Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8501
Írta 2009. április 24. - 16:56
#8502
Írta 2009. április 24. - 16:26
#8503
Írta 2009. április 24. - 16:04
A barátnõm nagyon szeretne egy fullyt, ezzel szerintem kibékülne.
#8504
Írta 2009. április 24. - 11:26
#8505
Írta 2009. április 24. - 11:13
Tõlem? Nehezennem degradalas volt
de en is megkaptam nemegyszer azt h buzi vagyok, mert szeretem a rozsaszint
De zárjuk rövidre a dolgot
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#8506
Írta 2009. április 24. - 11:08
de en is megkaptam nemegyszer azt h buzi vagyok, mert szeretem a rozsaszint
es nem ocsaroltam en senkit, azert raktam a vegere a kis szmajlit, h ne tunjon vitainditasnak
es tudom h nem volt ocsarolas, csak ez ugy kijott
#8507
Írta 2009. április 24. - 10:58
Maggi, örülj, hogy Nálad minden rendben van... szerintem senki sem ócsárolta azokat, akik szeretik a rózsaszínt, vagy igen? Akkor ne degradáld a többieket.Köszönöm!
ON
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#8508
Írta 2009. április 24. - 10:51
#8509
Írta 2009. április 24. - 07:56
#8510
Írta 2009. április 24. - 00:28
pinkbikesite.com
van egy-ket erdekes. a yeti asr sl az speciel odab@sz

de ez a szin csak akkor nyero ha iszonyat gyors vagy. ugy tudod kompenzalni. amugy csak feltunesi mania
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8511
Írta 2009. április 23. - 22:51
#8512
Írta 2009. április 23. - 22:01
Örülj neki, hogy nem úgy hívják a vázat, mint ezt: http://www.duncon.co...ukty&rama=pussyez tetszett meg eloszor http://www.flickr.co...@N00/539495925/
#8513
Írta 2009. április 23. - 22:01
"azon kevesek közé tartozom,akik magabiztos férfiassággal tudják viselni a rózsaszínt"
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#8514
Írta 2009. április 23. - 21:57
Közel voltam egy ilyen Epic váz beszerzéséhez, de a képet elnézve örülök, hogy a szín miatt máshogy döntöttem
A babakékkel semmi bajom.
ez tetszett meg eloszor http://www.flickr.co...@N00/539495925/
#8515
Írta 2009. április 23. - 20:56
...meg másba is:)
http://cm1.theinside...x0.400x594.jpeg
http://2.bp.blogspot...k/s400/bike.jpg
http://img2.timeinc....ris_hilton2.jpg
http://2.bp.blogspot...0/Picture 1.png
http://thecelebrityc...3/parisbike.jpg
#8516
Írta 2009. április 23. - 20:14
Jól fel van azért szerelve az epic, gratula.
1-2 dolog még hozzá:
ezt kihagytad:)
http://www.chainreac...ginal/12382.jpg
#8517
Írta 2009. április 23. - 20:10
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8518
Írta 2009. április 23. - 20:04
#8519
Írta 2009. április 23. - 19:56
#8520
Írta 2009. április 23. - 19:41

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







