Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15461
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás

http://forum.bikemag...postcount=13090
http://forum.bikemag...postcount=13093
http://forum.bikemag...postcount=13740


Hû báttya úgylátom a 2.000 Ft kevés lesz :scared:
Nem akarok okoskodni (gondolom egy páran már megtették) oldjátok meg a problémát ha lehet, ha meg segitség kell lehet hogy egy pár ember hajlandó lenne áldozni - felajánlani pénzt, adó 1%, prizma, bringakitámasztó stb...

#15462
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Lehet hogy azért van mert prizma van a bicajomon (kettõ is), de most irta ki csak a mai napon kb.: ötvenegyére a fórum hogy "A szerver túlterhelt picit, próbáld egy perc múlva." Nem kéne a Bikemagnak összedobni egy kis pénzt újszerverre ? Én felajánlanék 2.000 Ft-ot plussz a két prizmámat, ha megszünne ez a túlterheltség probléma.

http://forum.bikemag...postcount=13090
http://forum.bikemag...postcount=13093
http://forum.bikemag...postcount=13740
"In idem flumen bis non descendimus"

#15463
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

Persze: kosár (elõre az igazi :buhaha:)


gyerekülés, vagy utánfutó?aztán ha erõs a fék még noswheeli is

#15464
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Lehet hogy azért van mert prizma van a bicajomon (kettõ is), de most irta ki csak a mai napon kb.: ötvenegyére a fórum hogy "A szerver túlterhelt picit, próbáld egy perc múlva." Nem kéne a Bikemagnak összedobni egy kis pénzt újszerverre ? Én felajánlanék 2.000 Ft-ot plussz a két prizmámat, ha megszünne ez a túlterheltség probléma.


folyamatosan nojuk ki a szervereket, ez mar az X-edik. tobb tag, tobb szolgaltatas, nagyobb porges, stb.

viszont a nagy hullam a forumon mindig kb este fel het es kilenc kozott van kb. szoval ha ezekben az idokozokben inkabb valami mast csinalsz, es elotte/utanna lepsz fel, akkor nem fogod az arcodba kapni a hibauzit. ;)

amugy tegnap elmeletikerekparoztam este 8tol fel12ig.

jo hir, hogy a lampam vegig kibirta, volt nalam eleg kaja es viz, es hogy spd van a bringamon, mert sokat segitett.

rossz hir, hogy most mozdulni nem tudok :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15465
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

kosár nem rossz dolog cipekedni ha nem akarsz táskát, de rohadtul zavar az irányításban engem. 'nullakezezni' nem is lehet vele :)


akkor bukott a dolog.. :)
/pedig télleg elgondolkodtam rajta feeling.. /

thez: S-works-re én se raknék még tévedésbõl se.. :P
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#15466
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kosár nem rossz dolog cipekedni ha nem akarsz táskát, de rohadtul zavar az irányításban engem. 'nullakezezni' nem is lehet vele :)

#15467
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
épített mûkörmöt, meg magassarkút is keresel? :) utóbbival a pedálra sem kell figyelni, beakasztod a cipellõt...

kosár LOL.

#15468
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
én erõsen gondolkodok egy sürü "szövésû" fekete kosárban a városira elõre... :D

még táska se kéne, csak abba beleszornám a motyót.. :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#15469
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás

van még ötlet :rocketman




Persze: kosár (elõre az igazi :buhaha:)



#15470
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Köszi a bátoritást. (Te is lelki társ vagy a plüss tigris miatt kibúgtak az okosok ?)

nem csak a 7en már olvastam 8 ne tegyél szarvat a hajlított kormányra, meg 12 mindenkinek SPD-t, és a Te cuccodra jött reakciók idéztek elõ a "stack overflow"-t . :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15471
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Ez egy furcsa helyzet: a kitámasztó gáz manapság, de a plüss-állatok a kormányon, meg a különbözõ szelepsapkák rohadt divatosak...ez van, ilyen világot élünk :D Mindig a divat...persze ezzel lehet szemben menni, csak akkor ne csodálkozz ha megszólnak/néznek...egyébként én sem látom lényegi értelmét a kitámasztónak, de ha te szereted, le ne vedd! Komolyan!

#15472
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás

mért nem szarod le hogy kinek nem tetszik....ha Neked kell, tetszik használd, ne már 10 elméleti kerékpáros beugatása befolyásoljon...


Köszi a bátoritást. (Te is lelki társ vagy a plüss tigris miatt kibúgtak az okosok ?)

#15473
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Úgylátom kénytelen leszek levenni mert nagyon savaznak miatta :miotacz: .

Csomagtartó, küllõprizma, rugósüllés, sárhányó van még ötlet :rocketman

mért nem szarod le hogy kinek nem tetszik....ha Neked kell, tetszik használd, ne már 10 elméleti kerékpáros beugatása befolyásoljon...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15474
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Nem kéne a Bikemagnak összedobni egy kis pénzt újszerverre ?


Ezt nem kellett volna mondanod.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#15475
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Lehet hogy azért van mert prizma van a bicajomon (kettõ is), de most irta ki csak a mai napon kb.: ötvenegyére a fórum hogy "A szerver túlterhelt picit, próbáld egy perc múlva." Nem kéne a Bikemagnak összedobni egy kis pénzt újszerverre ? Én felajánlanék 2.000 Ft-ot plussz a két prizmámat, ha megszünne ez a túlterheltség probléma.

#15476
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
katica rulz:D föleg ameiknek lehet nyitogatni a szárnyát de
a kedvencem a gummi elefánt duda:) amugy ha nagyon muszály megtarthatod a kitámasztót:) nekem is volt mig le nem törött és egész addig nagyon szerettem

#15477
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Viszont ha a csengõ katicás, akkor maradhat!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#15478
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Csengõ mindenféleképpen. Meg katicás bukó.:D:D:D


#15479
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás

A kitámasztót és a prizmát már 12 éves korban kukázzák egy hegyibringáról. Azok trekking gépekre valók. Tegyél rá csomagtartót is! :D


Úgylátom kénytelen leszek levenni mert nagyon savaznak miatta :miotacz: .

Csomagtartó, küllõprizma, rugósüllés, sárhányó van még ötlet :rocketman

#15480
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
A kitámasztót és a prizmát már 12 éves korban kukázzák egy hegyibringáról. Azok trekking gépekre valók. Tegyél rá csomagtartót is! :D

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]