minek mással menni, ha lehet specializeddel is?
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12961
Írta 2007. november 10. - 00:26
minek mással menni, ha lehet specializeddel is?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#12962
Írta 2007. november 10. - 00:22
Irigylem a problémáidat.
Nekem meg nincs is biciklim. Szerintem már nem is lesz.
#12963
Írta 2007. november 10. - 00:19
jó van, nincs meg a füzetem, a nyerget csak saccra írtam, meg volt még pár amit fölkerekítettem...a rival sl az csak 248 gramm
amugy szomorodjál meg jól.
tetszik. :spoko:
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12964
Írta 2007. november 10. - 00:17
amugy szomorodjál meg jól.
tetszik. :spoko:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#12965
Írta 2007. november 10. - 00:15
kösz....Szép!
Gratula hozzá.
Most ez valami helyett, vagy az eddigiek mellé?
hát most a dawg cuccát kapta meg
ha lesz sok pénzem, (és beválik a speci ) akkor a mostani dawg, kap egy marzo 55 ETA-t, plusz egy roco TST tagot, meg valami hasonló setupot
és ha még több pénzem lesz akkor lesz egy jövõ évi dawg-om is
(és ha lesz 3 órám bringázni, abból fél órát azal fogok elb..ni hogy eldöntsem melyik bringával megyek
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12966
Írta 2007. november 10. - 00:13
#12967
Írta 2007. november 10. - 00:10
#12968
Írta 2007. november 10. - 00:09
#12969
Írta 2007. november 10. - 00:03
kb. neked a legjobb setup:D GRAT!
#12970
Írta 2007. november 10. - 00:00
spd soha nem kerül rá és igen marad a szarv a hajlított kormányon
elvileg :
Váz : Specialized SJ FSR 120 07 2880 g
R.tag : Speci Brain g
Teló : Fox Talas Rl 1820 g
K.csapágy : FSA Orbit Xterme Pro 125 g
Stucni : Thomson elite 180 g
Kormány : Pazzaz alu hajlított 220 g
Váltókar : SRAM X 0 gripko 198 g
Elsõ váltó : XT 168 g
Hátsó váltó : SRAM X 9 252 g
Fék : Hayes HFX Mag 6" 900 g
Kerekek : Mavic Crossmax XT 1700 g
Külsõ : Nobby Nic 2,25 + Geax belsõ 1500 g
Nyeregcsõ : Thomson elite 250 g
Nyereg : Speci Rival sl 300 g
Fogas sor : SRAM PG 990 ..11-32 266 g
Lánc : SRAM PC 89 300 g
Hajtómû : XT 865 g
Gyorszszárak : Mavic 98 g
Egyebek : 250 g
Összesen : 12272 g
pedál nélkül
majd holnap megmérem.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12971
Írta 2007. november 09. - 23:57
#12972
Írta 2007. november 09. - 23:54
hol van az a kep Tigger kartars?
. [/COLOR]


Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12973
Írta 2007. november 09. - 23:18
orszaguti agy mert ezer jol nez ki
amugy egyre komolyabban foglalkoztat az orszaguti bringa vasarlasa...
miota hajtom az OCR-t ,azota nagyon ramjott.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#12974
Írta 2007. november 09. - 23:12
a villa dekorálása jól érzem, hogy nem gyári?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12975
Írta 2007. november 09. - 23:11
nesztek upgradeltem a Fishert.
elso kerek: RX100 orszaguti agy Mavic X221 felniben radialba fuzve kek alu kulloanyakkal
Conti Explorer 2.1 gumik
RS Judy TT villa
xar kep, telefonos, feny szinte zero.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#12976
Írta 2007. november 08. - 21:26
Csak annyit tennék hozzá- és ezzel be is fejeztem az offolást- , hogy azon a fórumon is bicikliznek páran.....tagok autói...
2*2 az már 4 kerék
tehát autó.
de hogy jön ide a Ford?:D
ne. nehogy megmagyarázd..
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#12977
Írta 2007. november 08. - 10:08
nem t'om mér, de mostanában nem izgatnak fel az össztelósok...
engem meg nagyon kevés mozgat meg, de ez a váz ott van nagyon... Gratula, Tigger!
#12978
Írta 2007. november 08. - 09:57
folytatás holnap :
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_001.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p2_002.jpg
Volksrahmen:) de azért szép!
#12979
Írta 2007. november 07. - 23:48
Nekem nincs annyi pénzem,hogy kifizessem ha vmi baja lenne
Kisherceg,most kb ilyen állapotban van a gép
http://www.fordfocus...=view_album.php
tagok autói...
2*2 az már 4 kerék
tehát autó.
de hogy jön ide a Ford?
ne. nehogy megmagyarázd..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12980
Írta 2007. november 07. - 23:46
Thomson..?!
nah erre mondtam hogy tudod te azt hogy ennek ez a neve vagy te már annyira ügyike:D
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





