Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12981
Posted 2007. November 07. - 23:16
#12982
Posted 2007. November 07. - 22:58
az katalogfotó volt, ezeket ma este csináltam.nem sokat haladtál vele
egyébként nem néz ki rosszul
bibííí, én már láttam tegnap este
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12983
Posted 2007. November 07. - 22:52
folytatás holnap :
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_001.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_002.jpg
nem sokat haladtál vele
egyébként nem néz ki rosszul
bibííí, én már láttam tegnap este
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#12984
Posted 2007. November 07. - 22:32
#12985
Posted 2007. November 07. - 22:23
#12986
Posted 2007. November 07. - 22:13
#12987
Posted 2007. November 07. - 22:12
no jó,de Neked nem ez a fõ bicikli
én is fosok a q-faktor miatt...majd kiderül hogy muzsikál...... máshogy hogy hézagolod??
ja, elvileg nem az xtc a "fõbicaj", de mióta megvan, azóta a trance nagyon el van árvulva...
hézagolás: a HTII xt-hez van 3 hézagoló gyûrû, ami a váz és a csészék közé jön. jobbra kettõ, balra egy darab(a trance-n így van). elvileg, ha balra kettõ, jobbra egy lenne, akkor nem tuti hogy az elsõ váltó le tudná tenni a láncot a kislánckerékre. mondjuk ha két lánckerék van csak rajta, akkor ez utóbbi nem gond, de a q-faktor megmarad... persze nem vettem a fáradtságot, hogy kipróbáljam, meg amúgy is volt itthon egy lx.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#12988
Posted 2007. November 07. - 22:01
cj, Selle Italia XO geliigen ne mondd már hogy nem tudod kela!
bbb:ez a nyereg kényelmes?mien féle?
de most már Specialized Avatar Gel van,csak még a fiókban pihen
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#12989
Posted 2007. November 07. - 21:59
Igaziból a csajomnak raktam össze (õ is hajtya néha), nekem nem mondta, hogy otthagyta az Árkád elõtt!
szólj ha keverem... Cannondale bad boy arany Lx-szel?
cj: fejtsd ki..
#12990
Posted 2007. November 07. - 21:53
#12991
Posted 2007. November 07. - 21:50
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12992
Posted 2007. November 07. - 21:48
#12993
Posted 2007. November 07. - 21:48
bbb:ez a nyereg kényelmes?mien féle?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12994
Posted 2007. November 07. - 21:47
Visszatérve a SID-hez. Nekem is SID Race van az XTC-ben, elõtte volt egy carbon vázas bringám Skarebbal. Hát a Skarebhez képest egy álom. Én v-fékkel használom 76 kilóval és tekereg de nem vészes, bár én elég grammbuzi vagyok.
Bezzeg a merevvilla a Cannodale-ben, na az nem tekeredik!
kár is otthagyni az Árkád elõtt... ok, hogy lezárod, de én síkideg lennék ha ott kellene hagyni..
#12995
Posted 2007. November 07. - 21:46
thomsonilyen hajlított nyeregcsövet még nem is láttam O_0
milyen gyártmány?
ilyen
http://www.lhthomson.com/bikes.htm
iszonyatosan profi cucc, ilyet adtak a specihez is csak szerencsére egyenest
grammra annyi a súlya mint a honlapon. és nagyon érdekes a csõprofil majd holnap lefotózom.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12996
Posted 2007. November 07. - 21:44
Bezzeg a merevvilla a Cannodale-ben, na az nem tekeredik!
#12997
Posted 2007. November 07. - 21:44
no jó,de Neked nem ez a fõ biciklivicces, hogy tök hasonló elgondolás, mint az enyém...
OFF mondjuk én a láncvonal és kis Q-faktor miatt maradtam a "régi" lx hajtómûnél. azt hiszem, ezt a HTII XT-vel nem lehet összehozni. vagy csak máshogy kellene hézagolni? :chin: ON
még a felni is olyan, mint ami a régi kerekeimben volt. tényleg, nem kell valakinek egy cc-s kerékszett?
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#12998
Posted 2007. November 07. - 21:39
Nekem nincs annyi pénzem,hogy kifizessem ha vmi baja lenne
Kisherceg,most kb ilyen állapotban van a gép
http://www.fordfocus...=view_album.php
vicces, hogy tök hasonló elgondolás, mint az enyém...
OFF mondjuk én a láncvonal és kis Q-faktor miatt maradtam a "régi" lx hajtómûnél. azt hiszem, ezt a HTII XT-vel nem lehet összehozni. vagy csak máshogy kellene hézagolni? :chin: ON
még a felni is olyan, mint ami a régi kerekeimben volt. tényleg, nem kell valakinek egy cc-s kerékszett?
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#12999
Posted 2007. November 07. - 21:38
#13000
Posted 2007. November 07. - 21:38
Thomson gyárt ilyet.ilyen hajlított nyeregcsövet még nem is láttam O_0
milyen gyártmány?
Tudomásom szerint más nem is csinál ilyet.

Sign In
Create Account

Back to top





