Sép lett @Endoo.
A 409-es helyett inkáb a Coilt vetted volna. Olcsób és szebben mozog meg igénytelen. èn 1900gr mérten a berakáskor.
A Mavic XM317D használtam, minden o.k volt vele.
180-as tárcsát ne sajnáld róla :spoko:
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#12141
Posted 2008. February 09. - 20:02
#12142
Posted 2008. February 09. - 19:57
ENDROO : ez nagyon szép lett grat! Valami ilyesmit szeretnék én is idén nyárra összehozni. Tetszik a szine is.
#12143
Posted 2008. February 09. - 19:33
tényleg szép lett :spoko:
vettél egy decathlont, és átszerelted a cuccokat?
gondolom minute igy tárgytalan.
vettél egy decathlont, és átszerelted a cuccokat?
gondolom minute igy tárgytalan.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#12144
Posted 2008. February 09. - 19:06
azért az egyik fõ szempont a költségek minimalizálása volt, úgyhogy a további cserék majd csak vasár és ünnepnapokon esedékesek. 
tam: tudod milyen sokáig fáztam én is a speciktõl, de mióta sajátom van nagyon tetszik
tam: tudod milyen sokáig fáztam én is a speciktõl, de mióta sajátom van nagyon tetszik
#12145
Posted 2008. February 09. - 18:55
#12146
Posted 2008. February 09. - 17:13
ez a vaz nekem igazan sose tetszett, de igy osszerakva jol nez ki. :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#12147
Posted 2008. February 09. - 16:16
#12148
Posted 2008. February 09. - 16:08
#12149
Posted 2008. February 09. - 14:50
Endroo: végre egy gép amit arra építettél amire használni szeretnéd

nem írom hogy szép, mert ez magától értetõdik a váz miatt
grat, és jó bringázást vele;)
nem írom hogy szép, mert ez magától értetõdik a váz miatt
grat, és jó bringázást vele;)
#12150
Posted 2008. February 09. - 14:35
csatlakoznék elõttem szóló rózsaszín gondokodású kollegámhoz - Maggihoz 
tetszik!
tetszik!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#12151
Posted 2008. February 09. - 14:34
pedig nem is rózsaszínmeg kell mondjam, hogy csinos
határozottam csinos
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12152
Posted 2008. February 09. - 13:55
#12153
Posted 2008. February 09. - 13:32
menettapasztalatok még nincsenek mert tegnap este raktam össze. ráülve kicsit hosszúnak tûnt nekem, ezért (is) a tervezett változtatások.
lcs: majd talizunk, hozok neked létrát és kipróbálhatod
de szerintem is az eddigi legjobb. a px szép volt de abszolút nem az én beállítottságomhoz való, stinky volt még talán ilyen egy pár hónapig.
lcs: majd talizunk, hozok neked létrát és kipróbálhatod
#12154
Posted 2008. February 09. - 13:04
#12155
Posted 2008. February 09. - 12:57
Szép, de a Polár szebb volt. 
Nyereg hogy tetszik eddig?
Nyereg hogy tetszik eddig?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12156
Posted 2008. February 09. - 12:47
köszönöm
halkan jegyzem meg hogy a px nehezebb volt közel 1 kilóval (erõsen túl is volt építve a képességeimhez mérten) és drágább is szintén majdnem egy kilóval
halkan jegyzem meg hogy a px nehezebb volt közel 1 kilóval (erõsen túl is volt építve a képességeimhez mérten) és drágább is szintén majdnem egy kilóval
#12157
Posted 2008. February 09. - 12:45
szép gép Endroo
grat
grat
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12158
Posted 2008. February 09. - 12:45
#12159
Posted 2008. February 09. - 12:41
a 2008-ra épített ló:


Specialized Sworks Enduro 2003 vagy 2004 (aki tudja árulja el)
Fox Float RL tag állítható 130/110 mm úttal
Rock Shox Revelation 409
Shimano LX hajtókar
Shimano LX fékek
Shimano LX elsõ váltó
Shimano LX Dual Control fékváltókar
Shimano LX fogsor
Shimano XT hátsó váltó
Shimano PDM 520 pedál
SRAM PC 951 lánc
Ritchey Scuzzy Logic fejcsapágy
Mavic XM 317D felni
DT Champion 2-1.8-2 fekete küllõk
Hutchinson Bulldog Air Light 26 x 2.1
Fizik Nisene Sport Wingflex nyereg
Altrix Lock On markolat
Rockrider kormányszár
Rockrider kormány
Rockrider elsõ és hátsó agy
valami no brand nyeregcsõ
(mért) tömeg: 13.5 kg
ami nagy valószínûséggel változni fog:
nyeregcsõ 0 hátranyúlásúra
kormányszár rövidebbre
kormány szélesebbre


Specialized Sworks Enduro 2003 vagy 2004 (aki tudja árulja el)
Fox Float RL tag állítható 130/110 mm úttal
Rock Shox Revelation 409
Shimano LX hajtókar
Shimano LX fékek
Shimano LX elsõ váltó
Shimano LX Dual Control fékváltókar
Shimano LX fogsor
Shimano XT hátsó váltó
Shimano PDM 520 pedál
SRAM PC 951 lánc
Ritchey Scuzzy Logic fejcsapágy
Mavic XM 317D felni
DT Champion 2-1.8-2 fekete küllõk
Hutchinson Bulldog Air Light 26 x 2.1
Fizik Nisene Sport Wingflex nyereg
Altrix Lock On markolat
Rockrider kormányszár
Rockrider kormány
Rockrider elsõ és hátsó agy
valami no brand nyeregcsõ
(mért) tömeg: 13.5 kg
ami nagy valószínûséggel változni fog:
nyeregcsõ 0 hátranyúlásúra
kormányszár rövidebbre
kormány szélesebbre
#12160
Posted 2008. February 05. - 22:05

Sign In
Create Account

Back to top






