Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Isztriai tekerés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
24 hozzászólás a témában

#21
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Skiri, köszönöm, kiböngésztem. Márc 5 utáni héten átlagban 10-16 fok körül van a nappali hõmérséklet. :)

#22
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
:)
Nyáron szerintem nem lenne tekerés, mert megdöglenénk a melegtõl. :)

#23
GreatVictory

GreatVictory

    vendég

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
Ha nyáron lenne, akkor szívesen mennék, de most csak azt tudom mondani, hogy érezzétek jól magatokat!

#24
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Sajna erre mi aligha nevezünk be, de egy kis idõjárástipp:
Átlaghõmérséklet

#25
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Akinek volna kedve csatlakozni hozzánk, jelentkezzen, hogy a szállást foglaljam!

Helyszín: Isztriai félsziget
Idõpont: Március eleje
Költségek: szálás: kb. 1 eFt/fõ/hét apartmanban, benzin ktsg. 1100 km-re (fogyasztástól függõen és utasok alapján szorozva-osztva - 20-30 eFt/autó) + a kaja, amit megeszünk.

Program: tekerés. Fõleg aszfalton, de alternatív megoldás lehetséges, ötletek, javaslatok alapján.

Bõvebben:
Én azt terveztem, hogy olcsón szeretnék valami közeli, délebbi helyet találni, hogy végre tekerjünk egy rendeset.
Az Isztriai félsziget azért tetszik, mert sok a látni való és középhegység nagyságú hegyek vannak arra. Pazin a félsziget közepén van, onnan 30 km-re van a keleti és a nyugati tengerpart is. Csillagtúrákra gondoltam, megnézni a természeti és kulturális látni valókat is.
Március eleji átlaghõmérsékletrõl gõzöm sincs, csak gondolom, hogy ott a tenger, meg tõlünk délebbre van, ha 15 fok felett lesz, az már jó. Szóval hamarabb tudunk elkezdeni edzeni és ha összeszedtünk egy pár száz km-t a hét alatt, mikor hazajövünk, itthon márciusban folytathatjuk a km gyûjtést.

Kis csapatunk már szervezõdik, de ha sokan lennénk az jobb lenne, mert az erõviszonyoknak megfelelõen alakulhatnának kisebbet, nagyobbat tekerõ csoportok. Ez azt jelenti, hogy a túrázó, koca bicajosoktól a vér-profi-elvetemültekig mindenki csatlakozhat. :)