Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14961
Posted 2007. May 28. - 17:28
az a White villa milyenes? sok jót hallottam róla...
mennyire volt nagyondrága a teló?
#14962
Posted 2007. May 28. - 17:28
tárcsafékesítés mikor lesz?
mennyivel van 10 kiló alatt?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14963
Posted 2007. May 28. - 17:19

váz: Morati HC 1.3
villa: White Brothers Magic 80
kormánycsapágy: Race Face (egyelõre)
kormányszár: Ritchey WCS (egyelõre)
kormánycsõ: Morati Classic
kormányszarv: Morati (még nincs fent)
fékkar: Avid SD Ultimate
fék: Avid SD Ultimate
váltókar: Shimano XTR 970
elsõ váltó: Shimano XTR 971
hátsó váltó: Shimano XTR 971
hajtómû: Shimano XTR 970
középcsapágy: Shimano XTR 970
fogaskoszorú: Shimano XT 760
lánc: KMC X-9-73
elsõ agy: Tune Mig Titanium
hátsó agy: Tune Mag Titanium
küllõ: DT Revolution
küllõanya: Bike Positive alumínium
felni: Sun UFO
belsõvédõ: Ritchey Pro
belsõ: Schwalbe XXLight
külsõ: IRC Mythos XC II
nyeregcsõ: Morati
nyereg: Selle Italia Storika
nyeregbilincs: Morati
markolat: no name
pedál: Shimano 959
bowdenezés: Nokon
kulacstartó:Azonic (ideiglenes)
láncvillavédõ: custom
~9.65 kg (kinõttem a súlymániát)
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#14964
Posted 2007. May 28. - 14:14
Csak ne varj vele sokat, mert ugy oda szarad, hogy lejön a giant feszek is vele:
Kepzeld nem volna az a vedö a hatso taghoz...
#14965
Posted 2007. May 28. - 13:16
BBB; az igazi gyógyszere a csalán volt, most már túlságosan is ki vagyok kúrálva
Tomekumf; használt fogkefék, nagy kefék, rongyok, slag... Mostanra már az enyém is csillog, sõt, kicsit szét is lett szedve
#14966
Posted 2007. May 28. - 11:39
![]()
#14967
Posted 2007. May 28. - 10:36
Álcázott Trance-t még nem láttam
#14968
Posted 2007. May 28. - 10:23
Kala,hol vetted a festést? jó a reuma ellen
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#14969
Posted 2007. May 28. - 09:48

Na most csináltam róla képet
hajtómû - szélesebb, merevebb, recsegõsebb
nyereg - ezt jobban szereti az alfelem (Fizik Dolomiti)
markolat - hogy passzoljon a színe a nyereghez, no meg mert ez már el volt vágva a váltókarhoz (B+)
markolatváltó - mert szeretem a pontos és precíz váltást, amit nem hat meg a sár, és ha úgy hozza a helyzet, kicsit keresztbe is mehet a lánc
eváltó, hátsóváltó - sznobság rulz (XT, X0)
http://img3.tar.hu/k.../30250042.jpg#3
http://img3.tar.hu/k.../30250043.jpg#3
ja, és km óra; Cateye Velo 5
#14970
Posted 2007. May 27. - 09:06
csinos!
jó a színösszeállítás, kellemes ránézni. kinézetet nézem, mert a meridát úgy alapból nem igazán szeretem
off
ilyen jól fizet a nyári munka?
apropó. szükség lesz itthon festékre úgyis. megoldjuk okosba, hogy elõbb juss teleszkóphoz?
Én sem azért vettem mert Meridamániás lennék. Ennyi pénzért ilyen szintû vázat mást nem nagyon kapsz, könnyû is és van rá 5 év gari. Az idei Pyxist néztem még, de az szerintem hosszabb, a 19"es éppen hogy jó lett volna, a 21"es meg már nagy, és jóval nehezebb, nincs hozzá kormánycsapágy és kevesebb rá a gari. A Pyxis Team meg drága, girnyó, egyetlen elõnye a színe.
#14971
Posted 2007. May 27. - 08:53
csinos!
Szép kis fehérség ez ám
nyáron asszem az én paripám is kap egy Rebát. vagy ha úgy alakul egy fehér Foxit...ebbe is jól állna:p
off
ilyen jól fizet a nyári munka?
apropó. szükség lesz itthon festékre úgyis. megoldjuk okosba, hogy elõbb juss teleszkóphoz?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14972
Posted 2007. May 26. - 22:51
Egy picivel hamarabb készen lett, ekkor keltünk...Reggel ébredéskor linkelted, vagy eddig szereltetek Misivel?
Majd lesznek olyanok isKíváncsi vagyok a részletesebb képekre (az áthegesztésre), mert ebbõl nem sok derül ki, azon kívül, hogy csinos lett.
egyedileg áthegesztett vázról van szó?
Igen.belevagtatok egy stabba?
#14973
Posted 2007. May 26. - 22:26
A stucni pazzaz? Nulla fokosnak (ilyenre vadászok már jó ideje) néz ki, tényleg az, vagy csak úgy látszik?
Amúgy szép canga.:cool2:
A stucni nem nulla fokos, csak le lett fordítva, mert magas a kormánycsapágy felsõ kupakja.
#14974
Posted 2007. May 26. - 22:05
#14975
Posted 2007. May 26. - 22:04
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
Ide valahogy nem akaródzott betevõdni a kép...
Tudom nem a legjobb kép, nem a legjobb háttér és még van mit bütykölni a gépen.
A stucni pazzaz? Nulla fokosnak (ilyenre vadászok már jó ideje) néz ki, tényleg az, vagy csak úgy látszik?
Amúgy szép canga.:cool2:
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#14976
Posted 2007. May 26. - 20:08
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14977
Posted 2007. May 26. - 20:07
Szép kis fehérség ez ám
nyáron asszem az én paripám is kap egy Rebát. vagy ha úgy alakul egy fehér Foxit...ebbe is jól állna:p
elvinném ezt a gépet egy körre csak laza a lánc:D
Középkanalas a váltó, kopott a lánc, de legalább ha véletlenül 44×32-be találnék váltani, akkor sem szakad le a váltó. Lényeg h. újkorában sem feszült 22×11ben a lánc, de nem is baj, ezt az áttételt csak a pincében használom falnak támasztva a gépet.
hozé:
A merev edzõgéppel nagyobb áttételben is jobban másztam, Budamarcin pedig végleg kiderült h. "túl erõs" vagyok a vázhoz, most már kijött h. számít a pogózás.
#14978
Posted 2007. May 26. - 20:05
Klassz.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#14979
Posted 2007. May 26. - 20:01
nyáron asszem az én paripám is kap egy Rebát. vagy ha úgy alakul egy fehér Foxit...ebbe is jól állna:p
elvinném ezt a gépet egy körre csak laza a lánc:D
#14980
Posted 2007. May 26. - 19:57
nekem is olyan belsõtartó kell, mint ami neked van ott bal hátul
amúgy tetszetõs gép, elfogadnám..használd egészséggel;) azok a piros felnik nagyon dögösek..
de azt nem értem, miért rakja mindenki a hajtásoldalra a pumpatartóját? nekem a másik oldalra tûnt evidensnek felrakni...
OFF
Pumpatartó azért kell a jobb oldalra, mert ha tolom v. cipelem a gépet akkor a bal oldalán vagyok, és sikerült már 2szer letörnöm a cuccost amikor a bal oldalon volt. Ja, a belsõtartó...
A fényképen nagyon fehér a váz, élõben más, szerintem szebb.

Sign In
Create Account

Back to top





