hosszún mennyek? fizesd az átnevezést és megyek a hosszún, NEM ELÕSZÖR tenném...
De van egy klubbom, ahol mindenki összetart és nem szivesen hagynám ki a közös tekerést (ott mindenki a középen megy). De ha állod az átnevezést, akkor természetesen összemérhetjük az erõnket! ;-)


#29766
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
A ma délutáni netezés termése:


http://www.youtube.com/watch?v=NEteKy20tVU&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=Ye8QBzyK170&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=S6lQ0pmeTrE
http://www.youtube.com/watch?v=eQ4jPWD1s7w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=aQFaWzBXFW8
http://www.indavideo...ideo/Buta_libak

Biking may be hard, but it's easier than growing up!

http://porcsinbros.aminus3.com


#29767
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Próbáld meg Röfinél a támogatást megszerezni, nekem úgy néz ki összejön... ;)

#29768
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
Szerintem anyagilag sokminden megéri, amirõl pedig úgy tûnik, hogy nemis!
Látom nagy erõkkel megy a gyûjtés, még lehet én is támogatnálak Trek8xxx
ha tudnám kit támogatok... de csak összejön egy kis bringázás vmikor... pl egy ilyen román kör.

Wody: bocs, nemtom ottvoltál-e, én sajnos kicsit késtem technikai probléma miatt, aztán kicsit nézelõdtem, merre vagy, végül leléptem. Kicsit csöpögött az esõ de nem volt gáz, Balmaz felé tökszáraz volt az út.

Támogassatok már engem is:
El szeretnék menni egy montis maratonra, már csak a kiváncsiság végett, de nincs montim (a trekkingemet meg nem áldozom be). Még nem találtam ki melyik legyen, de középtávra szeretnék. Monnyuk a Bükk jó is volna, ha nem megyek a Tátrába. Ki ad nekem montit? :) Nevezési díjat majd én kiszenvedem.

#29769
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Jó, de akkor átnevezel a kedvemért a hosszútávra, ok? És akkor te is nyomhatod velünk. A szintidõ mennyi?

Minden nevezésmódosítás: 2000 Ft
Táv 117 km, szintemelkedés 3250 méter, szintidõ 8 óra.

Szerintem érd be Somával, Fecóval és velem a nagykörön.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#29770
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Jó, de akkor átnevezel a kedvemért a hosszútávra, ok? És akkor te is nyomhatod velünk. A szintidõ mennyi?
Vajon kinél kezdett el elõször dagadni a mellény? Vajon ki kezdte elõször ,,felpörgetni'' a másikat? Lapozz vissza egy kicsit és megtudod...
Én már nem is tudom mikor írtam ide utoljára, amíg ide nem csalogattál...

Na folyt. holnap, jó éjt mára!

#29771
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Oké, kapsz még egy bambit is, de szintidõn belül kell célba érned, csak úgy ér a dolog, te is nyújts azért valamit a pénzünkért, már ha megutaztatunk és be is nevezünk. Szilvásmaraton Hosszú azaz HOSSZÚ táv! Addig lehet gyúrni!
Idejében fogunk értesíteni (ha esetleg nem jelentkeznél a fórumon), de csak akkor mûködik a dolog, a megérsz a fórumozóknak egy Rákóczi-t. Látod én egy Mátyás királyt is teszek rád!
Bizonyítás:Itt elsõsorban a mellény méretével van gond, ahogy régen is... (Ezt sem csak én látom így)


#29772
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Röfi:Adriai vitorlázás???? :) :) Ez tetszik, ez meg honnan jött? Oda is elviszel? :bananadan

Mackófelsõ: Neked jövök még 1 csokival, majd ha legközelebb tekerünk megpróbálok 1 teljes kulacs vizet vinni... :)

#29773
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

Puszi két adriai vitorlázás közt igazán adhatnál te is egy kis pénzt a nevezéshez, elvileg neked kell bizonyítani. Mi már több mint a felét álljuk!;-)
Többiek:Utalványt is elfogadunk!

Röfi: Most olvasom csak, én nem érzem úgy hogy neked vagy bárkinek is bármit bizonyítanom kéne? Mit is kéne bizonyítanom?

#29774
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Úgy érzem Szilvás Maraton hosszútáv.


Akkor nem fogom õket az "elsõ sorból" látni :) Én közepezek idén mindenhol.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29775
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Le van már fixálva, hogy melyik maraton lesz? :)

Úgy érzem Szilvás Maraton hosszútáv.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#29776
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Le van már fixálva, hogy melyik maraton lesz? :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29777
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Bizony, de az régen volt, azóta változtak a dolgok...
Én vagy 3 éve elvi okokból nem nevezek a maratonokra. Úgy vagyok vele (és sajnos nem csak én), hogy nekem anyagilag nem éri meg. A feeling viszont hiányzott sokszor, szóval ha szponzorálsz és a fel és leutat is meg tudod oldani én szívesen indulok - ha ez megéri neked - és magamhoz mérten megpróbálom végignyomni a hosszútávot, gazdagabb leszek egy élménnyel...
De ha beérek a célba jössz nekem egy nagybetûs nyilvános bocsánatkéréssel a fórumba a kifogásokkal, kételkedésekkel stb.-vel kapcsolatban...
És ha beértünk a célba egy bambi mellett megbeszélhetjük a következõ szponzorált maratont is...:cheers:
Ja, még 1 dolog 1-2 héten belül szervezd le a dolgot és tudasd velem ne a maraton elõtt 1 nappal kelljen megtudnom hogy megvan a zsé + le van szervezve az utazás...

#29778
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Enté: 500
Nitro:500+zselé
Soma:500
Röfi:1000+egy-egy csomag ropi a többieknek amíg rád várunk! ;-)
Mackófelsõ:500+2db Isostar
Epyc:500
+
3500 pénz és még plusz dolgok a sikeres teljesítéshez!

Még 1500Ft és kezdõdhet a buli!


#29779
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Kíváncsivá tettetek :) Egy 500-as részemrõl is :) Szerintem a logisztikát is meg tudom oldani :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29780
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Régen még feljártál velünk (Soma, Feca és Én bár velem kevesebbet).
Az egész Merkapt középen megy, összetartás, csapatszellem.