Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#12141
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Sép lett @Endoo.

A 409-es helyett inkáb a Coilt vetted volna. Olcsób és szebben mozog meg igénytelen. èn 1900gr mérten a berakáskor.

A Mavic XM317D használtam, minden o.k volt vele.

180-as tárcsát ne sajnáld róla :spoko:

#12142
Sandor75

Sandor75

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
ENDROO : ez nagyon szép lett grat! Valami ilyesmit szeretnék én is idén nyárra összehozni. Tetszik a szine is.:)

#12143
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
tényleg szép lett :spoko:
vettél egy decathlont, és átszerelted a cuccokat? :)
gondolom minute igy tárgytalan.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12144
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
azért az egyik fõ szempont a költségek minimalizálása volt, úgyhogy a további cserék majd csak vasár és ünnepnapokon esedékesek. :)

tam: tudod milyen sokáig fáztam én is a speciktõl, de mióta sajátom van nagyon tetszik ;)

#12145
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Szép lett Endroo grat.
de egy jobb felnit megérdemelne szerintem.:)

#12146
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ez a vaz nekem igazan sose tetszett, de igy osszerakva jol nez ki. :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#12147
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
nincs. megnõtt közben és most már revelationnak hívják :)

#12148
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Endroo, szép gép lett!

Reba megvan még?

#12149
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
Endroo: végre egy gép amit arra építettél amire használni szeretnéd :) ;)

nem írom hogy szép, mert ez magától értetõdik a váz miatt :)

grat, és jó bringázást vele;)

#12150
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
csatlakoznék elõttem szóló rózsaszín gondokodású kollegámhoz - Maggihoz :)
tetszik! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12151
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

meg kell mondjam, hogy csinos
határozottam csinos

pedig nem is rózsaszín
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#12152
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
meg kell mondjam, hogy csinos
határozottam csinos

#12153
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
menettapasztalatok még nincsenek mert tegnap este raktam össze. ráülve kicsit hosszúnak tûnt nekem, ezért (is) a tervezett változtatások.

lcs: majd talizunk, hozok neked létrát és kipróbálhatod :P de szerintem is az eddigi legjobb. a px szép volt de abszolút nem az én beállítottságomhoz való, stinky volt még talán ilyen egy pár hónapig.

#12154
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

a 2008-ra épített ló:


mmm elsõ jó géped ;)

#12155
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Szép, de a Polár szebb volt. :)
Nyereg hogy tetszik eddig?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#12156
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
köszönöm

halkan jegyzem meg hogy a px nehezebb volt közel 1 kilóval (erõsen túl is volt építve a képességeimhez mérten) és drágább is szintén majdnem egy kilóval ;)

#12157
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
szép gép Endroo

grat
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#12158
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
szép-szép de nekem akkor is a régi polar x-ed tetszett a legjobban

#12159
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
a 2008-ra épített ló:
Feltöltött kép
Feltöltött kép

Specialized Sworks Enduro 2003 vagy 2004 (aki tudja árulja el)
Fox Float RL tag állítható 130/110 mm úttal
Rock Shox Revelation 409
Shimano LX hajtókar
Shimano LX fékek
Shimano LX elsõ váltó
Shimano LX Dual Control fékváltókar
Shimano LX fogsor
Shimano XT hátsó váltó
Shimano PDM 520 pedál
SRAM PC 951 lánc
Ritchey Scuzzy Logic fejcsapágy
Mavic XM 317D felni
DT Champion 2-1.8-2 fekete küllõk
Hutchinson Bulldog Air Light 26 x 2.1
Fizik Nisene Sport Wingflex nyereg
Altrix Lock On markolat
Rockrider kormányszár
Rockrider kormány
Rockrider elsõ és hátsó agy
valami no brand nyeregcsõ

(mért) tömeg: 13.5 kg

ami nagy valószínûséggel változni fog:
nyeregcsõ 0 hátranyúlásúra
kormányszár rövidebbre
kormány szélesebbre

#12160
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
majd a puch-ról kérnék szépen közelebbi, tisztább képet.
egyébként grat a gépparkhoz ;)