Lehet hogy azért van mert prizma van a bicajomon (kettõ is), de most irta ki csak a mai napon kb.: ötvenegyére a fórum hogy "A szerver túlterhelt picit, próbáld egy perc múlva." Nem kéne a Bikemagnak összedobni egy kis pénzt újszerverre ? Én felajánlanék 2.000 Ft-ot plussz a két prizmámat, ha megszünne ez a túlterheltség probléma.
folyamatosan nojuk ki a szervereket, ez mar az X-edik. tobb tag, tobb szolgaltatas, nagyobb porges, stb.
viszont a nagy hullam a forumon mindig kb este fel het es kilenc kozott van kb. szoval ha ezekben az idokozokben inkabb valami mast csinalsz, es elotte/utanna lepsz fel, akkor nem fogod az arcodba kapni a hibauzit.

amugy tegnap elmeletikerekparoztam este 8tol fel12ig.
jo hir, hogy a lampam vegig kibirta, volt nalam eleg kaja es viz, es hogy spd van a bringamon, mert sokat segitett.
rossz hir, hogy most mozdulni nem tudok