Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Biciklis Könyvek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
28 hozzászólás a témában

#1
chrispooh

chrispooh

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hali, ezt találtam. Jó sok bringás térkép és könyv található:
webaruhaz.hunrun.com

#2
Jaack

Jaack

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Sajnos már nem él...:(
"Sajnos az aukció nem aktív, nem licitálhat. Vagy még nem kezdõdött el, vagy már véget ért."
Szóval ha van más tipp, hogy hol lehet kapni, vagy valaki megválna tõle akkor jelentkezzen!
Köszi

#3
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
http://www.vatera.hu...t_83092208.html
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#4
Jaack

Jaack

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Hali mindenki!
Armstrongnak a "Minden másodperc számít" c. könyvét keresem már hetek óta. Nincs valakinek tippje, hogy hol lehet? Halom antikváriumban voltam már. Boltban ugye már nincs mert "régi".
Vagy esetleg nincs valaki akinek megvan és megválna tõle?
(Magyar verzió érdekelne)

#5
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Van egy elég jó könyv, van benne sok biokémia, és fõleg edzésrõl+táplálkozásról szól.
Anita Bean: Sporttáplálkozás

http://www.alexandra...s=20#BookMarker

#6
Q-Lee

Q-Lee

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Közben sikerült megszereznem egy változatát, csak azt nem tudom kideríteni, hogy hanyadik kiadás :-(

Ha valaki ráakadna valahol az 5. kiadásra meghálálnám, ha szólna...

#7
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
Az USAban ez az egyik legmenõbb könyv.
Esetleg valakinek nincs meg PDFben?

talán de nem biztos.

mtbrider folytatás? én úg yhallottam tõle hogy nem igazán lesz. végül is hova tovább a témában. ezer felé lehetne de kérdés megéri-e belefektetni annyi munkát hiszen az már így egy szûkebb réteget célozna meg
aláírás szerkesztése

#8
pixel

pixel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
Az meglehet :)

#9
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Létezhet az, hogy a könyvíró BAki Ádám hirdeti az e havi Bikemag utolsó oldalainak egyikén a cangáját?

#10
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Az MTB Rider tényleg jó és sok újat mutatott nekem, kezdõnek. Csak az sajnáltam, hogy mire elkezdtem már vége is lett a mûnek. Szívesen olvasgatom, nézegetem a szép képeket esténként, mikor a sok gagyi film, sorozat megy a tv-ben. Remélem lesz folytatás. Az irány nagyon jó, sok hasonló könyv példát vehetne róla.

#11
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Baki Ádám: Mountain Bike Rider (Hegyikerékpározásról mindenkinek)

Kiadó: Scolar Kiadó (www.scolar.hu)

Én bringásboltban vettem...


Szerintem sokkal jobban megéri, mint a Nagy kerékpáros könyv.

Igaz ez inkább túrázgatás ill. a versenyzésnek egy érdekes keveréke, de amúgy szerintem egy jó könyv elég jó képekkel.
Ad egy elég jó átfogó képet a magyar kerékpározásról.

#12
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
nekem a '99-es kiadás :)

#13
Q-Lee

Q-Lee

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
Az USAban ez az egyik legmenõbb könyv.
Esetleg valakinek nincs meg PDFben?

#14
stevepeat

stevepeat

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Mountain biking presents unique challenges, and noted expert Joe Friel addresses them all in his latest book. Covering every aspect of training, he helps riders maximize their experience and minimize problems.

Ez minek neked, mókuskám? :)

Megjött már az elsõ könyved ?


A könyv témája bicó specifikus edzéselmélet, szal ha végre-valahára összejön a zsé egy dh gépre akkor már csak a technikai oldalát kelljen gyúrnom a dh-nak és nem azon törni a fejem hogy miért is nem kapok levegõt egy kör után :D

Igen a másik könyv már régen megjött, végülis az meg a technikád fejlesztésével foglalkozik úgyhogy jól kiegézítik egymást, ha ezeket bevágtam meg beszereztem egy gépet akkor már csak a gyõzelmeket kell gyûjteni :D
Keep the rubber-side down!!

#15
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Mountain biking presents unique challenges, and noted expert Joe Friel addresses them all in his latest book. Covering every aspect of training, he helps riders maximize their experience and minimize problems.

Ez minek neked, mókuskám? :)

Megjött már az elsõ könyved ?

#16
stevepeat

stevepeat

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Valakinek megvan véletlenül ez a könyv?
The Mountain Biker's Training Bible : Joe Friel
Link : http://www.amazon.co...glance&n=283155
Keep the rubber-side down!!

#17
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég

Bár én nem olvastam a könyvet, csak átlapoztam a könyvesboltban. Ott viszont megérlelõdött bennem, hogy nem veszem meg. Valóban az eléggé kezdõknek szánták. Alapdolgokról szól. Nem tagadom, hogy voltak benne számomra új dolgok, na de az egész könyv 1/4-e csak?


Errõl van szó. Én tavasz óta hajtok egy komolyabbnak mondható bicót, azóta foglalkozgatom a témával. Ennyi "tudással" (tehát igen kevés) unalmas volt a könyv. Nekem szar ügy, te jól csináltad, ez van. Csak minek kellett polírozni a Bikemagban?!?

#18
FarkasBalazs

FarkasBalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 73 hozzászólás
Bár én nem olvastam a könyvet, csak átlapoztam a könyvesboltban. Ott viszont megérlelõdött bennem, hogy nem veszem meg. Valóban az eléggé kezdõknek szánták. Alapdolgokról szól. Nem tagadom, hogy voltak benne számomra új dolgok, na de az egész könyv 1/4-e csak?

#19
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Hittem a BIkemagnak és a Jézuska meghozta a Nagy kerékpároskönyvet nekem. Gondoltam, nekem a kezdõnek bizonyára rengeteg új dolgot fog mutatni. Hát a rengeteg erõs túlzás! Leszámítva, hogy érthetetlen módon jó néhány fotón csimpánzszerû modellek szerepelnek szép a képanyag, de - ismétlem, nekem a kezdõnek - nem sok újat adott. A szerelési rész, ami leginkább érdekelt még csak-csak (bár egy gumicsere, javítás már úgy 25 éve nem újdonság, a Csepel Campingemet már én is foltoztam) de a többi szinte csupán felszínes, populáris ismertetõ. VAn benne még két-három edzésterv, közhelyszerû tanácsok a városi közlekedéshez... HOgyan kell(ene) bunnizny, stb.

Szóval szerintem nem éri meg az árát. Persze ez egy szubjektív vélemény, de nekem csalódás volt. Így utóbb aszondom: 2000 Ft-ot megér, nem többet.

#20
stevepeat

stevepeat

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Kösz a hozzászólásokat.A Mountain Bike Rider tényleg nagyon jó könyv ,csak 5. 6.
olvasásra kicsit unalmas.
Lance Armstrong könyveit olvastátok már?
Milyen hangvételûek?Komoly vagy inkább laza?Megéri az árát?
Stevepeat a Mastering Mountain Bike Skills-et interneten rendelted meg?


Igen, neten keresztül rendeltem meg. Kicsit körülményes volt de sikerült beszerezni, nagyon megérte.
Keep the rubber-side down!!