Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki? #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1727 hozzászólás a témában

#21
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Zoozoo, hallottam, hogy te nagyon gyúrsz.
:)


Igen, Zoozoo gyúr, a hír igaz! Alattomosan készül, hogy elkenje a szánkat! :D

#22
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Nem gyúrok annyira, de szeretnék felerõsödni hozzátok, Hozé, aztán csapódni, hogy ne egyedül kelljen tekernem. :)
Ravasz vagy, Szike 81 :D
Hétköznap görgõzöm, hétvégén, ha úgy adódik az idõ (nincs lefagyva, nem taknyos), akkor megyek szombat-vasárnap.
"Nice boys don't play rock and roll"



#23
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Dehogynem :)


Akkor veszek egy jobb szemüveget mostmár. :D

#24
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Zoozoo, hallottam, hogy te nagyon gyúrsz.
:)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#25
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Dehogynem :)
"Nice boys don't play rock and roll"



#26
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Úgy tûnik télen nem sokan tekernek.

#27
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Néha nosztalgiából szoktam én is itt visszaolvasgatni.
Kár érte.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#28
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Úgy látom, hogy a topik legalább annyira halott, mint az RMKSE. Valami el lett b@szva, de nagyon.

#29
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Jéé!
Jó rég jártam eme fórumon. A 24h-n láttam a mezeteket, azza hát az egyesületet és titeket. Sose gondoltam volna, hogy a kerületben is van egy egyesület.
Akkor már bemutatkozom. Rákoskerten lakom jelenleg, korábban Keresztúron laktam. 27 éves avgyok és a HBSE csapatát erõsítem, bár elég ritkán tekerek. Van outim és MTB-m is.
A pénz beszél. Azt mondja Pá!
Átkozott konkurencia - mondta Drakula gróf majd lecsapta a szúnyogot.

#30
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Legyen az utca az embereké!
2007. szeptember 22. Nemzetközi Autómentes Nap
Rákosmentén is!



Kerékpáros programok:

09:00 h Kerékpáros felvonulás

Találkozópontok:
525. tér
Rákoscsabai vasútállomás
Rákoshegyi vasútállomás
Rákoskerti vasútállomás

Kétkeréken Rákosmentén kerékpáros vetélkedõ, Kerékpáros ügyességi verseny, közlekedési ismeretek vetélkedõ, Kerékpáros bemutató a Bikeshop támogatásával


14:00 h-kor Csapatinduló a Critical Mass Budapest kerékpáros felvonulásra a Városközpontból (www.criticalmass.hu),




Egyéb programok a Ferihegyi úton:

Kerületi mûvelõdési házak bemutatkozása kézmûves foglalkozásokkal, Piccolino Zenekar és a Mazsola Mazsorett felvonulása, Táncbemutatók, Aszfaltrajz-verseny, Rendõrségi gépjármû bemutatása, Zenei elõadások, Extrém Harsona Kvartett, Közlekedési fórum,

Rákoshegyi MÁV állomáson: Mozdony bemutató, Kézihajtány-verseny
A rákoshegyi víztorony (Kép u. 7.) 10-17 óráig szabadon látogatható



További információ: www.kerekparos.hu, www.rakosmente.hu, http://www.rakosment....automentes.pdf
www.rakoskert.hu

A programváltozás jogát fenntartjuk!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#31
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

...

Pesti út, "bringa" út, van ennek valami fóruma / hír / valami konkrétabb?

Önkorminál, ill. hamarosan élõben a helyszínen, vagy kérdezhetsz tõlem, és itt is: kerekparos.hu-n a forumon, vagy ha minden igaz szept. 22. a Kerületi autómentes napon az illetékesektõl személyesen.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#32
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Focipályával szemben van az a romos kastély (mellette a Dózsa mûvház). Az mellett bal oldalon (ha szembe állsz a kastéllyal) van a kis üzletek (zöldséges és társai) között a Bikeshop.
Hogy melyiket ajánlom? Passz. A Papp és az RB rávezetett arra, hogy jobb és olcsóbb ha magam szerelem kedvenc lovam itthon.

Pesti útnál kevésbé forgalmasabb a Rákos patak menti bringaút, de ezt csak edzett hegyibringásoknak ajánlom. Ellenben a Pesti úton még az idén épül "bringa"út.


Így már tudom, hol van. Köszönöm. A szervíz csak azért érdekes, hogy alkatrészért hova rohanjak... ;)

A Rákospatak melletti bringaút kellemes, végülis ezért van xc gép, de akkora a fû, hogy egy idõ után kellemetlen... Nomeg az a szennyvíz átemelõ... csak az ne lenne.

Pesti út, "bringa" út, van ennek valami fóruma / hír / valami konkrétabb?

#33
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Wow, köszönöm. A Bikeshop viszont hol található? Úgy értem, van ott kastély valahol? :confused:
Illetve melyiket ajánljátok?

Még egy kérdés, aki bringával jár munkába, mi a legrövidebb út rózsadombra ill. valami kevésbé forgalmasabb mint Pesti út?

thx4all

Focipályával szemben van az a romos kastély (mellette a Dózsa mûvház). Az mellett bal oldalon (ha szembe állsz a kastéllyal) van a kis üzletek (zöldséges és társai) között a Bikeshop.
Hogy melyiket ajánlom? Passz. A Papp és az RB rávezetett arra, hogy jobb és olcsóbb ha magam szerelem kedvenc lovam itthon.

Pesti útnál kevésbé forgalmasabb a Rákos patak menti bringaút, de ezt csak edzett hegyibringásoknak ajánlom. Ellenben a Pesti úton még az idén épül "bringa"út.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#34
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Én, Rákoskerten.

Kerületi boltok:
Papp kerékpár
Bikeshop a Pesti úti kastély mellett
Kerti Misi a Csabagyöngye utcában.


Wow, köszönöm. A Bikeshop viszont hol található? Úgy értem, van ott kastély valahol? :confused:
Illetve melyiket ajánljátok?

Még egy kérdés, aki bringával jár munkába, mi a legrövidebb út rózsadombra ill. valami kevésbé forgalmasabb mint Pesti út?

thx4all

#35
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Legutóbb enyhén úgy néztek rám, mintha lopni szeretnék... :D
Bár az áraikat elnézve...

Csak azért kérdezem, mert eddig Probike-ba jártam át Budára. Az meg kicsit messze van Strázsahegytõl.
Apropó, lakik arrafelé valaki? Egyszer érdekelne egy kis lájtos tekerés Gödöllõ felé. Persze terepen, márha van olyan arra, ami még szép is.

Én, Rákoskerten.

Kerületi boltok:
Papp kerékpár
Bikeshop a Pesti úti kastély mellett
Kerti Misi a Csabagyöngye utcában.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#36
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Ezen kívûl már csak az õrsön a Ride Bike-ot az ÁRKÁD-ban,vagy a Big Bike-ot az IKEA mögött amit én ismerek,persze lehet hogy van még az Õrs környékén más is de én ezekrõl tudok.

Tesem csiped a Papp kerékpárt?


Legutóbb enyhén úgy néztek rám, mintha lopni szeretnék... :D
Bár az áraikat elnézve...

Csak azért kérdezem, mert eddig Probike-ba jártam át Budára. Az meg kicsit messze van Strázsahegytõl.
Apropó, lakik arrafelé valaki? Egyszer érdekelne egy kis lájtos tekerés Gödöllõ felé. Persze terepen, márha van olyan arra, ami még szép is.

#37
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

És a legközelebbi normális bolt?



Ezen kívûl már csak az õrsön a Ride Bike-ot az ÁRKÁD-ban,vagy a Big Bike-ot az IKEA mögött amit én ismerek,persze lehet hogy van még az Õrs környékén más is de én ezekrõl tudok.

Tesem csiped a Papp kerékpárt?
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#38
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
És a legközelebbi normális bolt?

#39
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

17 kerben van valami bolt / szervíz a Papp kerékpáron kívül?


Hello,én még nem találtam pedig kerestem.Még valamikor kb 3 éve még volt egy a ferihegyi úton a sorompó elõtt de sajna az megszünt.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#40
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
17 kerben van valami bolt / szervíz a Papp kerékpáron kívül?