Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#8481
Írta 2009. április 28. - 16:40
Ahogy jobban nézem az ívelése valóban az XT-re emlékeztet,de engem megkavart a rajta lévõ felirat. Pedig az én gépemen is ilyen(?) XT figyel.
#8482
Írta 2009. április 28. - 16:05
Plusz a gépen lévõn ott virít a Hollowtech" felirat
Amúgy télleg nagyon szép gép lett.
Amúgy télleg nagyon szép gép lett.
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok
eladó cuccok
#8483
Írta 2009. április 28. - 16:03
hûha, most elbizonytalanodtam sporttárs;)
A Nicolai-ról beszélünk ugye?
Az általad linket 542-es shimanonak, ha megnézed a hajtókat - tengely kapcsolatát, akkor az ott szépen le van kerekítve, továbbá más a csillag kialakítása.
Amit a képen látunk szerintem egy a gyártó számára készített fcm 760as xt
sztem ilyen
de örülnék, ha megcáfolnál:)
u.i.: sztem is szép a bringa
A Nicolai-ról beszélünk ugye?
Az általad linket 542-es shimanonak, ha megnézed a hajtókat - tengely kapcsolatát, akkor az ott szépen le van kerekítve, továbbá más a csillag kialakítása.
Amit a képen látunk szerintem egy a gyártó számára készített fcm 760as xt
sztem ilyen
de örülnék, ha megcáfolnál:)
u.i.: sztem is szép a bringa
#8484
Írta 2009. április 28. - 15:50
az a deore inkább xt-nek tûnik nekem
Akkor nézd meg mégegyszer!
http://www.bikemarke...eszlet&tid=1776
De nem akarok kötekedni!
#8485
Írta 2009. április 28. - 15:46
#8486
Írta 2009. április 28. - 14:53
Többek között a Specibe is belerakják (ráadásul õk csinálják a Speci "saját márkás" tagjait is). Ezen felesleges fennakadni. Low-budget megoldás.Nem semmi.
Bár az x-fusion rugóstag,meg a deore hajtómû kicsit kilóg számomra az összképbõl.
De amúgy pöpec nagyon.
#8487
Írta 2009. április 28. - 14:48
Nem semmi.
Bár az x-fusion rugóstag,meg a deore hajtómû kicsit kilóg számomra az összképbõl.
De amúgy pöpec nagyon.
De amúgy pöpec nagyon.
#8488
Írta 2009. április 28. - 14:19
na ez a nicolai nem semmi
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
#8489
Írta 2009. április 28. - 13:03
#8490
Írta 2009. április 28. - 12:34
#8491
Írta 2009. április 26. - 19:14
Arany bringa van, csak meg kell nyerni:
http://www.gtisgolde...n-Marathon.html
http://www.gtisgolde...n-Marathon.html
Anyám! Ekkora port kavarnak a színek?
Múltkor megemlítettem,hogy nem jön be a fehér,most itt ez a pinkbike.
![]()
Kinek van még valami extrém kéznél? Mondjuk egy teljesen króm vagy arany gép?
Amúgy az a Chris King agy félelmetesen szép árnyalatú abban a yetiben.
Hegyibringás = Kerekes Jeti
#8492
Írta 2009. április 25. - 19:24
Anyám! Ekkora port kavarnak a színek?
Múltkor megemlítettem,hogy nem jön be a fehér,most itt ez a pinkbike.
Kinek van még valami extrém kéznél? Mondjuk egy teljesen króm vagy arany gép?
Amúgy az a Chris King agy félelmetesen szép árnyalatú abban a yetiben.
Kinek van még valami extrém kéznél? Mondjuk egy teljesen króm vagy arany gép?
Amúgy az a Chris King agy félelmetesen szép árnyalatú abban a yetiben.
#8493
Írta 2009. április 25. - 15:17
már kezdjük megszokni... mármint a színét. az epic meg amúgy is gyönyörû akármilyen színe van.
#8494
Írta 2009. április 25. - 02:00
biztos a sports world-ben le volt arazva 99p-re
valami hasonlo aron volt... es ez az egyetlen nagyobb kulacsom van jelenleg.
mod: azert azt nem gondoltam, hogy ilyen erzelmeket valt ki egy rozsaszin vaz
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.
#8495
Írta 2009. április 25. - 00:44
biztos a sports world-ben le volt arazva 99p-re
[nekem is van onnan rengeteg olcso cuccom szal ez most nem leszolas akart lenni
]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8496
Írta 2009. április 24. - 23:24
Szép vas, adjad neki a South Downs-on:)
Mondjuk az umbro kulacs szvsz olyan mintha szmokinghoz gumicsizmát húznál...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.
#8497
Írta 2009. április 24. - 20:26
#8498
Írta 2009. április 24. - 17:41
OFF : Vagy a Morewood M*B*U*Z*I-ja
/OFF
Ez gyenge, erõltetett poén, mert a Duncon névválasztása egyértelmû utalás, míg a Morewood-é a szuahéli nyelvbõl átvett fõnév (kecske), nulla szexuális töltettel.
#8499
Írta 2009. április 24. - 17:31
OFF : Vagy a Morewood M*B*U*Z*I-jaÖrülj neki, hogy nem úgy hívják a vázat, mint ezt: http://www.duncon.co...ukty&rama=pussy
:D:D
On: Amúgy nem rossz speckó,színe=feltûnõ
#8500
Írta 2009. április 24. - 17:05
miert tulajdonit a szineknek ekkora jelentoseget mindenki?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






