karbon kulacstartót, ez ami most van nagyon elüt az amúgy szép váztól.
Számból vetted ki a szót:D! Holnapután már megyek is venni egy 30g-os BBB kulacstartót;)!
karbon kulacstartót, ez ami most van nagyon elüt az amúgy szép váztól.
http://img299.images.../dsc0120101.jpg
Remélem, így már jobban látszanak az arányok...
Mert béna vagyok:D. Majd holnap lövök normálisat(legalábbis megpróbálom).
miért jön be mindegyik kép másképpen?
a bowdenvezetése finoman fogalmazva kicsit elnagyoltnak tûnik a homlokcsõnél meg mintha egy régi muffolt vázat néznék
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
A sebesség mindent megold.
A sebesség mindent megold.



RAUH-Welt
B E G R I F F