Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4052 hozzászólás a témában

#3061
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás


amugy meg nem mindneki pénzkeresõ, szal van aki nem szeretné az összes zsebpénzét jegyre költeni.. úgy én is vennék jegyet.. mondjuk úgy korrekt lenne ha lenne diákoknak jegy mondjuk féláron.. akkor én is lyukasztanék rendszeresen



pénzért szolgáltatás, ennyi, érted? mint a többi topikban. fizetsz valamiért és cserébe kapsz szolgáltatást. nem kérés, és szeretés kérdése, tények, és magyar törvények kérdése. és mivel ezeket pár éve(párszáz) már írásbafoglalták, ezért...

és semmilyen szélsõséges nincs, tegnap is voltam, ez ment, manual a nyugdíjasok között, lépcsõugrálás, huligánkodás. sõt, tegnapelött is ez ment! és szerdán is, multhéten. ja, és hétvégén. és még szezon sincs! szóval sehol semmilyen szélsõséges eset írása nincs.



B: és jó volt?:D

#3062
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Egyébként meg fel lehet tekerni. De ezt már leírtam tegnap is.


#3063
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ha nincs pénzed ne menj fogassal, vagy bliccelj de akkor megbasznak.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3064
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
ez elég szélsõséges példa amit írsz
én azt látom mióta rendszeresen kinn vagyok h ott vannak baloldalt ahol általában ninc ssenki, ott trükköznek, csocsóznak stb.. engem nem zavar.. olyat még nemláttam h ijesztgették volna a nyugdíjasokat.. igaz én csak szeptember óta.. szal csak a mostani helyzetet tudom

amugy meg nem mindneki pénzkeresõ, szal van aki nem szeretné az összes zsebpénzét jegyre költeni.. úgy én is vennék jegyet.. mondjuk úgy korrekt lenne ha lenne diákoknak jegy mondjuk féláron.. akkor én is lyukasztanék rendszeresen

#3065
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
daci: igen, mert én fizetek és ne a sok kis búza miatt kelljen már nekem szívnom, akik szarnak az egészbe bele. nem az a gond hogy ráülnek, hanem hogy manualban ijesztgetik a nyugdíjasokat a peronon és letörésnek gondolják a lépcsõt és amikor majd a panaszok miatt kibasszák az összes bringást a fogasról akkor megint szívás lesz és pont amiatt a pár seggfej miatt akik életüken nem vettek egy fél jegyet sem.

na ezért legyen több ellenõr ... ;)

#3066
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
vanmég hó?

#3067
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Ma voltam hegyen... Most olyan a hegy, mint egy nagy szivacs teli vízzel. :)
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#3068
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Értem!
Nem kötekedésnek szántam. Amúgy sem vagyok nagy déhás. Amolyan igazi örömbicós. Örülök, ha déházok, meg a nézõk is örülnek, mert van min röhögni. Stefi szerint igazi közönségszórakoztató bringás vagyok.:)

csak azért állok így az egészhez, mert én azért szeretek a hegyre járni, mert minden pálya elején, közepén van egy szép kis/nagy ugró, majd kimenni hûvösbe, kiscellihez, cinkotára.
na mármionst ebben a saras latyakban rámenni nem lehet ezekre, csak óvatosan lecsordogálni és kerülni... így pont az veszik el, amit én szeretek, hogy hatalmas slunggal menet közben átszállni rajta, pakolgatni a gépet ide oda, hisz csúszik, dobálja fel a vizes mindent, és ide oda mozog a bringa. így a lendület, és az ugrások nincsenek msot benne, ami nélkül én üresnek érzem az egészet sajnos. ezért várom már nagyon a jóidõt, nedves saras pálya nemgond, csak ez a folyékony krémsár miatt érzekésnél tuti pofáraesés lenne mindenbõl, ahol nem süllyedenék el:(
kaller ne jöjjön gyakran, secus se, ha szemetek vagyunk, akkor legyen 8 limit. az idiótákat ez pont elrettenti, mi meg kivárjuk SZÓ NÉLKÜL a sorunkat. úgyse sietünk annyira, legalább beszélgetünk is egy jót a társasággal.
ideális. tavaly sem volt gond, mindig feljutottam ha akartam. sehol semmi probléma, amíg teljesen ki nem tiltanak, olyan meg úgysem lesz.

#3069
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
most tényleg azt akarjátok h sok ellenõr legyen?
meg kinek árt az ha valaki bicóra ül a alsó állomáson? engem abszolut nem zavar... ez is csak az ellenõrök hülyesége
ami zavar az a szemetelés stb.. ezért tényleg lehetne bünti
de sztem nem olyna vészes a helyzet mint írjátok.. bár vannak hülyék de ennyi mindenütt van
csak az a baj ezzel h a normális bicósokat is égetik

#3070
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ja. Csak akkor is olyan helymeghatározó szavakat használnak, hogy néhol, bárhol, helyenként............:)

#3071
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Posted Image vs. Posted Image

eldönthetnék. bár biztosat, csak szombat este tudnak mondani az aznapi idõjárásról :D

#3072
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
H2-vel?:D

Úgy néz ki, hogy hétvégén egész normális idõ lesz!
Ma már negyedszer módosítják a szombati elõrejelzést.

#3073
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
összekeversz valakivel, én nem a6 kombival járok bicózni :D

#3074
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kérj védelmi pénzt a kajáldától! Akkor felemelik a csocsó és a pizza árát. El is tûnnének.

#3075
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
na már tényleg csak egy rendõr hiányzik az avantihoz. esetleg gépfegyveres és azonnali kivégzéssel tolerálja a szabálysértéseket :) na AKKOR lenne rend ...

#3076
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
De gondolom, ha a Ti társaságotok is fent van, akkor egyértelmû, hogy kiknek kell leszállni!:)

Egyébként a pizzázó elé egy rendõrt oszt kész: az állomás területén nem lehet biciklizni, 18 év alatt nem lehet piálni, közterületen még felette sem, 18 év alatt nem lehet bagózni. Ha ott az összes törvényt, szabályt betartanák, akkor asszem lenne helyetek a fogason.( a pizzázó meg tönkremenne)

#3077
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
az ellenõr francot sem ér, ha már fent van a gyík, mert nem tudja leszállítani, mindenképp végigmegy. a szokásos trükköket meg már mindeki megtanulta. attól változás nem lesz.

mondjuk az a vicces mikor telepakolják a fogast és utána közlik, hogy csak 8 bicó és akkor a többiek szálljanak le. micsoda tülekedés szokott olyankor lenni :)

#3078
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Endre! Szerintem, ha beírsz nekik, akkor meg is teszik. Vagy legalábbis sûrûn lesz ellenõr.

#3079
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
én a bkv helyében beraknék az egyik secus helyett egy kallert, aki felszállásnál lyukasztja a jegyet, felmenne két megállót, hogy következõnél se lehessen rafinálni. rögtön elszokna onnan a sok kis csicska, mert az uzsipénzbõl nem futná a menetekre.

és akkor lehet hogy nem rinyálna állandóan az utazóközönség többi része. amit meg tudok érteni, mert olyan tirpákokat, mint néhány bringás, még lámpással se nagyon lehetne találni ...

libegõt meg el lehet felejteni, esetleg unokáink látni fogják ... :(

#3080
atman

atman

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
jah, még a libegõs dologhoz, szval nekem kb 2 rugót még megérne 4-5 fasza,gyors feljutás, és akkor 1 kellemesen kifáradós délutánt lehetne tartani fele annyi idõ alatt, pörgõsen..