Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#13061
Írta 2007. november 06. - 09:30
várom az új polarokat....
az ideiek nagy nem tetszenek egy értelems darab nincs köztük régit meg már csak használtan lehet kapni:( az a téglaszínû superman votl a legjobb:P
az ideiek nagy nem tetszenek egy értelems darab nincs köztük régit meg már csak használtan lehet kapni:( az a téglaszínû superman votl a legjobb:P
#13062
Írta 2007. november 06. - 09:28
szép ez az erdzsálj:)
a bringa se rossz a bowdeneket cseréld anélkül nem sd7 az sd7:) nálam ahogy kicseréltem a bowdenházat eljött a fékkarból az állat:D
a bringa se rossz a bowdeneket cseréld anélkül nem sd7 az sd7:) nálam ahogy kicseréltem a bowdenházat eljött a fékkarból az állat:D
#13063
Írta 2007. november 06. - 00:04
ejj!
szépek ezek a masinériák!
elég erõsen elkezdett hiányozni a kisbicó. össze kéne rakni a polarxet
egyetértek..
adj kölcsön..
ajj régi szép idõk:
http://www.pinkbike.com/photo/1101763/
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13064
Írta 2007. november 05. - 23:57
ejj!
szépek ezek a masinériák!
elég erõsen elkezdett hiányozni a kisbicó. össze kéne rakni a polarxet
szépek ezek a masinériák!
elég erõsen elkezdett hiányozni a kisbicó. össze kéne rakni a polarxet
#13065
Írta 2007. november 05. - 23:39
nah, sikerült lefényképeznem az enyémet (ateló még nem a végleges):
http://www.pinkbike.com/photo/1582734/
http://www.pinkbike.com/photo/1582728/
http://www.pinkbike.com/photo/1582729/
ja és bocs aképek minõségéért... nem túl jók...
http://www.pinkbike.com/photo/1582734/
http://www.pinkbike.com/photo/1582728/
http://www.pinkbike.com/photo/1582729/
ja és bocs aképek minõségéért... nem túl jók...
#13066
Írta 2007. november 05. - 23:24
mindenesnek szánom.
Ilyen sajnos nincs, de törekedni rá muszáj...
Amúgy szép. :spoko: Bár megérdemelne még egy fekete nyeregcsõvet, meg egy normálisabb kormány (vagy legalábbis annak a merevítõnek a hiányát)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13067
Írta 2007. november 05. - 23:23
viktorider: nagyon szép a váz-kereke, de egy fehér vagy fekete teló szerintem jobban mutatna benne. Amúgy szép
#13068
Írta 2007. november 05. - 23:09
Hm Para! Igazán tetszik! Furcsa, de kicsit mintha az én bicajomat látnám benne... ; )
#13069
Írta 2007. november 05. - 22:50
Hello!
szerintem szép mind a kettõ bringa! bár az stp-be szerintem se illik bele annyira a zöld villa...
ezeket a képeket látva már van elég motivációm ahoz, hogy lefényképezzem az enyémet is... ha minden összejön akkor lehet hogy mingyár rakok föl én is képeket!
szerintem szép mind a kettõ bringa! bár az stp-be szerintem se illik bele annyira a zöld villa...
ezeket a képeket látva már van elég motivációm ahoz, hogy lefényképezzem az enyémet is... ha minden összejön akkor lehet hogy mingyár rakok föl én is képeket!
#13070
Írta 2007. november 05. - 22:23
köszi pedig tetszett.akkor marad a fehér acor.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13071
Írta 2007. november 05. - 22:02
A ház rozsdamentes Gepida de nagyon pocsék. Nyúlik és elvált a belsõ spirálos fele a külsõ szöttestõl és több helyen el szakadt a külsõ áttetszõ mûanyag borítás. Azért is vannak rajta a szigtelõszalag darabok. Maga a bowden pedig Jagwire Hyper.
The quick brown fox jumps over the lazy dog.
#13072
Írta 2007. november 05. - 21:51
milyenek a bowdenek?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13073
Írta 2007. november 05. - 21:29
Hosszú s fárasztó évek után lassan majdnem készen van a bicóm. Megszeretném köszönni a fórumozóknak a sok jótanácsot és segítséget. Már csak pár apróság és teljesen késznek mondhatom. Egy merevfarú ugrálós lejtõzõs mindenesnek szánom.
Alkatrészek:
Váz: 02' PolarX 16'
Villa: RS Argyle 318
Kormány: Acor X-country(cserélve lesz majd)
Stucni: Bike+ Short(ez is cserélve lesz)
Kormány csapágy: Bike+ Tank
Hajtómû: Truvativ Blaze + home made rockring
Váltó: Shimano Sora
Lánc: Sram pc58
Fékek: elõl Avid BB7 185-ös tárcsával hátul Trinity V-fék
Fékkar: Avid SD7
Felni: elõl Sun Rims Ditch Witch,hátul Sun Rims Big Fat Mammuth
Agyak: elõl Chosen hátul Novatec D042SB
Külsõk: Tioga Factory Dh 2.1(csereérett)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Alkatrészek:
Váz: 02' PolarX 16'
Villa: RS Argyle 318
Kormány: Acor X-country(cserélve lesz majd)
Stucni: Bike+ Short(ez is cserélve lesz)
Kormány csapágy: Bike+ Tank
Hajtómû: Truvativ Blaze + home made rockring
Váltó: Shimano Sora
Lánc: Sram pc58
Fékek: elõl Avid BB7 185-ös tárcsával hátul Trinity V-fék
Fékkar: Avid SD7
Felni: elõl Sun Rims Ditch Witch,hátul Sun Rims Big Fat Mammuth
Agyak: elõl Chosen hátul Novatec D042SB
Külsõk: Tioga Factory Dh 2.1(csereérett)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
The quick brown fox jumps over the lazy dog.
#13074
Írta 2007. november 05. - 21:20
http://www.pinkbike.com/photo/1472349/ kerékpárom.
hosszú kicsit a láncod, ha így keresztbeváltva is laza!
#13075
Írta 2007. november 05. - 21:19
ááá márkatárs szép a bicajod!!!
az a kenda koyote gumi nagyon jófajta amugy!vigyázz rá
az a kenda koyote gumi nagyon jófajta amugy!vigyázz rá
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13076
Írta 2007. november 05. - 21:12
http://www.pinkbike.com/photo/1472349/ kerékpárom.Nem 1 nagy szám,de sztem elsõ komolyabb bicajnak jó.fontosabb alkatrészek:Mozo VibeR,acera váltószett,Truvativ Isoflow hajtókar,Tektro IO 160mm tárcsafék,hátul Ritchey OCR Disc,elõl XRims felni.Hamarosan néhány alkatrész változni fog!(teló,váltó,fék)
#13077
Írta 2007. november 05. - 20:18
Még mindig szép az alap, de nekem ez a zöld nem illik a képbe...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13078
Írta 2007. november 05. - 20:13
Nyah kis upgrade
ami változott:egykét szín..markolat, pedál, lánc, külsõ, végre normális bovdenezés, hátsóagy még hangosabb:)
Cserélni meg..elõre is jön Table top ha K-rad teljesen elkopik, emellett hátra kéne egy könnyebb felni de az már sok píz..asszem ennyi..
ja, ha teló átütõs lenne akkor mondanám h kész van és így tökéletes:)

http://img228.images...dscf5182mh7.jpg
http://img228.images...dscf5188vs6.jpg
http://img228.images...dscf5191tt0.jpg
http://img228.images...dscf5192qp1.jpg
http://img228.images...dscf5193sw6.jpg
ami változott:egykét szín..markolat, pedál, lánc, külsõ, végre normális bovdenezés, hátsóagy még hangosabb:)
Cserélni meg..elõre is jön Table top ha K-rad teljesen elkopik, emellett hátra kéne egy könnyebb felni de az már sok píz..asszem ennyi..
ja, ha teló átütõs lenne akkor mondanám h kész van és így tökéletes:)

http://img228.images...dscf5182mh7.jpg
http://img228.images...dscf5188vs6.jpg
http://img228.images...dscf5191tt0.jpg
http://img228.images...dscf5192qp1.jpg
http://img228.images...dscf5193sw6.jpg
#13079
Írta 2007. november 02. - 21:05
Szeretnem megkoszonni mindenkinek aki hozzaszolasaval segitett a dolgok osszevalogatasaban . Kiszeretnem emelni "VaNick"-et aki rengeteget segitett.
Koszonom
Koszonom
"nincs lehetetlen csak tehetetlen"
Erre elosszor 130km gyaloglas utan ebredtem ra.
Erre elosszor 130km gyaloglas utan ebredtem ra.
#13080
Írta 2007. november 02. - 20:58
mindenki I-beam 
csak nem hulyeseg az...
csak nem hulyeseg az...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






