Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8501
DZoli

DZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Az én párom hallani sem akart az un. csajos színekrõl. Fekete gépe van. Akkor õ most fiús, vagy lehet, hogy leszbi?

#8502
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
szerintem gyönyörû a rózsaszín speci...de miért lenne egy szín lányos vagy fiús, azok csak színek, és ha valaminek vmi jól áll, mint ennek a bringának a rózsaszín...hát...cool! grat!

#8503
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

http://img12.imagesh...1848/117xxh.jpg :)


A barátnõm nagyon szeretne egy fullyt, ezzel szerintem kibékülne.

#8504
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás

Hi!

Elkészült az idei felújítás:

Feltöltött kép Feltöltött kép



Pofás, szép kiállású gép, nekem tetszik :clap:



#8505
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

nem degradalas volt :)
de en is megkaptam nemegyszer azt h buzi vagyok, mert szeretem a rozsaszint

Tõlem? Nehezen ;) Nekem mindegy lenne, ha az is lennél :)
De zárjuk rövidre a dolgot :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#8506
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nem degradalas volt :)
de en is megkaptam nemegyszer azt h buzi vagyok, mert szeretem a rozsaszint
es nem ocsaroltam en senkit, azert raktam a vegere a kis szmajlit, h ne tunjon vitainditasnak :)
es tudom h nem volt ocsarolas, csak ez ugy kijott

#8507
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
OFF
Maggi, örülj, hogy Nálad minden rendben van... szerintem senki sem ócsárolta azokat, akik szeretik a rózsaszínt, vagy igen? Akkor ne degradáld a többieket.Köszönöm!
ON

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#8508
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
a rózsaszín egy szép szín, sok marha buzisnak lányosnak titulálja, pedig az csak egy szín, mint a zöld a sárga és a többi....semmiben nem különbözik, csak vannak akiknek beteg az agyacskájuk :P

#8509
DZoli

DZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Hi!

Elkészült az idei felújítás:

Feltöltött kép Feltöltött kép

#8510
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
rozsaszin tema

pinkbikesite.com

van egy-ket erdekes. a yeti asr sl az speciel odab@sz

Feltöltött kép

de ez a szin csak akkor nyero ha iszonyat gyors vagy. ugy tudod kompenzalni. amugy csak feltunesi mania :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8511
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Szép ez az Epic!

Umbro kulacs le, Speckó föl! Szerintem.

#8512
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

ez tetszett meg eloszor http://www.flickr.co...@N00/539495925/

Örülj neki, hogy nem úgy hívják a vázat, mint ezt: http://www.duncon.co...ukty&rama=pussy
:D:D:D


#8513
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

http://img12.imagesh...1848/117xxh.jpg :)



"azon kevesek közé tartozom,akik magabiztos férfiassággal tudják viselni a rózsaszínt"
:)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#8514
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Közel voltam egy ilyen Epic váz beszerzéséhez, de a képet elnézve örülök, hogy a szín miatt máshogy döntöttem :) A babakékkel semmi bajom.


ez tetszett meg eloszor http://www.flickr.co...@N00/539495925/
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#8515
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
a néni szerintem belemenne egy cserébe:)
...meg másba is:)
http://cm1.theinside...x0.400x594.jpeg
http://2.bp.blogspot...k/s400/bike.jpg
http://img2.timeinc....ris_hilton2.jpg
http://2.bp.blogspot...0/Picture 1.png
http://thecelebrityc...3/parisbike.jpg


#8516
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Jól fel van azért szerelve az epic, gratula.

1-2 dolog még hozzá:




ezt kihagytad:)
http://www.chainreac...ginal/12382.jpg



#8517
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Na neked sincs jó ízlésed. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8518
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nõi bringának teljesen rendben van. :)


A sebesség mindent megold.

 


#8519
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Közel voltam egy ilyen Epic váz beszerzéséhez, de a képet elnézve örülök, hogy a szín miatt máshogy döntöttem :) A babakékkel semmi bajom.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#8520
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szép:)