Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#29741
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Azt mondtad Skype -on beszélünk... Én a közös tekerésekre gondoltam...
Ha teljesíted a hosszú távot szintidõn belül terkészetesen jár egy garatuláció itt a fórumon is! Sõt, ha lenyomod a tõbbieket akkor még bocsánatkérés is, bár nem igazán értem miért. Szerintem ez így korrekt. Az utazást nem én ajánlottam fel, de egy ropinál többet nem áldozok a projektre...
És mi van, ha mégsem teljesíted? (amit Karesz is mondott), akkor mit válalsz?

Elírás volt, most olvastam, de aranyos nem?


#29742
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts

Benne vagyok, még annak tudatában is, hogy régen rövid távon volt erõsebb Puszi. Igen legyen tétje a dolognak...
A GT-t megismerik. :-DDDD

Milyen rövidtáv??? Eddig csak hosszútávra neveztem a maratonokon és 1 kivétellel szintidõn belül teljesítettem is õket. Az a kivétel is - mint tudjuk - a maraton elõtti sérülésem miatt nem jött össze, így kénytelen voltam a rövidtávon végigmenni a hosszú helyett.. :(

#29743
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts

Ki ajánlott mit? Nem érzel egy kis lehúzást a dologban, a következõ pedig a szállásod és vacsora lesz? Elég tisztán le lett írva minden, én a Merkapt-al fogok menni, mert már rég beneveztem (saját kontómra nem módosítok, hogy aztán neadj isten nem is jössz el, mert mondjuk borult idõ van). Soma Feca és Cruxos képviselni fogja a fórumot.

Röfi: Én egy kis kibújást kezdek inkább érezni részedrõl. Mivel te kezdted a kekeckedést úgy vagyok vele ha már lúd legyen kövér. Talán legközelebb 2x is meggondolod hogy kóstolgassál ilyen ügyben. Mivel te régóta jársz a hegyekbe több esélyed van nyerni, mondtam hogy mehetünk itt országúton is de neked nem volt jó... (mivel nekem rossz a szemem az országút jobban feküdt volna).
Tudod mit, én megyek a hosszútávon te a középen vagy ahol akarsz. Felõlem az idõnket is összemérhetjük ha akarod a közös szakaszon.Viszont ha beérek a célba jössz 1 plusz gratulációval a hosszútáv teljesítéséért + várom a korrekt részletes bocsánatkérést a fórumon tõled ahogy megbeszéltük. Így jó lesz?
Még valami, hogy nehogy nagy költségekbe verd magad miattam, felmegyek kocsival az volna a legjobb és csak a fele benzinköltséget kérem el elõre. Így nem okozunk senkinek kényelmetlenséget. Szerintem ez így korrekt dolog. Legalább én is kiveszem a részem a dologból a kedvedért.
Úgy érzem tovább nem érdemes itt folytatni a vitát ez ügyben (mert már kinõttem az ilyen csipkelõdésekbõl) eddig is csak az engem ért piszkálódásokra reflektáltam.
Maradjunk annyiban hogy puzsi77 nicken a skype-n megtalálsz ott megbeszélhetjük a részleteket. Továbbra is várom a nevezési lapot, hogy kitölthessem aztán meg a visszaigazoló papírt hogy befizetted...
Ja, és lassan ideje volna megtanulni a nevem leírni: PUZSI. Hacsak véletlen elírás volt akkor ezt hagyd figyelmen kívül.

#29744
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Isten éltessen Krisz :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29745
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Ejj ez a Nikki beluccsi! :)
Vesszekedjetek csak mi meg ííszunk! :)
(Nehhéz meló ez! )
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#29746
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Boldogot neked Kkrisz!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#29747
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Titty veri a kongát, hatalmas party van folyik a sör, bor pálinka én most lettem 32! ti meg vitatkoztok.

#29748
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Én benne vagyok, plusz motiváció! :-D


#29749
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Amúgy nem értem most mi a probléma. Menjetek közép távon és ennyi. Nem derogáló az, nem kell ennyire görcsösön ragaszkodni a hosszúhoz :) 70 km-en megrakjátok rendesen, annyin is ki lehet dõlni :) Öccá forintért lássunk már valami show-t :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29750
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Gyere Tibi, benevezlek hosszúra! :D

Puszi mögé felültetni, hogy verje a Tam-Tam-ot!
Titty ismersz, soha nem fogok felnõni, de ezek szerint még itt sokan sem, (tisztelet a kiskorúaknak)
(+12)


#29751
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Mi ez itt kivánság mûsor? Tibi bácsi elintézi?:D Am ha már itt járunk nekem egy villatakarítás kéne.:P

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#29752
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Gyermekeim! Nem érzitek felnõttnek magatokat ilyen dolgokhoz?

Gyere Tibi, benevezlek hosszúra! :D

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#29753
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Gyermekeim! Nem érzitek felnõttnek magatokat ilyen dolgokhoz?
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#29754
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Röfi: Ha állod a az utazási és a nevezési költségeket részemre akkor örömmel megméretem magam veled és a többiekkel a maratonokon... Szóval rajtad áll!

Ki ajánlott mit? Nem érzel egy kis lehúzást a dologban, a következõ pedig a szállásod és vacsora lesz? Elég tisztán le lett írva minden, én a Merkapt-al fogok menni, mert már rég beneveztem (saját kontómra nem módosítok, hogy aztán neadj isten nem is jössz el, mert mondjuk borult idõ van). Soma Feca és Cruxos képviselni fogja a fórumot.


#29755
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Hát akkor ma is okosabb lettem:)

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#29756
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
Röfi: Mért csodálkozol? Tudtommal te akarsz megméretkezést, te mondtad hogy nem merem bevállani. Én eddig mindig hosszútávra neveztem és most is ezt akarom, mert számomra ez az igazi kihívás. Mért fizetném én az átnevezésed???... Én elfogadtam a kihívást az ismert feltételekkel, namost megméretkõzni általában azonos feltételekkel szoktak.

Nkarcsi: Megpróbálok szintidõn belül menni és célba érni én ezt vállaltam. Az idõösszemérés így nem nyerõ dolog mert máshogy kell az erõt beosztani a hosszútávra és a középtávra.

Nefraz: Igen én voltam az :)

#29757
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Én is beszállok 500-al! :)
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#29758
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
És akkor ki volt a Trekkel?

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#29759
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Sziasztok!

Szerintem kellene valami feltételt szabni Puzsinak, hogy milyen eredmény ( vagy valakihez mérve, Soma, Tomi ) kapja meg az ingyen nevezést.

Itt Röfivel megy a szókarate, esetleg hozzá mérve. A közép és a hosszú táv, ha jól tudom, Bánkúti sipolyáig együtt megy. Melyikük ér oda hamarabb.

Összegyûjtitek Puzsinak a nevezést, vállalja valaki a szállítást, de ha nem teljesít akkor visszafizet.

Benne vagyok, még annak tudatában is, hogy régen rövid távon volt erõsebb Puszi. Igen legyen tétje a dolognak...
A GT-t megismerik. :-DDDD


#29760
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts

A GT én voltam.
Látod Puzsi a GT-t megismerik :)


Akkor mostmár azt is tudom hogy te ki vagy:) legalábbis tudom hogy kihez tartozik a GT:D

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi