Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#8521
Írta 2009. április 23. - 19:38
Jól fel van azért szerelve az epic, gratula.
1-2 dolog még hozzá:
http://www.bikesport...AURORA_PINK.jpg
http://www.t-townbic..._Komen_Pink.jpg
http://www.bike-zone...komen_glove.jpg
http://www.leisurela...oolmax Pink.jpg
http://3.bp.blogspot...9/mewhisper.jpg
1-2 dolog még hozzá:
http://www.bikesport...AURORA_PINK.jpg
http://www.t-townbic..._Komen_Pink.jpg
http://www.bike-zone...komen_glove.jpg
http://www.leisurela...oolmax Pink.jpg
http://3.bp.blogspot...9/mewhisper.jpg
#8522
Írta 2009. április 23. - 19:30
Elég érdekes színe van, mit ne mondjak. Valami férfiasabb színben elmenne, de ez...
az usa-bol kellett rendelnem mert nem talaltam sehol xl meretben
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.
#8523
Írta 2009. április 23. - 19:16
dögös masina,elfogadnám.:)nekem végül is a szín másodlagos,az a lényeg,hogy rendesen mûködjön.
#8524
Írta 2009. április 23. - 18:39
hát nem tom
én valahol a listaár 40%-ára akciózva kezdenék el gondolkodni ilyen színû bringa vásárlásán....
(igaz a szétszedés összerakás szinterezés megvan 10 K-ból)
amúgy még mindig a legjobb váz a kategóriában
én valahol a listaár 40%-ára akciózva kezdenék el gondolkodni ilyen színû bringa vásárlásán....
amúgy még mindig a legjobb váz a kategóriában
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8525
Írta 2009. április 23. - 18:26
#8526
Írta 2009. április 23. - 18:00
offén több bringaboltostól meg nagy (fõleg outi vagy futár) bringástól is azt hallottam, hogy az igazi bringás rózsaszín biciklit szeretne.
Akkor maradok "hamis" bringás .
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#8527
Írta 2009. április 23. - 17:46
#8528
Írta 2009. április 23. - 17:29
én több bringaboltostól meg nagy (fõleg outi vagy futár) bringástól is azt hallottam, hogy az igazi bringás rózsaszín biciklit szeretne.
gyönyörû, simán jöhetne. én még a hajtókart cserélném egy SLX-re vagy XT-re, az kilóg a szintbõl... jó tekerést vele!
gyönyörû, simán jöhetne. én még a hajtókart cserélném egy SLX-re vagy XT-re, az kilóg a szintbõl... jó tekerést vele!
#8529
Írta 2009. április 23. - 17:25
Elég érdekes színe van, mit ne mondjak. Valami férfiasabb színben elmenne, de ez...
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#8530
Írta 2009. április 23. - 17:24
Maggi kap még hozzá rózsaszín Hope Mini fékeket a megfelelõ tárcsákkal, és senki és semmi nem mossa le róla, hogy b**i.
:D:D
#8531
Írta 2009. április 23. - 17:17
Ez eszméletlen szép! És azok a szexi vízcseppek rajta ááááá...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8532
Írta 2009. április 23. - 16:59
#8533
Írta 2009. április 23. - 15:21
óóóóóó anyám az a szín, nagyon penge nekem bejön!
Nem tudok mit hozzûfûzni, alapvetõen nem tetszenek a fullyk, de ez beszarás mennyire ott van.
Sok örömteli km-t!
Nem tudok mit hozzûfûzni, alapvetõen nem tetszenek a fullyk, de ez beszarás mennyire ott van.
Sok örömteli km-t!
#8534
Írta 2009. április 23. - 15:13
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.
#8535
Írta 2009. április 22. - 17:39
Nem tom én simán gumijavítóval ragasztottam meg a latexet és tökéletes
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#8536
Írta 2009. április 22. - 17:23
WOW! Tényleg szép lett! Gratula!
Én is tudtam már rég:D
Latex: könnyû, és jó... két latex gumim volt, mindkettõ defektes lett... nem lehet ragasztani(legalábbis én nem tudom, hogyan kell)... de most, hogy nyertem egyet a Pilis Kupán, újra kipróbálom Joe's No Flats tejjel;)
Nemsokára én is kontrázok a karbonvázas példánnyal;)
Én is tudtam már rég:D
Latex: könnyû, és jó... két latex gumim volt, mindkettõ defektes lett... nem lehet ragasztani(legalábbis én nem tudom, hogyan kell)... de most, hogy nyertem egyet a Pilis Kupán, újra kipróbálom Joe's No Flats tejjel;)
Nemsokára én is kontrázok a karbonvázas példánnyal;)
#8537
Írta 2009. április 22. - 16:59
Papiron osszeadva mindig tobb mint valosan, az intense gumi pedig ~400 grammal konnyebb lesz...
Publikus amugy, majd ha hazaerek irok par sort
Publikus amugy, majd ha hazaerek irok par sort
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#8538
Írta 2009. április 22. - 16:29
De én majd az ugrálósra leszek kíváncsi.
Azt mondtad, 13 lesz.
Azt mondtad, 13 lesz.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8539
Írta 2009. április 22. - 16:23
Ájszí.
Ha publikus, írhatnál pár sort a miértekrõl.
Amúgy szerintem nagyon hosszú távot nézve, az egészséged/megjelenésed/közérzeted szempontjából ez kb. a legjobb döntés, a túlspecializált edzés elhagyása, és az általános fittség fenntartása. ( István, remélem, ezt nem olvasod
) Meg így ráunni is nehéz a dolgokra, ha több mindent csinál az ember.
@CJ; csak bátran a latex-szel, ha megnyugtat, 2 éve defektmentesek a latexes kerekeim, és szinte minden másnál könnyebb.
Ha publikus, írhatnál pár sort a miértekrõl.
Amúgy szerintem nagyon hosszú távot nézve, az egészséged/megjelenésed/közérzeted szempontjából ez kb. a legjobb döntés, a túlspecializált edzés elhagyása, és az általános fittség fenntartása. ( István, remélem, ezt nem olvasod
@CJ; csak bátran a latex-szel, ha megnyugtat, 2 éve defektmentesek a latexes kerekeim, és szinte minden másnál könnyebb.
#8540
Írta 2009. április 22. - 16:08
14 felett van 1 hajszallal 
Kala: triatlonos baratnom van
biztos az O hatasa... Meg jo dolog a sport azert megis
Ez meg azert kell mert nem akarom teljesen abbahagyni a bringazast...
Latex: 2-3 teljes evet hasznaltam, alacsony nyomason is nagyon jo, defektallo, neha a felutest is elviseli... Volt amikor 1.7 baron mentem 2.1es cc gumival
Kopogott, de jovolt:)))
Kala: triatlonos baratnom van
Latex: 2-3 teljes evet hasznaltam, alacsony nyomason is nagyon jo, defektallo, neha a felutest is elviseli... Volt amikor 1.7 baron mentem 2.1es cc gumival
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





