Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15441
Írta 2007. április 19. - 15:11
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15442
Írta 2007. április 19. - 15:05
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15443
Írta 2007. április 19. - 14:52
amugy szep. csak azt nem vagom, hogy mi valtozott
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15444
Írta 2007. április 19. - 14:49
#15445
Írta 2007. április 19. - 14:46
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15446
Írta 2007. április 19. - 14:44
titánrugó?
#15447
Írta 2007. április 19. - 13:57
Isten ments, hogy elvegyem a modok kenyerét, de erre ez a topik megfelelõbb: http://forum.bikemag...read.php?t=2014
mizie: xabi-nál a pont
ok ok ok ok.... sry
már visszem is a pereputtyom a másik topicba
#15448
Írta 2007. április 19. - 11:49
én erõsen gondolkodok egy sürü "szövésû" fekete kosárban a városira elõre...
még táska se kéne, csak abba beleszornám a motyót..
nekem van az újsághordóson teló, de nagyon pattog benne a motyó, amikor beadok egy-egy padkát
az újságok is csak úgy pörögnek, amikor gurulok le a lépcsõn
szóval tegyél rá ilyen kis felhajtható tetõcskét is
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15449
Írta 2007. április 19. - 11:09
nesze neked karbon technológia
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15450
Írta 2007. április 19. - 11:05
A deszka felhajtható?
(egyébként meg "állat")
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#15451
Írta 2007. április 19. - 10:59
Villa meg forditva lenne? Akkor azér nem jött ki az utánfutás rendesen :chin:
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15452
Írta 2007. április 19. - 10:59
#15453
Írta 2007. április 19. - 10:55
sala: ezmiez? vega 2008? meg fordítva tetted be a villát is ...
#15454
Írta 2007. április 19. - 10:26

uj fék(saint)
meg majd uj gumik és redi
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15455
Írta 2007. április 19. - 10:24
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15456
Írta 2007. április 19. - 10:19
csak úgy halkan kérdem, de nem kéne lassan visszakanyarodni a topik témájához?
részemrõl, azért ide mert a bnõm ilyen bringával szeretne nyomulni,
de ha gondolod nyitok neki új topicot
#15457
Írta 2007. április 19. - 08:20
#15458
Írta 2007. április 18. - 23:04
#15459
Írta 2007. április 18. - 22:56
de tii ismeritek ezt a márkát?
Capriolo
Elvileg szerb márka, a központi odlal: http://www.capriolo.co.yu/
de itt a magyar verzió is:
http://motacilla.sat...y=cross country
és van magyar képviseletük is...
nem tud vki egy árlistát mert nagyon észszerûen összerakott gépek
(mielõtt vmi rosszindulatú bekérdezné, nem ismerem õket, ez nem reklám,
tényleg érdekel...)
#15460
Írta 2007. április 18. - 22:46
A szándékot köszönöm, de nem; továbbra sem szeretném ha "támogatói" szerver lenne (nem is lesz).

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





