ilyen hajlított nyeregcsövet még nem is láttam O_0
milyen gyártmány?
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13001
Posted 2007. November 07. - 21:31
#13002
Posted 2007. November 07. - 21:31
jelenleg nálam is csak Kona lenne a biztosíték:)Nekem nincs annyi pénzem,hogy kifizessem ha vmi baja lenne
#13003
Posted 2007. November 07. - 21:28
Nekem nincs annyi pénzem,hogy kifizessem ha vmi baja lennemégnézni?! kipróbálni:)
Kisherceg,most kb ilyen állapotban van a gép
http://www.fordfocus...=view_album.php
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#13004
Posted 2007. November 07. - 21:26
kisherceg XTC-je:) kösszaképet:\:\
http://pix.bikemag.h...ium/K_p_001.jpg
#13005
Posted 2007. November 07. - 21:23
#13006
Posted 2007. November 07. - 21:21
Lassan viszont összeáll az XTC,csak feleslegesnek tartom még a nyerget lecserélni,ma is adtak injekciót
majd mutimeg!
folytatás holnap :
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_001.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_002.jpg
jópofa. nem t'om mér, de mostanában nem izgatnak fel az össztelósok...
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#13007
Posted 2007. November 07. - 21:21
#13008
Posted 2007. November 07. - 20:48
folytatás holnap :
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_001.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_002.jpg
Éppen a Konás topicban akartam írni neked, mikor a Dawg rugóstag cserét vitattátok valamelyik kollégával (DHX vs RP), hogy a megoldás a könnyû és hatékony felfüggesztésre a Speci Brain.
Csak gondoltam nem kellene ekkor pofátlan nagy flémet a Konástáborban útjára indítani.
#13009
Posted 2007. November 07. - 20:41
#13010
Posted 2007. November 07. - 20:37
Nekem ilyen azt hiszem sosem lesz.....Ezért mejd alaposan megnézemhát ha minden jól megy holnap már bicikli lesz belõle
Lassan viszont összeáll az XTC,csak feleslegesnek tartom még a nyerget lecserélni,ma is adtak injekciót
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#13011
Posted 2007. November 07. - 20:37
én iskiváncsi leszek Tigger véleményére a Brain-rõl
bár amekkora dzsuva igérkezik a 7 végén, még ki kell találnom hol tesztelem.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13012
Posted 2007. November 07. - 20:35
#13013
Posted 2007. November 07. - 20:35
#13014
Posted 2007. November 07. - 20:32
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13015
Posted 2007. November 07. - 20:32
hát ha minden jól megy holnap már bicikli lesz belõleqrvaélet....... mikor mehetek megnézni.....?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13016
Posted 2007. November 07. - 20:31
qrvaélet....... mikor mehetek megnézni.....?folytatás holnap :
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_001.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_002.jpg
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#13017
Posted 2007. November 07. - 20:28
átmenetileg igenKK-n már írtam.. még mindig széép!
a Dawg setupját kapja?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13018
Posted 2007. November 07. - 20:27
folytatás holnap :
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_001.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_002.jpg
KK-n már írtam.. még mindig széép!
#13019
Posted 2007. November 07. - 20:25
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13020
Posted 2007. November 07. - 20:24
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Sign In
Create Account

Back to top





