Szép lett, de olyan képet tegyél fel, ahol nem narancsnak tûnik a váz.
Komplett súly? Latexrõl majd mondhatnál valamit, ha már sokat használtad, kíváncsi lennék rá.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Aha
Sok minden miatt...
1-2 versenyre azért elnézek még talán, de semmi komoly...
Most heti 5-6 uszoda, 2-4 óra futi, 2-4 óra bringa, 2 óra kondi, csak amennyire egészséges
Lánc: Valami egysebis -> Spank fekete félláncszemes

Villanyakat vágd le
Amúgy szép ^^
Nagyon szép kis bicó!
Használd egészséggel.
az a pumpa nem lesz ott utban? kulacstarto ala nem fert volna?
amugy szepseges
RAUH-Welt
B E G R I F F
http://boneshaker.hu...iegeszitok.htmlSziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy valakinek nincs e VDO C15+ sebességmérõhöz, villára szerelhetõ jeladója, mert egy kedves ember lelopta a bicómról. Vagy ha valaki tudja honnan lehet ilyet rendelni, az is nagyon jó lenne.
Elõre is köszi!
RAUH-Welt
B E G R I F F
Vedd le a tárcsákat, ha nincs féked, felesleges súly.