Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13041
Írta 2007. november 06. - 22:37
meg aki így használja azt mondta a csavarodást kb õ annyiban veszi észre hogy kanyarodásnál néha hozzáér a tárcsája a pofához
nem hinném hogy egy bb7-es annyira megtudná azt csavarni...
de majd úgyis kiderül ha majd meglesz, és megyek vele de így kézzel forgatva annyira nem tûnik nekem olyannak hogy csavarodna nagyon (bár mondjuk ez semmit sem jelent még)
#13042
Írta 2007. november 06. - 22:34
Én 85Kg vagyok, soha nem volt bajom a villámmal, pedig régebbi ugyebár...
Szépen alakulgat a paripa, így tovább!
#13043
Írta 2007. november 06. - 22:25
igen erre én is gondoltam de úgy gondolom hogy nemhinném hogy lenne vele nagyobb gebasz
elsõ: 65 kiló vagyok
második: nem hidraulikus tárcsát rakok rá ami durván csavarja a telót, és bb7-eset rakok rá amit szerintem még bírni fog (szerintem)
a harmadik pedig kb 3-4 embert ismerek akiknek hasonló sid-jük van és mind bb7-eset használ elõl több éve és nem volt különösebb gondjuk, remélem nekem se lesz gondom, de igazából ezek a tények megerõsítettek abban hogy nem kell különösebben aggódnom emiatt:)
a BB7 elég digitális tud lenni, aztán tekergeti a villát rendesen.
a marzocchim nagyon nem szerette...
én is vigyáznék a sid-tárcsafék kombinációval...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13044
Írta 2007. november 06. - 22:18
#13045
Írta 2007. november 06. - 22:08
amúgy szerintem a 6 csavaros xt-nek jobb a tömítése minta centerlocknak
#13046
Írta 2007. november 06. - 21:56
tudom a centerlock könnyebb meg ilyenek de annyira nem vagyok súlymániás:)
meg aztán ez olcsón megvolt és pont ilyet is akartam venni
#13047
Írta 2007. november 06. - 21:47
#13048
Írta 2007. november 06. - 21:18
#13049
Írta 2007. november 06. - 21:13
#13050
Írta 2007. november 06. - 21:11
(BB7 vs. Juicy five)
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13051
Írta 2007. november 06. - 21:07
elsõ: 65 kiló vagyok
második: nem hidraulikus tárcsát rakok rá ami durván csavarja a telót, és bb7-eset rakok rá amit szerintem még bírni fog (szerintem)
a harmadik pedig kb 3-4 embert ismerek akiknek hasonló sid-jük van és mind bb7-eset használ elõl több éve és nem volt különösebb gondjuk, remélem nekem se lesz gondom, de igazából ezek a tények megerõsítettek abban hogy nem kell különösebben aggódnom emiatt:)
#13052
Írta 2007. november 06. - 21:03
hány kg vagy, ha szabad kérdeznem ilyet? nekem még nem volt tárcsám, se sidem, de én nem tennék egy SIDre tárcsát, szerintem csavargatni fogja, iakkor már egy reba...
#13053
Írta 2007. november 06. - 20:15
nos vettem a 2006-os kona kula primo mellé egy kerékszettet (xt tárcsás, dt, sun ds2-xc), és egy 2003-as Rock Shox Sid-et (kemény 1,3 kiló
elég olcsón megúsztam ezeket is, mondjuk a villa használt volt de így is jó ár volt érte. most így néz ki a bringám (csak összedobtam a pár cuccot:D):
http://keptarhelyem....r/epul_a_bringa
UI: végül nem a Judy lesz benne ugyebár, hanem akkor ez a sid (jobban bele illik
#13054
Írta 2007. november 06. - 18:38
jol latom, hogy a polarX-et patentpedallal hasznaltad???
Igen.
és ha újra megépül, ismét azzal fogom.
hehe, én is ugyanúgy a pike-os fotókat nézegettem és elérzékenyültem .)
Hamarosan nagyon fogsz utálni
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13055
Írta 2007. november 06. - 17:56
Teló, nos igen vkinek bejön vkinek nem..lehet megunom egyszer oszt akkó kap uj szint..v jön egy full más villa..
Argyle meg nemcsak szép de nagyon jó is, próbáltam, kéne!
#13056
Írta 2007. november 06. - 17:18
ááá márkatárs szép a bicajod!!!
az a kenda koyote gumi nagyon jófajta amugy!vigyázz rá
próbálok rá vigyzáni,csak nagyon kopik.egyébként köszi a dicséretet:)
#13057
Írta 2007. november 06. - 15:21
Tudjátok mit? Nekem nem hiányzik a polár:)
Max a tekerhetõsége
#13058
Írta 2007. november 06. - 13:02
http://images.iwiw.n...49194077149_box
gakos, jól látod. sztem LL-nek hozzánõtt már a lábához az spd .) mondjuk mióta nekem is felkerült a giantra, meg tudom érteni .)
mibõl?adj kölcsön..
#13059
Írta 2007. november 06. - 12:31
ajj régi szép idõk:
http://www.pinkbike.com/photo/1101763/
jol latom, hogy a polarX-et patentpedallal hasznaltad???
#13060
Írta 2007. november 06. - 11:28
legújabb játékszerem:
http://n0th1ng.uw.hu/dsc00067.jpg

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





