Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8461
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

karbon kulacstartót, ez ami most van nagyon elüt az amúgy szép váztól.


Számból vetted ki a szót:D! Holnapután már megyek is venni egy 30g-os BBB kulacstartót;)!

#8462
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
szép darab. bár a kerekek kicsit virslik, de tudom, országúti edzõgumik....
sok kilométert a géppel :)

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8463
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Ez már egy sokkal jobb kép.
Nekem bejön, bár a bowdenfelfogás kicsit bezavar ott a feliratnál, de ez részletkérdés.

Ha van/lesz még rá pár ezer forintod, dobj rá karbon kulacstartót, ez ami most van nagyon elüt az amúgy szép váztól.

http://img299.images.../dsc0120101.jpg

Remélem, így már jobban látszanak az arányok...


Hegyibringás = Kerekes Jeti

#8464
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
http://img299.images.../dsc0120101.jpg

Remélem, így már jobban látszanak az arányok...

#8465
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
:D Sony DSLR Alfa100, de ha ezt itt folytatjuk, s**gb* leszünk rúgva!

#8466
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Ha van más, jobb fotógép a közeledben próbáld azzal (kitalálhatom, hogy ezt telefonnal fotóztad?).
Itt az objektív látványosan torzít, látszik a kerekeken is, amik nem is kerekek, valamint a kép is mosódik a szélek felé. Így az arányok persze, hogy nem stimmelnek.

Mert béna vagyok:D. Majd holnap lövök normálisat(legalábbis megpróbálom).


Hegyibringás = Kerekes Jeti

#8467
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

miért jön be mindegyik kép másképpen?


Mert béna vagyok:D. Majd holnap lövök normálisat(legalábbis megpróbálom).

#8468
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
mondjuk ne féloldalasan, ferdén,felülrõl, alulról össze vissza álljon a kép, hanem állj kellõ távolságba a bicótól hogy beleférjen az egész és oldalról nyomj egy darab normálisat. sokkal többet ér mint ezek a ....
nomeg itt akarod kipróbálni az imageshack funckióit vagy miért jön be mindegyik kép másképpen? direct link, vagy thumbnail aztán kész.

#8469
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

a bowdenvezetése finoman fogalmazva kicsit elnagyoltnak tûnik a homlokcsõnél meg mintha egy régi muffolt vázat néznék


A bowdenek tekeregnek rendesen, de semmi gond nincs velük. A váltóbowden meg végig házban van, hogy ne koszolódjon.
Igen, bele van ragasztva a homlokcsõnél az alsó, illetve a felsõcsõ.

Mit rontok el a fényképezésnél?:D Nem kéne leguggolni?

#8470
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
PBG
toljál rendes képet
ezen úgy fest, mintha valami 220 centis csóka gépe lenne...
bár én inkább meglesem élõben komlón

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#8471
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Hát furcsa ez a mata fullcarbon......... a bowdenvezetése finoman fogalmazva kicsit elnagyoltnak tûnik a homlokcsõnél meg mintha egy régi muffolt vázat néznék, úgy tûnik a holmokcsõbe van beleragasztva a felsõ és az alsóvázcsõ is .... az idõ majd eldönti mire képes, használd sokáig egészséggel :-)
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#8472
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
en azt nem ertettem sosem miert vagjak le csutkara a villanyakat....

#8473
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Akkor tényleg hülyén fotózok, legalábbis hülye szögben... az elõzõ bringalinkelésemnél is valaki megkérdezte, hogy: "Ez a hajtómû milyen hosszú? 200-as?" Vagy lehet, hogy valami erõsugarak vannak a háttérben:D.

#8474
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Akkor nem is olyan hosszú. A szarv is nagyon hosszúnak tûnik, de úgy néz ki, hogy csak a fotó szöge miatt tûnnek extrémen hosszúnak.


A sebesség mindent megold.

 


#8475
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
120mm-es... nekem bejön. Mi a baj a szarvval? Nem így kéne állnia?

#8476
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
PBG!
Mekkora az a stucni? Szörnyen néz ki és a szarv is érdekes.


A sebesség mindent megold.

 


#8477
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Feltöltött kép
Feltöltött kép
További (elég szarul sikerült) képek az új vázzal szerelt bringámról;): http://img211.images...3/dsc01192v.jpg
http://img179.images...4/dsc01193i.jpg
http://img299.images...e=dsc01195s.jpg

Aki nem tudná a változásokat: alu-carbon váz helyett fullcarbon váz, B+ láncvillavédõ helyett FSR... SLR 135g-os nyereg folyamatban;), versenyre Race King 2.2, Racing Ralph 2.1-es kombót rakok fel, de lehet, hogy beújítok két darab Rocket Ron 2.1-el;)!

#8478
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
tudtam, h egy specin is láttam már ilyet, csak úgy emlékeztem tavalyi volt, thx:)

#8479
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
760-as sorozatu XT, a specializednek gyartva. ok szoktak azt csinalni, hogy a kifuto modellt veszik OEM-ben sima shimano felirattal. attol hogy kijott a 770, ez meg egy teljesen jo hajtokar, es mivel regebbi, es nagy mennyisegben veszik, valszeg fillerekert jutnak hozza.

Feltöltött kép

ez egy 2009-es bringa es meg mindig a 762-es karral szerelik. baj? szerintem egyaltalan nem.

amugy csini a nicolai, tenyleg csak a tag log ki a kepbol kicsit.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8480
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Az x fusion tagra már panaszkodott is, le csereli majd. A hajtókar nem deore. Ha jól eméxem, valami spezial edition (xt) lehet.