Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vázak CC/FR/DH/4X - általános eszmecsere

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
11005 hozzászólás a témában

#11001
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás
A Giant VT vázról van valakinek tapasztalata? Viszonylag könnyû enduro/trail bike építéséhez jó alap?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#11002
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Így elég nehéz tanácsot adni, mivel egy embernél a magasság nem minden, ugyanígy kevés egy váznál az az információ, hogy hány colos.
Vedd figyelembe a testfelépítésed (láb, felsõtest, karhossz), ill. a váz geometriáját (átlépési magasság, felsõcsõhossz)! A jelenlegi vázad geojának ismeretében meg tudod határozni, hogy mekkora kell neked.
Én is 178 cm magas vagyok, de még nem láttam olyan vázat, amibõl 20"-osat vennék. Pedig nekem még hosszú lábaim is vannak, de így is 18-19"-es méretnél maradnék.
De a legbiztosabb a próba!
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#11003
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Hát én 189cm vagyok és 19"os vázat használok. És 20asnál nagyobbat sosemvennék. Szerintem neked sem ideális a 20as. De rövidstucnival jólehet.
Én 110m-s stucnit használok.

#11004
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
szertem 178 centihez még elmegy a 18"..
volt is cruxom (még a régi crmo), igaz, hogy csak 170 vagyok, de nem volt rossz, egy kicsi kisebb még bõven jó lett volna

szóval ha próba után nem nagyon rossz, akkor nyugodtan!

#11005
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Folytatás itt...


SziasztoK!

Gondolom mar uncsi a kerdes, de segitseget kerek:



178cm magas vagyok, s szeretnem lecserelni a vazamat [Gepide Mundo HiTen 1995os :) 17.5-18as vazmeret].
Amit kineztem egy 2005os Magellan Crux 20'as meretben. Sajna nincs ilyen, csak 18'asban.

A gepidaval edzesek es maratonok alkalmaval neha fajt a hatam. Ez betudhato a tavalyi kezdesnek [gyenge hatizmok] illetve a vazmeretnek [kicsi?].

Nos vajh a 18as vazat bevallaljam-e szerintetek vagy keressek masik 20'as vazat? Hja es Maratonokon akarok indulni.

#11006
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Folytatás itt...
"In idem flumen bis non descendimus"