Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8481
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Ahogy jobban nézem az ívelése valóban az XT-re emlékeztet,de engem megkavart a rajta lévõ felirat. Pedig az én gépemen is ilyen(?) XT figyel. :D

#8482
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
Plusz a gépen lévõn ott virít a Hollowtech" felirat
Amúgy télleg nagyon szép gép lett.
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#8483
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
hûha, most elbizonytalanodtam sporttárs;)
A Nicolai-ról beszélünk ugye?
Az általad linket 542-es shimanonak, ha megnézed a hajtókat - tengely kapcsolatát, akkor az ott szépen le van kerekítve, továbbá más a csillag kialakítása.
Amit a képen látunk szerintem egy a gyártó számára készített fcm 760as xt
sztem ilyen
de örülnék, ha megcáfolnál:)

u.i.: sztem is szép a bringa :P

#8484
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

az a deore inkább xt-nek tûnik nekem


Akkor nézd meg mégegyszer! ;)
http://www.bikemarke...eszlet&tid=1776
De nem akarok kötekedni! :) Jó kis kar ez is. Unokaöcsém dirt gépében is ez figyel,mert nagyon kedvezõ az ára. :)

#8485
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
az a deore inkább xt-nek tûnik nekem

#8486
Rapax

Rapax

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

Nem semmi. :) Bár az x-fusion rugóstag,meg a deore hajtómû kicsit kilóg számomra az összképbõl.
De amúgy pöpec nagyon. :)

Többek között a Specibe is belerakják (ráadásul õk csinálják a Speci "saját márkás" tagjait is). Ezen felesleges fennakadni. Low-budget megoldás.:)

#8487
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Nem semmi. :) Bár az x-fusion rugóstag,meg a deore hajtómû kicsit kilóg számomra az összképbõl.
De amúgy pöpec nagyon. :)

#8488
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
na ez a nicolai nem semmi
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#8489
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
szép darab
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#8490
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Haver új szerzeménye :

http://img117.images...79/22414144.jpg

#8491
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Arany bringa van, csak meg kell nyerni:
http://www.gtisgolde...n-Marathon.html


Anyám! Ekkora port kavarnak a színek? :D Múltkor megemlítettem,hogy nem jön be a fehér,most itt ez a pinkbike. :D
Kinek van még valami extrém kéznél? Mondjuk egy teljesen króm vagy arany gép? :D

Amúgy az a Chris King agy félelmetesen szép árnyalatú abban a yetiben.:)


Hegyibringás = Kerekes Jeti

#8492
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Anyám! Ekkora port kavarnak a színek? :D Múltkor megemlítettem,hogy nem jön be a fehér,most itt ez a pinkbike. :D
Kinek van még valami extrém kéznél? Mondjuk egy teljesen króm vagy arany gép? :D

Amúgy az a Chris King agy félelmetesen szép árnyalatú abban a yetiben.:)

#8493
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
már kezdjük megszokni... mármint a színét. az epic meg amúgy is gyönyörû akármilyen színe van.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8494
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

biztos a sports world-ben le volt arazva 99p-re :D


valami hasonlo aron volt... es ez az egyetlen nagyobb kulacsom van jelenleg.

mod: azert azt nem gondoltam, hogy ilyen erzelmeket valt ki egy rozsaszin vaz :)
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#8495
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
biztos a sports world-ben le volt arazva 99p-re :D [nekem is van onnan rengeteg olcso cuccom szal ez most nem leszolas akart lenni ;)]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8496
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

http://img12.imagesh...1848/117xxh.jpg :)

Szép vas, adjad neki a South Downs-on:)

Mondjuk az umbro kulacs szvsz olyan mintha szmokinghoz gumicsizmát húznál...;)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#8497
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
koszonjuk....:)

#8498
Rapax

Rapax

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

OFF : Vagy a Morewood M*B*U*Z*I-ja :D /OFF


Ez gyenge, erõltetett poén, mert a Duncon névválasztása egyértelmû utalás, míg a Morewood-é a szuahéli nyelvbõl átvett fõnév (kecske), nulla szexuális töltettel.:)

#8499
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás

Örülj neki, hogy nem úgy hívják a vázat, mint ezt: http://www.duncon.co...ukty&rama=pussy
:D:D:D

OFF : Vagy a Morewood M*B*U*Z*I-ja :D /OFF
On: Amúgy nem rossz speckó,színe=feltûnõ :D Bár ha választhatnék,nem rózsaszínt vennék bringából,de ez csak ízlés kérdése :) (ja,és van rószaszín ingem,mivel az férfiasságra utal,szval nem fikázni a színt :D )

#8500
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
miert tulajdonit a szineknek ekkora jelentoseget mindenki?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F