hátulra is megérdemelne egy saintet.
egyébként nem leszólni akartam, tudom, hogy ha nem melózik az ember, akkor nehéz bicajt építeni...
nekem is bb7-es volt, cseréltem olajosra, sokkal jobban tetszik. nem tudom elmondani az érzést, de nem bántam meg.
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#15261
Posted 2007. May 08. - 20:27
#15262
Posted 2007. May 08. - 20:17
195centi vok. Nem sértesz meg, tudom nagyon jól a hiányosságaimat, igyekszem pótolni azokat.
Nehéz ez a diákélet..
Mi a baj a fékekkel?
#15263
Posted 2007. May 08. - 20:11
Végre megépült a kicsike...
egész jó! nekem is méret lenne talán (183). Te milyen magas vagy?
kicsit fura, hogy ilyen nagy durvulós vázak is vannak. szokatlan a szememnek ez a lapos felsõcsõ.
nem sértelek meg remélem, ha azt mondom, hogy van még mit fejleszteni rajta... (fék, gumik, váltás, teló!!!)
egyébként elfogadnám!
Willmaker
A shiver nekem is szívem csücske, de haverom haverjának a szomszédja, aki hallotta azt hallotta a dh-soktól, hogy nem a legjobb. inkább 888, boxxer.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15264
Posted 2007. May 08. - 20:00
szigi:zsír gép lett,mást nemmondok,úgyis leirtad és tudod h mit kell/akarsz változtatni;)
def jam:én nem erõltetném hátra a 203-as tárcsát,pláne nem ugy hogy ferdén van benne a kerék és még zúzol is vele...:chin:
def jam:én nem erõltetném hátra a 203-as tárcsát,pláne nem ugy hogy ferdén van benne a kerék és még zúzol is vele...:chin:
#15265
Posted 2007. May 08. - 19:31
Császtok!
NAhh jólessz-a Szigi, csak valami gaigászibb teló kell bele:)
Am, tényleg jóljárnál egy shiverrel...
De gondolom majd eztis megoldod, sok sikert az építéshez!
NAhh jólessz-a Szigi, csak valami gaigászibb teló kell bele:)
Am, tényleg jóljárnál egy shiverrel...
De gondolom majd eztis megoldod, sok sikert az építéshez!
#15266
Posted 2007. May 08. - 19:17
a bicóba télleg jobb lenne egy nagyobb villa(66,888). A váz nem valami ritka stinky ami 20felett mozog?
De! Szerintem MO-n ez az 1 van.
#15267
Posted 2007. May 08. - 19:14
a bicóba télleg jobb lenne egy nagyobb villa(66,888). A váz nem valami ritka stinky ami 20felett mozog?
#15268
Posted 2007. May 08. - 18:32
Végre megépült a kicsike. Külön köszönet Endroonak a sok-sok segítségben!
további képek: http://pix.bikemag.h...=186352&cat=500
Váz: Kona sinky nine
Tag: fox vanilla rc
Teló: RS pike (majd lecserélem vmi olyanra ami a vázba illik)
Elsõkerék 36L: WTB dual duty DH; 2,35ös maxxis high roller, DT küllõk
Hátsókerék 32L: Novatec agy; DT küllõk; sun single track felni; 8as kazi(asszem régebbi LX); DT küllõk; 2.5ös nokian nbx (köszi a gumit Willmaker)
Elsõfék : Saint, hayes v8 tárcsa (8")
Hátsófék: Avid bb7; hayes v8 tárcsa (8"); Deore kar
Váltókar: Alivio
Hátsóváltó: Lx
Hajtómû: Truvativ hussefelt DH 38as tányérral
Terelõ: Truvativ box guide
Monoblok: Truvativ gigapipe DH
Lánc: sram pc 59
kormánycsapágy: wtb race super duty
Stucni: FSA DH300
Kormány: FSA fr330
Pedál: Kona jackshit
Nyereg: bassano
Nyeregcsõ: kona
Nyeregcsõbilincs: bbb
Markolat: ProGrip
további képek: http://pix.bikemag.h...=186352&cat=500
Váz: Kona sinky nine
Tag: fox vanilla rc
Teló: RS pike (majd lecserélem vmi olyanra ami a vázba illik)
Elsõkerék 36L: WTB dual duty DH; 2,35ös maxxis high roller, DT küllõk
Hátsókerék 32L: Novatec agy; DT küllõk; sun single track felni; 8as kazi(asszem régebbi LX); DT küllõk; 2.5ös nokian nbx (köszi a gumit Willmaker)
Elsõfék : Saint, hayes v8 tárcsa (8")
Hátsófék: Avid bb7; hayes v8 tárcsa (8"); Deore kar
Váltókar: Alivio
Hátsóváltó: Lx
Hajtómû: Truvativ hussefelt DH 38as tányérral
Terelõ: Truvativ box guide
Monoblok: Truvativ gigapipe DH
Lánc: sram pc 59
kormánycsapágy: wtb race super duty
Stucni: FSA DH300
Kormány: FSA fr330
Pedál: Kona jackshit
Nyereg: bassano
Nyeregcsõ: kona
Nyeregcsõbilincs: bbb
Markolat: ProGrip
#15269
Posted 2007. May 08. - 18:31
#15270
Posted 2007. May 08. - 16:50
sala, még mindig tetszetõs bringa, bár olyan "hosszú & nagy"...
és ezzel a csoda új gumival is kitekered majd az 50et vagy az csak olyan lapos rekuval megy?
és ezzel a csoda új gumival is kitekered majd az 50et vagy az csak olyan lapos rekuval megy?
#15271
Posted 2007. May 08. - 16:16
nahh kép az uj gumival
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15272
Posted 2007. May 08. - 15:54
#15273
Posted 2007. May 08. - 13:45
#15274
Posted 2007. May 08. - 10:51
Ez az én gépem:
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186599
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186599
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186599
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186599
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186599
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186599
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#15275
Posted 2007. May 07. - 21:49
#15276
Posted 2007. May 07. - 12:46
zsíradék :cool2:Kicsit változott a Rocky.
Új XT kerekek és új fehér Flite nyereg.
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15277
Posted 2007. May 07. - 12:17
Hali!
most sikerült

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
most sikerült
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
#15278
Posted 2007. May 07. - 12:15
#15279
Posted 2007. May 07. - 12:12
sziasztok
valami miatt nem látszik,bocs
http://kepfeltoltes....70507/100_4111_
http://kepfeltoltes....70507/100_2821_
valami miatt nem látszik,bocs
http://kepfeltoltes....70507/100_4111_
http://kepfeltoltes....70507/100_2821_
#15280
Posted 2007. May 07. - 12:04

Sign In
Create Account

Back to top





