Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15301
Posted 2007. May 03. - 20:00
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#15302
Posted 2007. May 03. - 19:57
Sziasztok!
Régóta olvasója vagyok a fórumnak, ezután talán már én is hozzá tok szólni:)
Egy ilyen termett a hétvégén:
http://pix.bikemag.h...200289&cat=2989
Szép! :cool2:
...és nem is túl sok ktm szaladgál itthon...
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#15303
Posted 2007. May 03. - 19:35
#15304
Posted 2007. May 03. - 18:28
#15305
Posted 2007. May 03. - 18:02
#15306
Posted 2007. May 03. - 17:55
Itt az enyim:
...kõnehéz, és hetente húzom újra a csavart mert lelazul folyamatosan.
itt is van még lefaragni való, látod?
#15307
Posted 2007. May 03. - 17:47
http://pix.bikemag.h...Heavytools1.JPG
http://pix.bikemag.h...Heavytools2.JPG
Váz: Heavy Tools Fogo 21"
Villa: RS Reba Race 2005 Poploc
Kormánycsapágy: WTB InnerPeace
Stucni: Smica
Kormány: Kore Elite
Markolat: Valami BBB
Nyeregcsõ: Kore Elite Koranium
Nyereg: WTB Rocket V
Fékek: XT 180/160-as 2006-os
Váltókarok: STX-RC asszem '97-es õskövület:)
E.Váltó: '97-es LX
H.váltó: '97-es STX-RC (ez már kezd kilenni sajna)
Fogassor: SRAM PG-850
Lánc: SRAM PC-68
Hajtókar: Truvativ Firex Team 2006
Kerekek: XT agyak, DT Champion küllõk, Mavic XC717 felnik, Maxxis Ignitor XC 1.95-ös külsõk
Pedál: Shimano M540
Súly: 11.7kg
Szerintem ez kõnehéz, ahhoz képest hogy mennyit költöttem rá...
Nem igazán értem, a hajtókaron, a pedálon és a nyergen kívûl szerintem semmi nem túl nehéz rajta (hacsak a váltó/váltókarok nem, azoknak nem tudom a súlyát). Ha ezeket lecserélem, akkor is kb 350-400g-ot fogok csak, viszont azt látom hogy ilyesmi gépek 10 alatt vannak. Lehet hogy a váz lenne? (mondjuk jó nagy)
A súlyát leszámítva meg vagyok elégedve a géppel, 9es rendszerre addig nem állok át amíg a váltókarok élnek, pedig már a spájzban van egy pár 9es trigger:). Ja meg a Firex...nagyon szép hajtókar, és ezzel az összes jó tulajdonságát felsoroltam...kõnehéz, és hetente húzom újra a csavart mert lelazul folyamatosan.
mod: ja a poplocot is hülyeségnek tartom, legszívesebben lecserélném az SL kallantyújára, de azon nincs floodgate sajna.
#15308
Posted 2007. May 03. - 17:42
Régóta olvasója vagyok a fórumnak, ezután talán már én is hozzá tok szólni:)
Egy ilyen termett a hétvégén:
http://pix.bikemag.h...200289&cat=2989
#15309
Posted 2007. May 03. - 16:19
én is poénnak neveztem a Hello Kitty-s matricát a pyxis-en csak párszor lebuziztak miatta úgyhogy inkább leszedtem...
#15310
Posted 2007. May 03. - 16:16
Én kaptam már hasonlót, de az leverné a zománcot....
Durex vibrációs gyûrû?
sala
kabbbeeeeeeeeee
már sokszor szó érte a ház elejét amiatt a karkötõ miatt. úgy találtuk, s poénból tettem fel.
majd szólok asszonnak, hogy kerítsen valamit, aminek több oka van, hogy ott legyen
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15311
Posted 2007. May 03. - 16:12
BBB: rózsa termett?
Thy: szép ez a Cube de az asszony gépe sem semmi!
#15312
Posted 2007. May 03. - 16:12
#15313
Posted 2007. May 03. - 16:06
én mért nem kapok a kedvesemtõl bringámra lógót?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15314
Posted 2007. May 03. - 16:05
#15315
Posted 2007. May 03. - 14:52
... WC-t nem ajánlanám semmibõl sem, épp most tört el a karbonnyak egy SID WC-ben (10 centi hosszban végigrepedt, eltörve a központosító gyûrût)
Amúgy a bandázs nagyon jó, én is a WCS-rõl álltam át rá bizonyos fenntartásokkal, de nagyon jó, érdemes kipróbálni (és a maradék bandázs mehet láncvillavédõnek)
Szerintem az USE Ti ny.csõ nincs ilyen hosszban és méretben, asszem 370/27.2-es van, de tuti van átalakító... Hogy hol lehet kapni, nem tudom sajna, eddig csak álmaim tárgyát képezte
1 a csapattársadnak a rasztahajú Giantosnak tört el a telója?
2 bandázs nagyon jó!!! elõször szokatlan volt, hogy vékonyabb.
tömege nagyon kicsi, én 16grammot mértem a párra;) ketten vettünk egy országúti bandázst, és még nekem is maradt egy fél markolatnyi. bbb parafás cucca, szóval egy országúti bandázs, 3 mtb-re simán elég.
és jól is néz ki
3 nyeregcsõ ügyben érdemes szétnézni a tune, extralite háza táján is! 100 euro körül kezdõdnek...
nem dícsérem végig a bicajokat, csak így egyben!
szépek lettek!
ezen képek láttán elgondolkodom, hogy miért is sírnak annyian, hogy szegénység van?!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15316
Posted 2007. May 03. - 11:54
telitalálat számomra a RM,hogy csak light-os terepen tekernék vele
Én nem kímélem. Novembertöl március végéig le sem volt mosva, mert nem láttam értelmét.
Sysspo:gyönyörû verda!!! Egyik álomvázam:) Nem mérted le a vázat???? Egy fehér nyereg szebben mutatna rajta!
Köszönöm. Igen a fehér nyereg... Kezemben volt, nézegettem nagyon tetszett. Egyetlen oka van a pirosnak. Ilyen színü lesz a Salsa nyeregcsö gyorsszorító és a Hope kormányszár. A vázat nem mértem.
#15318
Posted 2007. May 03. - 10:54
#15319
Posted 2007. May 03. - 10:47
Amúgy a bandázs nagyon jó, én is a WCS-rõl álltam át rá bizonyos fenntartásokkal, de nagyon jó, érdemes kipróbálni (és a maradék bandázs mehet láncvillavédõnek
Szerintem az USE Ti ny.csõ nincs ilyen hosszban és méretben, asszem 370/27.2-es van, de tuti van átalakító... Hogy hol lehet kapni, nem tudom sajna, eddig csak álmaim tárgyát képezte
#15320
Posted 2007. May 03. - 10:42
Thommey! Gyönyör?ek a bringák. Az asszonyt már nem irígylem, mert Nekem is meglett a fehér Trance. A Manitou tagot cserélted vagy Neked ez volt alapban a vázhoz?
Üdv.
Grande
Fox volt benne, de Manitouval biznyiszeltem...de lehet FOx megy bele vissza...nem tecc kis nyomáson a S-TYPE

Sign In
Create Account

Back to top





