A váz a mostani, az mtb villa túrára, a többibõl meg talán egy országúti lesz.
Mégegyszer grat a lehetõ legjobbat választottad !
Mindörökké
:clap1:
A váz a mostani, az mtb villa túrára, a többibõl meg talán egy országúti lesz.
:clap1:
RAUH-Welt
B E G R I F F
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
Feladtam egy aprót egy cseh mtb oldalon, valaki jelentkezett. Brno-ban elkerültük egymást, de postán megoldottuk. Viszont szereztem valamit (egyebek mellett) amit már tényleg nem merek feltenni: http://potkerekteam....u/morati/07.jpg
Feladtam egy aprót egy cseh mtb oldalon, valaki jelentkezett. Brno-ban elkerültük egymást, de postán megoldottuk. Viszont szereztem valamit (egyebek mellett) amit már tényleg nem merek feltenni: http://potkerekteam....u/morati/07.jpg
Feladtam egy aprót egy cseh mtb oldalon, valaki jelentkezett. Brno-ban elkerültük egymást, de postán megoldottuk. Viszont szereztem valamit (egyebek mellett) amit már tényleg nem merek feltenni: http://potkerekteam....u/morati/07.jpgHa már így benne vagyok a kérdezõsködésbe honnan a kormányszarv ? Gyári v. más beszerzés ? Ezért a szarvért megöl a sárga irigység!:cry:
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
Amikor vettem még nem volt magasságmérõs óra. 2006 márciusban még volt maradék csõszett. Áprilistól kezdve olyan 20 vázat gyártottak, az enyém július végére lett kész. Vera írta, hogy 2005 végén egy magyar vásárló elment a gyárba és megnézte a vázgyártást.Ja akinek a pulzus mérés fontosabb mint az hogy milyen magasan jár.
Ha nem vagyok vindisgréc hogyan tettél szert az ucso db-ra? Ha jól sejtem 2005 végén hozhattad mert egy haverom 1.4-ét már nem nagyon akarták leszálítani.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
RAUH-Welt
B E G R I F F
Svatopluk Zatloukal - a fõtervezõ (http://www.ivelo.cz/.../2006_2_1_3.jpg)Enté kinek az aláírása van a vázon? Jobban átnéztem a részleteket tetszik a nokon bevonat megoldásod,de miért húztad csõbe? Ja és ha már VDO miért nem jeladós szerintem szebb lenne.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
van a probike-ban pár darab.Hellósztok,
Enté a Tune agyakat honnan szerezted?Lehet kapni itthon?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
Csak egy kis megjegyzés: eddig még senki nem vette észre a legérdekesebb dolgot. Ez lenne a Morati gyár utolsó váza amit valaha készített. Azt a firkálást pedig még a gyárban rakták rá, hogy ezt bizonyítsák. Nem is írok többet. Szerintem mindenkinek összeállt a kép.
offtenyleg jo kepek! foleg a kozepso tetszik
ez a king kahuna ti viszont felkavart lelkileg
pont azon filoztam, hogy ossze kellene tolni valami kona merevvazas teli bringat... erre jottok egy ilyennel. a titan amugyis a gyengem.