Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#29721
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Egy kis pontosítás a korrektség kedvéért
,,Ha limitidõn belül teljesíted a hosszú távot, elismerjük, hogy nem csak túrázni tudsz, ha nem visszafizeted mindenkinek a felajánlott összeget""

Ha teljesítem a hosszútávot akkor elismered hogy nem csak túrázni tudok + a megigért bocsánatkérés , ha limitidõn belül megyek + gratuláció. Ha nem érek célba visszaadom a zsét. Ok?

#29722
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Titty: Vállalod a pénz beszedését? A boltban könyebb találkozni az emberekkel.


#29723
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ok rendben, az utazást akkor majd még pontosítjuk.

#29724
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Ahogy korábban Röfivel megbeszéltük amennyiben összeszedi a pénzt a nevezére nekem + biztosítja a fel és leutazásomat úgy szívesen indulok a hosszútávon mert tartozom magamnak vele.
Jelenleg gyûlik a pénz, és remélem az utazás is összejön, de ez még nincs lefixálva. Ezenkívül vállatam még, hogy megpróbálok mindenképpen célbaérni lehetõleg limitidõn belül de ezt nem tudom garantálni. Amennyiben nem érek a célba baleset vagy egyéb miatt úgy visszafizetem a nevezési díjat!

Az utazásod Nitro és Epyc ajánlotta fel nagyvonalúan, ha nem élsz vele a te dolgod, de senki sem fogja neked kifizetni. Ha limitidõn belül teljesíted a hosszú távot, elismerjük, hogy nem csak túrázni tudsz, ha nem visszafizeted mindenkinek a felajánlott összeget (ajándék csokoóikat szerintem nem kell)! Amint megvan a zsé szólunk és indíthatod a nevezész (Máj 11-ig lehet)
Enté: 500
Nitro:500+zselé
Soma:500
Röfi:1000+egy-egy csomag ropi a többieknek amíg rád várunk! ;-)
Mackófelsõ:500+2db Isostar
Epyc:500
Titty:500
Feca:500
+
Összesen 4500Ft, már csak egy ember kell! Már tudom is, hogy ki!
Jó edzést addig is!


#29725
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás

Ezenkívül vállatam még, hogy megpróbálok mindenképpen célbaérni lehetõleg limitidõn belül de ezt nem tudom garantálni.

:D gondoltuk

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#29726
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

Halihó

Akkor:"tisztelt":PUZSI(ahogy írod,tiszta nagybetûvel,talán ez is a nagyság átka)
Mi az hogy részletes bocsánatkérés,meg stb... ehez mindig volt eszed.Fellengzõs nagy szavak,és mögötte semmi.Ha neked nem megmérettetés a hosszú táv(amire mindig azt mondtad hogy sima ügy,semmi kunszt)akkor indulj a röviden.Azon nem görcsölsz be,nem fog fájni a térded a fásli alatt,nem lesz baja az "isteni Treknek" és talán le sem izzadsz amikor beérsz.
Ha már összelökjük a nevezést neked mi olyan emberek akik tanulnak,dolgoznak,családot nevelnek(szóval nem csak anyuka kisfia vagyok,és élem gondtalan életem),minekünk fenn kell tartani magunkat,családunkat,rezsit fizetni,stb,akkor nekem ne sírj,hogy ez kellene még meg az...
Vágd be reggel a segged a dévóba és nyomjad neki Szilvásig,és semmi mellébeszélés és kibúvás.
A te kedvedért úgysem nevez át senki más távra,mi már neveztünk,tedd te is azt!!Nevzési lapot megtalálod a honlapon,csak legyen már vér a pucádban benevezni és ne csak itt vigéckedj,tekerd mér egyszer végig a 115 km-t.

Nefraz:örülj neki hogy nem ismered! :D Másként már rég eltüzelted volna a Kleint,Trek-en járnál és vigyorognál állandóan...

Boldog névnapot Krisz! :beer: :impreziar

,,Tisztelt'' Nagybub!
Na jó, leírom mégegyszer a jelenlegi tényállást. Figyelj!
Nekem elvi okokból nem éri meg a maratonon nevezni. Azonban ahogy korábban Röfivel megbeszéltük amennyiben összeszedi a pénzt a nevezére nekem + biztosítja a fel és leutazásomat úgy szívesen indulok a hosszútávon mert tartozom magamnak vele.
Jelenleg gyûlik a pénz, és remélem az utazás is összejön, de ez még nincs lefixálva. Ezenkívül vállatam még, hogy megpróbálok mindenképpen célbaérni lehetõleg limitidõn belül de ezt nem tudom garantálni. Amennyiben nem érek a célba baleset vagy egyéb miatt úgy visszafizetem a nevezési díjat! Szerintem nincs itt semmi sírás,mellébeszélés, kbúvás részemrõl.
,,mi olyan emberek akik tanulnak,dolgoznak,családot nevelnek(szóval nem csak anyuka kisfia vagyok,és élem gondtalan életem),minekünk fenn kell tartani magunkat,családunkat,rezsit fizetni,stb''
Nos, ez nem igazán értem hogy kapcsolódik a témába, de én is tanultam mint sokan mások , dolgozom mint sokan mások, fizetem a rezsit mint sokan mások, és bízom benne rövidesen családom is lesz, és minden ember egy anyuka kisfia volt, és hogy ki hogy éli gondal teli vagy gondtalan életét az magán az emberen múlik ill. egy kicsit talán a szerencsén is.
Ok legyen, nem kérem hogy átnevezzenek és ha meglesz a zsé + az utazás nevezek is. Ha meg nem akkor kár volt elkezdeni ezt a heccelést.

Jusson eszedbe, nem én kezdtem!

#29727
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Csapattársam, Bence.


erre én akartam válaszolni, mert már egyszer kérdeztem, és emlékeztem a nevére. néztem is pár eredményét, nem rossz, nem rossz :)

szegény TrekAkárhányat nebáncsátokmá :) najó, báncsátok :argue:

ki ad nekem montit??????????????????????????????????????????????????????
de ha nem akkor meg elmegyek a Tátrába országúti maratonra, oszt kész.


Ja: Krisz, füled érjen bokáig, esetleg kissé léjjebb.

#29728
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás

piros vékonykerekû spec, kék(lila)-sárga bvsc mez, ki volt az?


Csapattársam, Bence. És kék, nem lila.

Sokat és Boldogat Krisz!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#29729
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
http://www.velo.hu/h...=1457050e107b1e

;)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29730
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

de jólesik a májamnak :D

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#29731
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
szomorú, amit itt csináltok

#29732
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Most olvastam:
Kedves Sporttársak!

Kezdõdik a mountiszezon!
Szeretettel várunk titeket az év elsõ versenyén, mely 2008. május 1-jén kerül megrendezésre a Hármashatár-hegynél.
Kedvezményes nevezés április 20-ig a www.sportaktiv.hu oldalon van lehetõség.

Üdvözlettel:
Sportaktív Team

jaj:bocs azt hittem hirtelen nállunk lesz,nem Budán,bár a Sportaktív itt legfeljebb csak autósokat támogat.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#29733
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

Azt mondtad Skype -on beszélünk... Én a közös tekerésekre gondoltam...
Ha teljesíted a hosszú távot szintidõn belül terkészetesen jár egy garatuláció itt a fórumon is! Sõt, ha lenyomod a tõbbieket akkor még bocsánatkérés is, bár nem igazán értem miért. Szerintem ez így korrekt. Az utazást nem én ajánlottam fel, de egy ropinál többet nem áldozok a projektre...
És mi van, ha mégsem teljesíted? (amit Karesz is mondott), akkor mit válalsz?

Elírás volt, most olvastam, de aranyos nem?

Azért annyira bízok magamban, hogy teljesítsem a hosszútávot és célbaérjek, és ahogy írtam megpróbálom limitidõn belül teljesíteni de ezt nem tudom megígérni. Ha nem érek célba limitidõtõl függetlenül akkor visszakapjátok a zsét.

#29734
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Akkor:"tisztelt":PUZSI(ahogy írod,tiszta nagybetûvel,talán ez is a nagyság átka)
Mi az hogy részletes bocsánatkérés,meg stb... ehez mindig volt eszed.Fellengzõs nagy szavak,és mögötte semmi.Ha neked nem megmérettetés a hosszú táv(amire mindig azt mondtad hogy sima ügy,semmi kunszt)akkor indulj a röviden.Azon nem görcsölsz be,nem fog fájni a térded a fásli alatt,nem lesz baja az "isteni Treknek" és talán le sem izzadsz amikor beérsz.
Ha már összelökjük a nevezést neked mi olyan emberek akik tanulnak,dolgoznak,családot nevelnek(szóval nem csak anyuka kisfia vagyok,és élem gondtalan életem),minekünk fenn kell tartani magunkat,családunkat,rezsit fizetni,stb,akkor nekem ne sírj,hogy ez kellene még meg az...
Vágd be reggel a segged a dévóba és nyomjad neki Szilvásig,és semmi mellébeszélés és kibúvás.
A te kedvedért úgysem nevez át senki más távra,mi már neveztünk,tedd te is azt!!Nevzési lapot megtalálod a honlapon,csak legyen már vér a pucádban benevezni és ne csak itt vigéckedj,tekerd mér egyszer végig a 115 km-t.

Nefraz:örülj neki hogy nem ismered! :D Másként már rég eltüzelted volna a Kleint,Trek-en járnál és vigyorognál állandóan...

Boldog névnapot Krisz! :beer: :impreziar

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#29735
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Rendben, megkapod.


#29736
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

Én fent vagyok most is a skype-n keress rám.

Hohóó ne terelj! Az engem ért személyes jellegû igaztalan vádaskodásokért kekeckedésért jár a bocsánatkérés én nem igértem hogy bárkit lenyomok.
Visszalapozol vagy belinkeleljem szavaidat? Tudod ,,nem merek eljönni'' stb. ezekért jár a bocsánatkérés.

#29737
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

Azt mondtad Skype -on beszélünk... Én a közös tekerésekre gondoltam...
Ha teljesíted a hosszú távot szintidõn belül terkészetesen jár egy garatuláció itt a fórumon is! Sõt, ha lenyomod a tõbbieket akkor még bocsánatkérés is, bár nem igazán értem miért. Szerintem ez így korrekt. Az utazást nem én ajánlottam fel, de egy ropinál többet nem áldozok a projektre...
És mi van, ha mégsem teljesíted? (amit Karesz is mondott), akkor mit válalsz?

Elírás volt, most olvastam, de aranyos nem?

Én fent vagyok most is a skype-n keress rám.

#29738
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Még valami, hogy nehogy nagy költségekbe verd magad miattam, felmegyek kocsival az volna a legjobb és csak a fele benzinköltséget kérem el elõre. Így nem okozunk senkinek kényelmetlenséget.


Ne haragudj, de ezen erõsen felröhögtem :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29739
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

Amúgy nem értem most mi a probléma. Menjetek közép távon és ennyi. Nem derogáló az, nem kell ennyire görcsösön ragaszkodni a hosszúhoz :) 70 km-en megrakjátok rendesen, annyin is ki lehet dõlni :) Öccá forintért lássunk már valami show-t :D

Azért ragaszkodom a hosszútávhoz, mert tartozom magamnak vele, meg úgy gondolom az az igazi kihívás. Mivel a korábbi sérülésem miatt sajnos azt kellett levágnom rövidtávra.

#29740
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
piros vékonykerekû spec, kék(lila)-sárga bvsc mez, ki volt az?